Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio tylko rundkę w LoL-u dziennie. Strasznie oczekuje promocji świątecznych na steam ponieważ już dawno nie aktualizowałem sobie kolekcji gier. Zbliżają się święta więc mam nadzieję że znajdę trochę więcej czasu żeby posiedzieć. Od jutra będę pogrywał sobie w Empire Earth Gold Edition z GoG-u. Mile wspominam tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Sacred, fajna, by sobie trochę pograć. Do tego Armies of Exigo, fajne połączenie rts-a z rpg. Podoba mi się, bo jest trochę w klimatach Warcrafta. No i wygrzebałem gdzieś starą płytkę z Playa, z grą Celtic Kings: Rage of War. Jest trochę kiepska, jeśli chodzi o mechanizmy rozgrywki. Widzę dużo uproszczeń i nielogiczności w rozgrywce, choć jestem dopiero na początku tej gry. Ale dam jej jeszcze szansę :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio wróciłem do GTA: San Andreas. Przechodzę bez kodów i dość sprawnie mi to idzie. Jak przejdę, biorę się za S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla, który był w CDA. A po tym, może zagram w Mafię, którą ostatnio kupiłem od kumpla, Freedom Fighters, Splinter Cell: Double Agent lub LOST: Zagubieni. Wybór jest duży :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem niedawno nowego Batmana i w sumie, to warto było pożyczyć, bo okazał się być o wiele lepszy od sterylnego Arkham Asylum. Teraz spawam fury w znalezionym pod kanapą Monster Garage (:laugh:), czasami pyknę mecza w Fifę 12 i pośmigam na kierze w nieśmiertelnego Test Drive'a Unlimited.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Might and Magic IX

(nie hirołsy!).

Nie ukończyłem jeszcze ale wygląda na to że jest najsłabszą odsłoną serii ;[

League of Legends

DotA 2

Bloodline Champions

Team Fortress 2

SAMP

Torchlight

Minecraft

Mount & Blade: Warband

Beat Hazard

Edytowano przez Ike
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem główny wątek w Icewind Dale II. Naprawdę to znakomita giera, każdy, kto uwielbia RPG, będzie zachwycony. A ja zastanawiam się w co grać, bo do obadania mam dużo rzeczy: Fable III, Lego Piraci z Karaibów, Singularity, Shank, Trine 2, Serious Sam 2 i BFE, Prince of Persia Zapomniane Piaski... Sporo tego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Minecraft;

-Call of Duty: United Offensive: Multiplayer;

-Painkiller (okazyjnie, tzn. rzadko, bo mi się odechciewa grać)

-Ace of Spades;

Na półce kurzy się CoD: World at War. Dlaczego się kurzy? Tnie mi się jak cholera, a że okazja była, niska cena (bardzo), to kupiłem. Kupiłem byle żebym miał. ^^ W planach mam kupno nowej karty graficznej, bo mam zintegrowaną, o ile do mojej płyty głównej da się podłączyć "zewnętrzną" kartę. ^^

Edytowano przez Segal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex Bunt Ludzkosci po raz drugi ukonczony w miniony weekend, wiec zabralem sie za odkladane od dawna Metro 2033. Gra jako FPS nie jest moze jakas super, ale bardzo podoba mi sie w niej klimat, ktory znam z ksiazkowego oryginalu oraz grafika. Oswietlenie mrocznych tuneli oraz cienie stoja na wysokim poziomie, jeszcze bardziej budujac atmosfere zagrozenia w klaustrofobicznych, niebezpiecznych tunelach moskiewskiego metra.

@Segal

To co Ty masz za sprzet, ze niemlody juz CoD W@W Ci sie na nim tnie? Przeciez silnik stosowany w CODach swoje lata juz ma i problemow z plynnoscia sprawiac nie powinien...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 z najnowszego covera CDA, gra nawet w porządku, wiadomo nie dorasta do stóp serii GTA, ale mimo to nawet fajny klon tej gry, odstrasza mnie optymalizacja, gram na najwyższych a mimo to nieraz skaczą klatki.

Battlefield Bad Company 2 - wiem że raczej powinienem się za BF3 wziąć, ale na razie muszę inaczej kasę wydać, a zresztą jestem fanem tej serii i gra mi się świetnie, zwłaszcza z kumplami.

Skończyłem Prototype'a ze wszystkimi medalami złotymi, ściągnąłem na Steamie też APB:Reloaded, ale to raczej o tak się pobawić, w planach mam wziąć się za Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zobaczeniu okładki z Larą Croft (nr. 56 Styczeń 2001) w aktualnej ankiecie na najlepszą okładkę spośród 200, naszło mnie na Tomb Raidera 5:D, tak więc zainstalowałem i gram. Oprócz tego od wakacji gram w Spellforce Universe a konkretnie teraz w Spelforce Cień Feniksa, Half Life 1 i czasami w NFS Most wanted.

Ostatnio przeszedłem: Spellforce (podstawkę), Silent Hill i Kingpin: Life of Crime

Można powiedzieć że gram ostatnio w stare gry:p

Edytowano przez Melli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...