Skocz do zawartości

Polecane posty

Czekając na Skyrim, kupiłem The Binding of Izaac i Bastion, prześwietne gierki!

Bastion ma niesamowity sposób narracji, ścieżkę dzwiękową i, ma się rozumieć, fabułę.

Natomiast The Binding of Izaac jest miłą odskocznią (dopóki nie zaczyna się podnosić poziom trudności, rzecz jasna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że przez ostatni tydzień siedzę w domu i choruje, postanowiłem nadrobić trochę zaległości :D

Na pierwszy ogień poszedł

Silent Hill 2

85206417.jpg

Dramatyczny horror o nieziemskim klimacie. Świetna fabuła, genialne Audio (zarówno dialogi jak i odgłosy otoczenia) i ciekawe zagadki. Cały czas trzyma w napięciu, a w niektórych momentach potrafi nieźle przestraszyć. Jedna z najlepszych gier w jakie mi było dane zagrać.

Ocena:10/10

Następnie wziąłem się za

Killzone

killzone2cover3.jpg

Akurat miałem do zrobienia tylko ostatnią misje. Poszło mi jak krew z nosa, trudna troszke była :) Co mogę powiedzieć o grze? Szybka, piękna i o dziwo polski dubbing na poziomie. Przyjemnie się Hellgastów rozwalało.

Ocena:8+/10

Dziś natomiast dokończyłem

Hitman Blood Money

okladka640l.jpg

Uwielbiam tą gre. Każdą misje przechodziłem na Ekspercie, bez poradnika. Likwidowałem tylko i wyłącznie cel, dyskretnie, bez świadków i dowodów. Oto dowód hehe. Najbardziej zapadła mi w pamięć przedostatnia misja Dance with the Devil, fantastyczne lokacje i taka spontaniczna. Ładna oprawa i baardzo różnorodne, a zarazem genialne zadania (chyba 13 ich jest). W ostatniej misji postanowiłem trochę poszaleć i oddałem aż 3 strzały (2 ofiary), tryb fps dobrze się sprawdza.

Trochę zaskoczył mnie epilog, a nawet bardzo. Nie podoba mi się takie zakończenie :icon_evil:

Gra ma fajny system ulepszania broni, dzięki czemu ze zwykłej pukawki silver baller zrobimy coś takiego, jedyny minus to taki, że możemy ulepszać tylko 5 broni podstawowych (SilverBaller, SMG tactical, karabin szturmowy M4, shotgun SP12, W2000Sniper), a napotkane po drodze cacuszka jak Desert Eagle czy MP5 aż proszą się o celownik laserowy, czy tłumik :)

Ocena:9+/10

Edytowano przez NewHunter7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Battlefilda 3. Gram teraz w multi, mam zamiar przejść Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay i Assault on Dark Athena, a tekże spędzieć kolejną przygode z serią Gothic (po kolei części I,II,III, Zmierzch Bogów, bo Arcani jeszcze nie mam), ale co z tego wyjdzie nie wiem :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu premiery gram non stop w Battlefielda 3. Do oblokowania mam mnóstwo broni, optyk do karabinów, dodaktów, perków.... Jestem pewien, że spędze przy tej grze również tyle czasu, co przy BC 2. Dodatkowo od jutra zabieram się za granie w najlepsze RPG tego roku, czyli TES 5 Skyrim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...