Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

X360: Duke Nukem Forever - są jaja, bo gra jest tak suaba, że oczy wypala. Jednakże ze względu na kultowego Duke'a warto przejść i się pośmiać z tych bodajże 12 lat, które poszły w błoto.

Wiedźmin 2 ER - majstersztyk i tyle w tym temacie, Medal of Honor: Tier 1 Edition - znośne i Dante's Inferno - świetny slasher, imo nieporównywalnie lepszy niż pierwszy Darksiders

PC: Machinarium, DoW II oraz FIFA Superstars na fb :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beat Hazard Ultra.

Ostatnio kupiłem w bemine2 bundlu i nie mogę się od tego oderwać (dobry biznes zrobiłem za nieco ponad dychę dostałem 5 gier + 3 dlc do nich, szósta gra w drodze, a ci co zapłacą wiecej dostają Killing Floora) . Postuję linka, jakby ktoś jeszcze nie znał: http://groupees.com/bemine2

Musze przyznać, że dwa bemine'y przebiły zdecydowanie ostatnie humble bundle (w jakości oferowanych gier, niestety nie w ilości sprzedaży).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna osoba zachęciła mnie do zagrania w demo Might and Magic: Clash of Heroes. Jednak całkiem niedawno był darmowy weekend na Steamie, więc pobrałem całą grę. Jako, że lubię gry "inne", postanowiłem zagrać...

Dwa dni później buszując w sklepie, kupiłem sobie wersję pudełkową :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od długiego czasu większość czasu spędzam na graniu przy PC. Przechodzę Wiedźmina 2 po aktualizacji i gram w naprawdę porządne Legend of Grimrock. Do tego tradycyjnie Tribes: Ascend i Blacklight: Retribution.

PS3 włączam od czasu do czasu, żeby pojeździć w DiRT 3 i pograć parę minut w betę Ghost Recon: Future Soldier. Ostatnio skończyłem też Trine 2. Bardzo przyjemna gra, choć gdyby nie kooperacja to nie byłaby zbyt atrakcyjna.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu skończyłem pierwszego Crysisa i Stalkera czyste niebo(krótkie toto),obecnie gram w Grida,Fuel,HOMM Dzikie hordy(ale z własnymi mapami z edytora,bo kampanie przeszedłem jak również pojedyńcze misje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie mass efecta 2 i do tej pory zbieram zęby z podłogi ( mówi do siebie: "kurcze lewą górną dwójkę chyba zgubiłem"). Jak jedynka była dla mnie co najwyżej średnia (według mnie) bo ani to solidne rpg anie dość akcji żeby nie była nudna. A dwójka poszła w strone akcji (jęśli wybrałaby drugą drogę też bym był (może nawet bardziej) zadowolony) i dołożyła do tego rewelacyjną i epicką fabułe. A teraz nie wiem za bardzo może dokoniczę gry które mam na dysku np. Two Words 2 (całkiem dobra i polska) albo Stalkera wreszcie zmęcze (bardzo dobra sam nie pamiętam czemu go wcześniej nie skończyłem) albo odkurzę xklocka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę znowu Wiedźmina 2, tym razem w Edycji Rozszerzonej, pykam w multi w FIFie 12, później dokończę pewnie DA II a w międzyczasie będę ciupał w ME3 w trybie kooperacji. Później Machinarium, o którym wiele dobrego słyszałem, i być może Dark Souls/Alan Wake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...