Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie dawno zakupiłem sobie Dust: An Elysian Tail i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dawno nie grałem w grę, która naprawdę mnie wciągnęła. Porównał bym ją do Devil May Cry z dynamiki, i Mass Effekta z fabuły. Polecam sobie kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Breath of Fire IV i powiem szczerze że gra niezła, ale ma sporo denerwujących rozwiązań ( koszmarna kamera , taka sobie fabuła i brak przywiązania do naszych bohaterów ). Ogólnie grę oceniam na 7+/10. Czas jaki poświęciłem na przejście to około 34 godzin . W obecnej chwili przechodzę Final Fantasy VIII mam już z 17 godzin nabite i ciągnę to dalej i do tego wieczorkami Team Fortress 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grać w Mirror's Edge na swoim starusieńkim X360. Grało się bardzo przyjemnie, polecam (chociaż z racji tego, że gra z 2008, to pewnie wszyscy już graliście). Teraz myślę nad powrotem do Fable II, bo uwielbiam grać bohaterem właśnie w jesień/zimę. W jakiś sposób niweluję to moją chandrę. Zakupiłem też FM2014, przy którym zarwę nie jedną noc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem King's Bounty Nowe Światy. Bardzo fajna gierka. Strategia podobna w jakimś stopniu do serii HOMAM. Mi bardziej do gustu przypadło King's Bounty, pewnie ze względu na bardziej dynamiczną rozgrywkę, i takie jakby to nazwać "baśniowe" mapy, stwory. Jak ktoś nie grał to polecam, szczególnie, że gra była w CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie jestem w trakcie przechodzenia Dragon Age, Wiedźmina i Dead Island. Dragon Age już przy końcu, później dodatek. Skończyłam tą grę już ponad 5 razy, ale w międzyczasie wiele razy grałam, nie dokończyłam i już tego save'a nie kontynowałam. Kupiłam tę grę zaraz po premierze, później jeszcze dodatek i ani trochę nie żałuję, kawał solidnego rpg.

Tak samo zaraz po premierze kupiłam Wiedźmina, też nie żałuję, nie dość, że gra niesamowita (ostatnio grałam właśnie po premierze, i grając teraz jestem coraz bardziej zachwycona) to jeszcze świetnie wydana, zwykła premierowa edycja według mnie bardzo bogata jak na jej cenę, przypominam sobie tę grę teraz przed zagraniem w drugą część (w którą nie mogłam zagrać wcześniej z racji zbyt słabego komputera).

Dead Island z cda, wcześniej mnie ta gra nie interesowała, a jednak okazała się całkiem niezła, jednak chwilowo zostaje odłożona na później, bo Wiedźmin i Dragon Age pochłaniają dużo czasu.

W kolejce czeka Far Cry 3 i Uncharted 3 na ps3, a na pc do nadrobienia bioshocki i batman, no i wspomniany już wiedźmin 2. No i pod koniec roku dorwę się w końcu do GTA V.

Przy okazji pozwolę sobie na małe podsumowanie roku jeśli chodzi o ukończone gry.

Zaczął się ten rok dla mnie nowym Tomb Raiderem, gra mi się bardzo podobała, mechanika inna niż wcześniejsze części, ale była świetna, chociaż ciężko mi ocenić obiektywnie gdyż do serii Tomb Raider mam ogromny sentyment, w 2000 roku Tomb Raider 2 był pierwszą grą w którą zagrałam na pc i od tamtej pory śledzę tą serię.

Następną skończoną grą był Portal do którego w końcu udało mi się zabrać po latach trzymania na półce i steamie. Z początku mi się podobała, ale to wszystko, jednak w końcu gra się tak rozkręciła, że od razu zabrałam się za drugą część.

Kolejna była moja pierwsza gra na playstation 3, Uncharted 2, tu nie będę się za wiele rozpisywać, tak czy owak jest to gra do której z pewnością wrócę.

Skyrim... ach skyrim, po około 170 godzinach udało mi się go ukończyć, ale myślę, że jeszcze w tym roku wrócę do tej krainy kolejną postacią.

Kolejne było Mirror's edge na które się czaiłam od premiery, dzięki HB w końcu dorwałam tą grę, oczekiwania były duże, i nie zawiodłam się.

Ostatnie było Gone Home, starałam się kompletnie nic nie czytać o fabule tej gry, dlatego zaczynając kompletnie nie wiedziałam czego się spodziewać, nie wiedziałam o czym będzie gra, czy mam się obawiać tego, że coś na mnie wyskoczy czy jednak nie. Gra bardzo mnie zaskoczyła, i to pozytywnie, coś naprawdę bardzo wartego zagrania, szczególnie, że nie jest długa.

To by było wszystko do tej pory w tym roku, ale rok jeszcze się nie skończył biggrin_prosty.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Metro: Last Light (7/10). Dobra kontynuacja, ale mimo wszystko bardziej podobała mi się jedynka. Klimat jednak jest, fabuła też dopisuje, jest trochę elementów horroru, więc na jesienno-zimowe wieczory to propozycja idealna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Wheatley'a w kosmos!

Portal 2,to cudowna gra.Były nawet momenty,kiedy mój mózg odmawiał współpracy.

Gj Valve (as always :]) i rekomenduję ją wszystkim (szczegôlnie fizykom)

Nie potrafię ruszyć DI,gra ździebko mnie odstraszyła monotonnią,jedź tam,zabij zombie,weź kanister,rozwal zombie,przynieś kanister,rozwal zombie...

Spoiler! Ukryłem. - Yoshi

Edytowano przez MrYoshi
dopisek [Yoshi]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę Saints Row 2, zostały mi dwie misje, żeby zaliczyć całość, pewnie jescze porozrabiam nieco 'na mieście'.

Rozgrzebałam Helldorado - jest klimat smile_prosty.gif))

Wczoraj nabyłam i zaczęłam Reach for the Sun - Coś dla fanów Star Crafta biggrin_prosty.gif Uzalezniające klikadło.

Momentami trzeba naprawdę szybko klikać!

Polega na wirtualnej hodowli roślinek. Mogłoby być ich więcej - są tylko cztery. Rozgrywka jest prosta jak budowa cepa, ale w sumie pierwsze półtorej godzinki z grą minęło nie wiadomo kiedy. Typowy klikacz, ale całkiem przyjemny.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograne The Last of Us i inFamous 2. Ten pierwszy to szczyt storyfagowego gamedevu; historia spójna z gameplayem, fantastycznie opowiedziana i po prostu dobra. Sam gameplay też zacny, skojarzenia z Deus Eksem na miejscu. Oprawa audio-wideo oszałamiająca. 9+/10

inFamous 2 słaby, nudny, z kompletnie pozbawionym interesujących miejscówek otwartym światem, schematycznymi misjami, średnią fabułą, nużącymi walkami, upierdliwym sterowaniem i koszmarnymi bugami (gra się zawiesiła m.in. w trakcie finałowej walki... gg). Jedynka z tego co ograłem jest taka sama, tylko brzydsza. Słabe i przereklamowane, iF2 dokończyłem bo kupiłem, ale oceniam na jakieś 4/10. Ogromne rozczarowanie.

Teraz nadrabiam Catherine (Japończycy_to_sadyści + fabuła póki co jest taka sobie) i z frustracji wynikającej erpegową posuchą kolejny rok (Dragon Age przesunięty, Wasteland 2 przesunięty, South Park przesunięty, cholera jasna) wróciłem sobie do Arcanum.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnio gry mi się za bardzo przejadły, bo każdy tytuł jaki odpalę nudzi mi się po kilku godzinach grania, coś ze mną jest nie tak. Chociaż pewnie po jutrzejszym zakupieniu Humble Bundle przejdę ponownie F.E.A.R. (wieki nie grałem), a potem wezmę się za kolejne części, w które nie miałem okazji zagrać.

W międzyczasie pogrywam sobie w The Binding of Isaac, tak na odstresowanie się, zazwyczaj do trzeciej śmierci i mi starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ukończyłem wraz ze znajomym Magick'e i aktualnie tylko zbieram pozostałe osiągnięcia.Poza tym gram aktualnie w Mark of the Ninja (Mam zamiar ukończyć grę w trybie New Game Plus i zebrać wszystkie możliwe osiągnięcia).

Od czasu do czasu gram też w LoL'a choć ostatnio coraz mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...