Skocz do zawartości

Polecane posty

Wczoraj zrobilem pierwsze podejscie do kampanii singleplayer w Modern Warfare 3. Przeszedlem chyba 6 czy 7 misji, jednoczesnie zdobywajac na Steamie achievmenty za ich ukonczenie. A potem nastapila nagla zwiecha kompa. Po restarcie i ponownym uruchomieniu MW3 okazalo sie, ze opcja "Resume game" jest nieaktywna, a jedyne na co moge kliknac to "New game" i zaczac bawic sie w kampanie od samego poczatku... :dry: Nie myslac dlugo odpalilem multi BF3 i bawilem sie swietnie przez reszte wieczoru... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm - mistrzostwo świata, jaja jak berety, potęga i chwała na wieki, radocha płynąca z łojenia w tą grę nie zna granic. Najlepsza sieka od czasu Paikillera w jaką mam okazję grać, przeszedłem już 6 razy i przejdę jeszcze 660 dla równego rachunku. Zaliczę tysiące bandan, akupunktur, gang-bangów, lustracji oraz kiepów bo nawet dla samych tych nazw warto potłuc w tą produkcję. Jak dobrze, że jeszcze są tacy twórcy jak People Can Fly :):):)

Edytowano przez Bolow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj Resident Evil 4. Gra dała mi popalić poziomem trudności na normalu, ale zwalam to na grę padem (nie potrafię celować, przy użyciu tego ustrojstwa).

Pamiętam to celowanie padem, na początku nieraz szału można było dostać. :smile: Później jakoś się przyzwyczaiłem, ale i tak musiałem wytężać umiejętności by nie zmarnować całego magazynka na zwykłego Ganados. :smile:

Ale jaka satysfakcja, kiedy udało się trafić w kolanko i przyłożyć niemilcowi soczystego kopniaka. :icon_twisted:

;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po walkach z samym sobą zdecydował że skyrima kupie dopiero w okolicach ferri zimowych. Tak wieć koniczę AC:B i two words 2. Zamówiona kolekcjonerka Alone in the Dark (za 30 zł :tongue:) z padem naprawde fajna zabawa. I dotego troche zapomnianych gier do skoniczeńa i może wiedźmin 2 na dark mode.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na dysku mam zaległą podstawkę GTA IV, poza tym Assassin's Creed 2 i Crysis 2 czekają na ukończenie. Gram na zmianę i jestem w połowie każdej z nich. No i zaczynam przygodę z Heroes VI, które jak na razie nie jest lepsza nawet od piątki, ale też nie mogę powiedzieć, że żałuję zakupu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek 2 (po raz kolejny) i tryb singleplayer w MW3 juz za mna. Teraz zabralem sie ponownie za Deus Ex HR oraz w oczekiwaniu na premiere Powrot do Karkand w BF3 gram dla relaksu w multi MW3. Gra chociaz nie powala, to calkiem dobrze sie sprawdza jesli ktos chce rozegrac kilka szybkich meczy bez przejmowania sie nabijaniem w niej kolejnych rang i odblokowywaniem broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, ukończyłem główny wątek w Batman: AC, choć mam dopiero 61% ukończonej rozgrywki :ohmy:

Pakuję także swego "Dragonborna" w Skyrimie (ach, odłupywać głowy ogromnym młotem bojowym orków to czysta poezja :happy: ) oraz milutką azjatkę w Dead Island, trochę mi zejdzie.....

No i nadal CS:S (ostatnio staty miałem kosmiczne 21 fragów na 9 zgonów :cool:, a ogólną różnicę zabić na zgony mam 0.61)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem do tej pory w żadną z części AC, kupiłem więc jedynkę i zacząłem przechodzić. Podoba mi się i szczerze polecam, chociaż większość z Was pewnie ma już ją za sobą.

Skończyłem MW3, które oceniam pozytywnie, bardzo fajna fabuła (chociaż krótka), naszpikowana efektami specjalnymi gra. Do tego przyjemne multi, na które nie mam czasu, więc rzadko kiedy gram.

W najbliższym czasie planuję przejść Skyrima (trzeba najpierw drania kupić...) oraz powrócić do klasyków. Dawno mój dysk nie czytał płytki z Mafią czy Post Mortem. Dwie gry, super fabuły i grywalność, której nie można zmierzyć. Wszystko jednak blednie przy corocznej tradycji. Raz do roku, konkretnie w Wigilię, kiedy już cały ten gwar ucichnie, siadam sobie w pokoju i instaluję HL2. Pamiętam ile radości ta gra dała mi w 2004 roku, kiedy po raz pierwszy w nią zagrałem. Nie każdy pamięta walkę z platformą Steam, rejestrację i wszystkie te pierdoły. Ech, całą tą cholerną walkę wspominam bardzo pozytywnie i liczę na to, że w tym roku HL2 znowu mnie nie zawiedzie. Bardzo chcę wrócić do Ravenholm.

Pozdrawiam.

Edytowano przez Xav
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...