Skocz do zawartości

Polecane posty

Zaliczyłem ostatnio Pop 2008 (którego uważam za najsłabszą z wszystkich części), a teraz czeka na mnie dragon age: orgins(godzinnny grania), wybitny ME2, no i pobieram na week COD MW 3.

A w kolejce:

Unreal 3

Just Cause

Saints Row 2

Resident Evil 5

Ogółem: Grania na kilka miechów jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczylem la noire, ogolem z 20 godzin grania, poslalem za kraty mnostwo niewinnych ludzi ^^ daje 8/10, dobra gra, lecz chyba przez ta technike animacji twarzy, zabraklo kasy na pozostale elementy, co u rockstara spodziewalem sie wiecej np po modelu jazdy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin Mcrae: DiRT zaliczony na 100% :) Grałem padem od xboxa 360 na poziomie zawodowym (4/5), niektóre wyścigi ( jeepami po pustyni) zaliczyłem na amatorskim (3/5). Jak dla mnie póki co, najlepsza gra wyścigowa, w jaką miałem możliwość pograć. Polecam każdemu, kto zamiast "pustych" kilometrów ( nfs...) ceni realizm i dynamikę jazdy, do tego w bardzo przystępnej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie mam zwyczaju przechodzenia gier , trochę pogram i usunę . Dlatego ostatnią grę którą przeszedłem był Postal Apocalypse Weekend który skończyłem chyba w Boże Narodzenie . A aktualnie gram w Soldat i Machinarium .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem niedawno Rochard-a. Nie pomyślałbym że tak mnie wciągnie:D Zabawa z grawitacją wyśmienita polecam.

Kilka dni temu wróciłem od brata u którego skończyłem Uncharded3 po prostu WYŚMIENITA GRA. Musze sie zaopatrzyć w cała trylogie.

Natomiast w tej chwili gram w DiRT-a 3 musze przyznać że mnie tak nie cieszy jak poprzedniczka ale nie oznacza to że gra jest zła wręcz przeciwnie! POLECAM:)

Renegade Ops - Jako wielki fan mini gierek nie mogłem przejść obojętnie. Zagrywam się cały czas.

Przymierzam sie do Alan Wake-a na PC ogólnie jestem bardzo ciekawy tej gry. Następne chce złamać Shank 1 i 2.

Wszystko to oczywiście zabijając czas który został do Mass Effekta:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem na PS3 bo na pc narazie nie pykam a na PS3 skończłem :

- Gta IV { 100 % } nie ściągałem save !!

- Sports Champions ( wszystko na złoto )

- LittleBigPlanet 1,2

- God Of War 1,2,3 ( z edycjii złotej na PS3 z PS2 :)

- Mortal Kombat DC. Universe ( 9 też chce przejść ) :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

I niedługo skończę Red Dead Redemption na PS3 ( na PC jak bym coś przeszedł to napisze )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram nadal w Saw. Dzisiaj planuję ją skończyć i dokończyć Gothia II NK. Jak te obie gry przejdę, to zabieram się za Battlefield'a 2 Bad Company, Wiedźmina i pierwszą część Assassin's Creeda. W AC nigdy jeszcze nie gralem, muszę zobaczyć w czym tkwi jego urok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem prawdziwego klasyka - Duke Nukem 3D. I to w wersji Atomic Edition, dzięki czemu miałem dostęp do dodatkowych etapów z końcowym bossem jeszcze bardziej wkurzającym, niż ten na końcu trzeciego epizodu.

Skurczybyk produkował nieskończoną ilość kosmitów, a jako że nie miałem zestawu do nurkowania, to co chwila musiałem wynurzać się na powierzchnię... Kolejnych potworków przybywało, więc jak nietrudno się domyślić, rozgrywka szybko zamieniła się w koszmar.

W końcu jednak jakoś mi się udało :turned:

Teraz pogrywam sobie w pierwszego Mass Effecta. Wbrew wielu opiniom w internecie gra IMHO wybitna nie jest, ale bardzo dobra na pewno. "Przegrałem" już w nią dwadzieścia parę godzin, a na tym na pewno się nie skończy. No i niedługo powinien dojść mój Batman: Arkham City :cool:

Edytowano przez matstu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończone gry to

Beyond Good & Evil - niedoceniona przygodówka, polecam.

Max Payne - coś niesamowitego, ten klimat, ta rozrywka, ten bulet tajm, ta fabuła. Tego nie ma żadna "nowa" gra

Max Payne 2 - trochę gorsza od jedynki, ale również dobra. Ma jeden minus - tak jak poprzedniczka, za krótka.

Kiedyś jeszcze przeszedłem Tomb Raider Legendę, Mafię, pewnie coś jeszcze ale nie pamiętam.

Aktualnie przechodzę Far Cry [1]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem ukończyłem nowo zakupioną Mafię 2. Pamiętając 1-nkę - nic powalającego, ale niewiele gier ma tak cudowny klimat, piękną grafikę, świetną historię i wspaniale dobraną muzykę. Skopana walka wręcz ginie w potoku plusów.

Czy brać? Oczywiście!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję swoich sił w World of Warcraft, ciągle zdobywam kolejne punkty w Battlefieldzie 3, relaksuję się przy Edge, niedługo przetestuję betę Risena 2 i posiekam trochę w Quake Live (jak mi się obie ściągną), na jakiś czas robię sobie przerwę od wolniejszych tytułów i Fallouta 2 odstawiam na potem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...