Skocz do zawartości

Polecane posty

Thief: Dark Project (wczoraj skończony po raz n-ty), a dziś zaczęty Thief 2: The Metal Age (znów zaczęty po raz n-ty). Wg mnie tej pozycji pod względem klimatu i nastroju zaszczucia nic nie zdejmie z piedestału. "That shot was meant for me."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zacząłem sobie znów przypominać pierwszego Torchlighta, przed premierą drugiego. Gram też w Alice Madness Reuturns. Świetna gra, ten psychodeliczny klimat jest po prostu genialny. :)

Oprócz tego wciąż pogrywam w Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio pełno graczy jest opętanych main streamowymi hiciorami (Diablo 3? nuuudaaa) ja wybieram coś niszowego - powrót do EVE Online. W zeszłym roku odpuściłem sobie EVE po nie za bardzo udanym dodatku Incarna. Teraz wracam do gry po premierze dodatku Inferno i nie żałuję tej decyzji. Widać, że producenci otrząsnęli się i zaczęli słuchać graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została ostatnia misja w LoD, ostatnio przeszedłem kampanię zła w Bitwie o Śródziemie, może przed nadejściem nowego kompa zdążę jeszcze przejść siłami dobra, aby cała gra była ukończona. Dodatkowo ukończona kampania rosyjska w Men of War, na niemiecką jeszcze zaczekam.

EDIT> Diablo 2 + LoD - ukończone :)

Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast, tak jak do niedawna skupiałem się głównie na grach FPS, tak teraz mam jazdę (dosłownie :wink:) na gry wyścigowe. Po ukończeniu niemal wszystkich możliwych rzeczy w Gran Turismo 5 jestem bardzo zły, że ta gra nie ma nieskończonej ilości wyzwań, bo jest taka świetna! Dlatego zabrałem się znowu za DiRT'a 2 na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

@Glovis w TFa opłacało się grać nawet, wtedy gdy jeszcze był do kupienia :P

Jako, że kupiłem sobie Portala 2, postanowiłem przed jego uruchomieniem zagrać ponownie w Portal 1.

Na PSP dorwałem się do The Force Unleashed - już skończyłem i muszę powiedzieć, że ta wersja jest tak samo fajna jak na stacjonarne konsole i PieCa. Aktualnie gram w Dungeon Siege: Throne of Agony, również mi się podoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam wiecej czasu na granie, to mecze Skyrima. Natomiast jesli dysponuje tylko godzinka, to odpalam albo MW3, albo WoWa zeby rozegrac kilka szybkich meczy z innymi graczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...