Skocz do zawartości

Polecane posty

Jako , że jest to mój pierwszy post , chcę wszystkich serdecznie powitać , i liczę na to , że miło spędzę czas na tym forum :smile:

Ostatnią grom jaką przeszedłem był BBC 2. Co do tej gry , to jest to typowy liniowy shooter za miliony , w którym grafika i multi grają pierwsze skrzypce , a fabuła jest wzięta raczej na drugi plan. Mimo to grało mi się przyjemnie , nie mogę nic złego na temat tej gry powiedzieć. No i spodobał mi się koniec. P.S Ciekawe jest to , że mój komp nie spełnia minimalnych wymagań tej gry , a mimo to grałem płynnie na wysokich :laugh:

Teraz gram w 3 gry :

Fall Out 3 (Xbox 360)

Borderlands ( PC)

Crysis 2 (Xbox360)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem MoH: Spearhead. W porównaniu do AA to trochę jak serial po świetnym filmie i trzeba przyznać, że dobry serial. Choć ogólną aurą ani razu nie zbliża się do Allied Assault to jednak gra się bardzo konkretnie i dynamicznie. Uwagę zwraca Misja 2 i zimowa ucieczka pojazdem przez las pełen czołgów itp. niespodzianek. To zdecydowanie zapadło mi w pamięć. Miły dodatek stanowią klimatyczne grafiki pojawiające się między misjami. Teraz pora na Breakthrough, a potem pierwszy COD+ dodatek dla porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w następujące gry:

Gothic II z dodatkiem Noc Kruka

Wiedźmin

Fuel

The Suffering

Mafia

Minecraft

Saints Row 2

S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla

Ostatnio ukończyłem:

Gothic I

Sherlock Holmes vs Arsene Lupin

Fantastic 4

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Tomb Raider: Legenda

GTA: San Andreas

Peter Jackson's King Kong

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Resident Evil 4

Hitman Kontrakty

Tomb Raider Anniversary

Także na nudę nie narzekam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie GTA IV na PS3. Kupiłem wraz z dodatkami i przechodzę kolejny raz (mam podstawkę także na PC). Większy FPS i wygodniejsza pozycja wraz z wygodniejszym dla mnie padem działają tutaj zdecydowanie na korzyść.

Na konsolę zacząłem też Castlevanię. Przyjemna młócka, mroczny klimat to zresztą miła odskocznia od ugrzecznionych strzelanin i gier akcji.

Na PC znów Portal i (tym razem pierwszy raz) Tropico 4. Ten pierwszy zainstalowałem trochę z nudów, żebym miał w co grać na PC, a drugi, bo generalnie lubię strategie, a seria Tropico ma ten plus, że do poważnych wojennych dramatów nie należy - tutaj liczy się też humor :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w :

Bioshock

Crysis (na poziomie delta)

Minecraft

Star Wars Republic Commando

Saints Row The Third

Skyrim

TrackMania Nations Forever

Tzar: Ciężar Korony

Powoli przymierzam się do TrackMania 2: Canyon i Serious Sam: BFE

Ostatnio nic nie przeszedłem ciekawego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam się teraz wziąć za pierwszego Batmana i przejść go żeby wiedzieć o co chodzi jak będę w drugą część grał. Za jakiś czas wychodzi nowe Metro więc pierwsze też muszę przejść. Obie gry już zacząłem tylko jakoś ostatnio straciłem motywację do grania. Ale te gry muszę przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrima, Dead Island, Lara Croft and the Guardian of Light, Hard Reset i Red Faction: Guerrilla odstawiam na później. Teraz L.A. Noire, Terraria, Left4Dead 2, Deus Ex HR: The Missing Link, BF: Bad Company 2 (Battlefield 3 is for pussies :D), Portal 2 (co-op). A w najbliższej przyszłości prawdopodobnie Serious Sam 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...