Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja wczoraj przeszedłem Mass Effect 3, a teraz pustkę i niedosyt po nim i próbuje wypełnić mi Skyrim, choć i tak ciągle wracam myślami do

tego jakże smutnego zakończenia ME

, więc chyba niedługo zabiorę się za całą serię od początku, ponieważ z powodu braku sejwa z jedynki i nie do końca przemyślanych wyborów z dwójki, fabuła w trójce nie potoczyła się tak, jak bym chciał. Szkoda tylko, że

wybory z poprzednich części nie mają wpływu na samo zakończenie trójki, a za to gra w multi ma

:/

ehh, za bardzo się zaangażowałem emocjonalnie w tą grę...

Edytowano przez koorchuck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszedłem Mass Effect 3, a teraz pustkę niedosyt po nim i próbuje wypełnić mi Skyrim, choć i tak ciągle

wracam myślami do tego jakże smutnego zakończenia ME

, więc chyba niedługo zabiorę się za całą serię od początku, bo z powodu braku sejwa z jedynki i nie do końca przemyślanych wyborów z dwójki, fabuła w trójce nie potoczyła się tak, jak bym chciał.

KURDE SPOILER!

Edytowano przez latouffe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zacząłem grać w pierwszego Crysisa,super gra,grafika nadal piękna,bo gram na najwyższych detalach,chociaż przeszłem już dawno dwójkę ale na xboxie,to dopiero teraz mam sprzęt do wystarczającej zabawy z jedynką,naprawdę polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączę do gona osób, które właśnie skończyły Mass Effect 3. Jak na razie nie wiem czy bardziej chce mi się płakać czy też rzucić wszystko i w przypływie gniewu i furi przeprowadzić szturm na Bioware.

Chyba wrócę do Skyrima albo AC. Jakoś zawsze mi poprawiają nastrój :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu Bloodrayne'a zabrałem się za Blitzkrieg: Rolling Thunder. A jeszcze wcześniej ukończyłem Tomb Raidera: Legendę oraz Księcia Persji: Dwa Trony.

Właśnie przed chwilą ukończyłem grę Legacy of Kain: Blood Omen 2. Świetna gra, polecam.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem ponownie STALKERA Cień Czarnobyla cudowna gra,zrobiłem najlepsze zakończenie , czas 44 godziny robiłem dużo misji. Ta gra moim zdaniem jest strasznie niedoceniona za co winie dziennikarzy, taka ogromna ,złożona, piękna gra zasługuje na 10 mimo drobnych błędów. Skoro się tak chwali gta to przecież Stalker jest na pewno lepszy tylko najpierw pasowało by go przejść,żeby docenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na nowej platformie cyfrowej dystrybucji Muve Digital była promocja na gry z serii Toma Clancy'ego, kupiłem sobie SC: Conviction za bodajże 17zł, dzisiaj w końcu pobrałem i gra jest LEGEN-wait for it-DARY. Wprawdzie krótka, bo dziś zacząłem i dziś skończyłem (jakieś 7-8 godzin), ale i tak filmowością, akcją i zaskakującą fabułą jest lata świetlne przed takim Modern Warfare.

Teraz kontynuuję moją przygodę z uniwersum Mass Effect, które naprawdę mnie wciągnęło, dużo bardziej niż sama gra (mechanika, czasem strzelanie, system questów, minimapa kuleją). Przedwczoraj przeszedłem "jedynkę" i jestem już w połowie ME2. Być może kupię "trójkę" i napiszę o serii jakiś tekst na moim blogu.

A propos ME3, ściągnąłem sobie z Origina dema Kingdom of Amalur: Reckoning i Mass Effect 3, to pierwsze średnio mi się podoba (grafika słabiutka, strzelanie z łuku irytuje, fabuła nie porywa, świat jest sztampowy, tylko walka jest dobrze zrealizowana), a to drugie jest bardzo dobre. Po porządnym "rozpoznaniu" serii, moim zdaniem dobrze, że zmieniła się na gatunek akcja/strzelanka z RPG/strzelanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy zakończyłem Dragon Age II. Jest to niezwykle słaba gra. O ile Origins przeszedłem 3 razy, wykupiłem wszystkie dodatki i nadal zamierzam wracać do tej gry, to przygoda z II jest dla mnie na zawsze zakończona.

Teraz biorę się za single w Bad Company 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem ME3 i osobiście jestem zadowolony. Zakończenie jest dziwaczne, ale przynajmniej oryginalne. Trzecia część oferuję dużo epickich i bardzo filmowych momentów a także sporo więcej "mroku" niż poprzednia gra.

Teraz dokańczam Saints Row 2 (kupione na steamie za jakieś grosze) gierka średniawa ale jako odmóżdżacz tak na pół godzinki przed snem w sam raz.

Następnie zabieram się za dodatki dlc do Fallout :NV a w kolejce czeka Bullet Strom (kolejny promocyjny zakup ze Steama) oraz Trine2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie ukończyłem Medal of Honor: Wojna na pacyfiku. jeśli chodzi o scenariusz to istne dzieło sztuki. Filmowośc i mechanika na plus ;) jedynym mankamentem ejst misja samolotowa (steroiwanie myszką troche nie teges) :D ale ogólnie to były bardzo miłe dwa długie wieczory :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...