Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość michaszenko

Właśnie skończyłem polskie RPG Two Worlds i przekonałem się, że ten gatunek gry nie jest dla mnie, na początku fajnie ale potem to już byle skonczyć główny wątek. W następną grę z tego gatunku zagram może za kilka lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem Saint's Row 2 w Co-Op'ie.Gra fajna do postrzelania ze znajomym ale nie mam zamiaru jej ukończyć w 100% choć miałem taki zamiar.Teraz zabrałem się za kolejny Święty Rów tym razem The Third.Poza tym mam w planach ukończyć do końca tego roku dwa Riseny.Poza tym od czasu do czasu gram w League of Legends oraz Rifta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirror's Edge - I bądź tu sprinterem w realu tongue_prosty.gif, ale fajnie sobie poskakać.

Jak się ożenisz to będziesz sprinterem nie tylko w realu ale nawet w tesco, a najczęściej w żabce ;) Aktulanie pogrywam sobie w Batmana AC oraz SWAT4. A co sobie będę żałował jak jest urlop. Od razu dwie naraz :))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ostatnio przeszedłem? Kurde, Wy wiecie, że nie wiem? Tak dawno ukończyłem jakąś grę, że już nie pamiętam. W co aktualnie gram? Zaczynam przygodę z pierwszą częścią Wiedźmina w wersji rozszerzonej. Porządny, rasowy erpeg. Możliwe, że jak ukończę "jedynkę" to i za kolejną część się zabiorę, jak sprzęt pozwoli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem przechodzić po raz drugi Disciples III : Wskrzeszenie.Przy poprzednim podejściu przepadły mi save'y i jakoś przeszła mi ochota na granie w ten tytuł ale coś mnie wzięło i przechodzę ponownie.Bardzo wciągająca i klimatyczna gra ,nawet Torchlighta 2 odłożyłem ,co ostatnio nie zdarzało mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko na chwilkę odwiedzić prowincję Cyrodiil (TESIV) i jakoś tak jakoś się zeszło cały sierpień...

By oderwać się od "starszych zwoji" zagrałem w Bundlową zdobycz Dead Space3 by po dwudziestu kilku godzinach irytacji zadać pytanie tak w stylu Kazika: coście s... uczynili z tą serią?

To co uczyniono z tą grą to wg mnie ZBRODNIA!

Ale by nie używać tylko brzydkich słów w opisie tego "dzieła", więc to "cuś" jak na część bundla (ja za całość dałem 6 dolarów) w co-op jest do przetrawienia niczym kebab na Zachodnim...

By jakoś odreagować po traumie w/w "tworu" bawię się przy Grotesque Tactics: Evil Heroes - przynajmniej zabawne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mnie końcówka Więzy Krwi rozwaliła, więc raczej zmieni.

Ja pogrywam sobie czasem w roblox'a z kolegami, możliwe że kupie payday 2 ale 120 zł na steami'e to za dużo dla mnie.

@down

Myślałem nad kupnem ale nie jestem pewien czy mi pójdzie.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Zaopatrz się w Call of Juarez : Gunslinger.Tytuł jest tani jak barszcz ,fabułą nie ma co się podniecać ale grywalność!!!.Po kiepskim "The Cartel" ta odsłona urywa jaja.W trybie zręcznościowym gra zamiata a trochę "kredytów" nabiłem i dalej gram.Gierka ma syndrom "jeszcze jeden i wyłączam" ale ciężko tą grę wyłączyć.Niemiłosiernie wciąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...