Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja aktualnie gram w Far Cry 3 i jestem w dość zaawansowanym etapie gry. Ponadto grywam w FIFA 13, oraz 2 raz przechodzę Gothic III, ponieważ bardzo mi się spodobał. Są również gry, które przeszedłem po kilkanaście razy (Gothic I/II), a nawet po kilkadziesiąt (GTA San Andreas). Uwierzcie, jak człowiek się nudzi to taka liczba przejść jest możliwa :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skoniczyłem lotr: wojna na północy. Pomimo słabych recenzji ja bawiłem sie bardzo dobrze. Przyjemny gameply z trzymającą tempo fabułą i zadowalająca grafika (choć raczej dzięki desingowi niż ostrym jak żyleta tekturami) wystarczyła. Teraz na jakiś czas wróce pewnie do prowincji Skyrim. A po tem to się coś wymyśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

- kończę Dragon Age: Początek, jestem już przed finałową walką. Sama gra jest boska, jeden z najlepszych RPG w jakie kiedykolwiek grałem. Fabuła wydaje się banalna, ale fragmenty od Zjazdu Możnych przechodziłem z wypiekami na twarzy.

- Gran Turismo 5 - cały czas jeżdżę online, naprawdę, genialna gra. Mój skill nie poraża, ale o bandę zbyt często się nie obijam.

- niedługo zaczynam Heavy Rain - pomimo tego, że jakiś kretyn z innego forum zaspoilerował kto jest zabójcą, skusiłem się. W koncu nie znam samego zakończenia, a gra ma także wiele innych wątków. Zresztą to tytuł, o którym można powiedzieć "przeżyj to sam".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka ostatnich ich dni pogrywam z kumplami w Warframe. Bardzo ciekawa gra, miło przechodzi się misje ze znajomymi. To chyba gra, w której jest największy rozpiernicz na ekranie jaki kiedykolwiek w jakiejkolwiek grze widziałem. Nieraz tyle się dzieje na monitorze, że nie wiadomo na czym wzrok skupić, a takie zabójcze tempo potrafi się utrzymywać przez całe misje. Ogólnie grę polecam, szczególnie jeśli macie znajomych do gry, ale jako, że beta jest darmowa to oto chyba nie będzie trudno. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie pare minut temu - zakończyłem Batman: Arkham Asylum. Z trofeów nie zrobiłem głównie zagadek i wyzwań, ale raczej wątpię, żeby chciało mi się platynkę tłuc. A no i musiałbym na hardzie przejść znowu.

A teraz na tapetę... 1 odcinek The Walking Dead, a po nim Bulletstorm. A przeplatane to będzie Dead or Alive 5. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na kilka dni dostępu do stacjonary, pod lupę idzie więc Super Meat Boy (yup, nie miałem przyjemności wcześniej jej ograć) i Dear Esther. Jestem również na świeżo po Bioshocku Infinite którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy bym nie przypuszczał, że aż tak można się wciągnąć w Ogame... Właśnie czekam na koniec produkcji mojego pierwszego satelity słonecznego, a w planach na dzień dzisiejszy mam rozwinięcie elektrowni.

Jeśli chodzi o gry typu singiel player, to czekam na L.A. Noire.

Edytowano przez Glovis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grą marca, a nawet początku tego roku ogłaszam Trials Evolution na PC. Grałem kilkanaście godzin, po czym ze zdenerwowania odinstalowałem. Etapy w Warehouse na hardzie są piekielnie trudne - przejechanie tam trasy na złoto graniczy z cudem. Ale kiedyś do niej wrócę, tak jak to było z Super Meat Boyem - wróciłem i przeszedłem w całości.

Poza tym powróciłem do najlepszego trybu multi wszech czasów, czyli CoD 4. Na nowo nabijam level, odblokowuję bronie i inne pierdoły. Świetny pożeracz czasu, grafika w sumie na tym samym poziomie, co w najnowszych grach z serii CoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...