Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio a dokładnie 1 miesiąc temu gdzieś. Przeszedłem Deas Island ^^ chyba najlepszą grę tego roku. Ale poczekamy na MW3 :tongue:

Teraz gram w CoJ: The Cartel ale rozgrywka im dalej tym bardziej monotonna, ale nie jest źle. Multi jest za to nie najgorsze. :tongue: Co miło zaskakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram w Assassin's Creed 2. Drugie podejście. Za pierwszym razem przeszedłem całego, a teraz gram od nowa. Jest w nim więcej akcji niż w ''jedynce'', a cutscenki bardzo mi się podobają i nadają grze iście filmowego charakteru. Gram na maksymalnych ustawieniach bo niedawno kupiłem nową kartę graficzną, a stara nie należała do najlepszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zaliczam mały powrót do przeszłości, i tak po raz kolejny zagrywam, się w Rome TW, oraz po raz 3 próbuję przejść Borderlands GOTY, poprzednio od gry odpychał mnie poziom trudności, więc gram na kodach(wiem, wiem jak można grać na cheatach) i jestem już na 25lvl a przede mną jeszcze masa grania plus dodatki.

Jeśli chodzi o gry które przeszedłem to jestem na finiszu Call of Juarez the Cartel i wreszcie jestem po Sc double agent i TR z poprzedniego numeru Cd-action.

Aktualnie planuję kupić coś na konsolę, jednak zbliża, się premiera Mw3 a po głowie chodzi mi również Fallout NV, oraz Ił-2 Cliffs of Dover, więc nic nie jest pewne.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pykam w Nba2k12 my player, to jest jedyna gra która tyle oferuje dla gracza (koszykarza również ^). Jest chyba jedyną grą koszykarską na rynku a więc... ;d.

Dungeon Defenders grafika bajkowa-komiksowa może być, są 4 klasy monk,warior,archer i wizard a później są inne klasy postaci (jak się zrobi jakieś tam rangi czy co tam). Fajnie jest zrobiona lvl-anie postaci, gatunek gry to rpg i najlepiej się gra z kimś przez internet ;].

Edytowano przez Ponkolo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Starcraft. Przechodziłem obok sklepu i akurat miałem portfel w kieszeni. W tym momencie przechodzę jeszcze kampanie Terran - 6 misja.

Dodatkowo pykam sobie w Warcrafta III. Przechodzę go już trzeci raz. O dziwo jeszcze mi się nie znudził. Przechodzę jeszcze raz by sprawdzić czym się różni polska od angielskiej wersji językowej. MORTAR COMBAT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ostatnio gram tylko w WoW-a. Nigdy nie wierzyłem że od tej gry można się uzależnić. Niestety myliłem się, bo ciągle chce mi się grać... A na PS3 to ja ostatnio gram w demówkę InFamous 2. Przeszedłem "jedynkę" dwa razy. Na początku byłem oczarowany sequelem ale zauważyłem że praktycznie niczym się nie różni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie teraz do wyprzedaży biedronkowej (mam zamiar kupić Warhammera 40k Dawn Of War 2) gram w pełniaki CD-A - Tęczowa Szóstka w Las Vegas część druga (Rainbow Six Vegas 2) oraz Najwyższego Dowódcę (Supreme Commander). Zaś w połowie listopada moja kolekcja się powiększy więc będzie jeszcze bardziej w co grać :D

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...