Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olszes

Zagadki Słowne vol. 2

Polecane posty

Może Oblivion albo Morrowind? W tym pierwszym można bylo 'spać' praktycznie wszędzie, tj. nawet stanie przez 2 godziny odmawiało stan zdrowia. W Morrowindzie mogliśmy dostać Niesamowicie Wygodną Poduszkę, która nic nie ważyła, a przyspieszała regenerację zdrowia podczas snu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to DD. Aczkolwiek chodziło mi o normalne łóżko - w grze można było takie znaleźć. Wyglądało jak każde inne, ale nic nie ważyło. Dlatego nic nie stało na przeszkodzie, żeby schować je do ekwipunku i korzystać z niego, kiedy tylko dusza zapragnie.

@down: Na bank nic nie waży. Doskonale to pamiętam, gdyż przeszedłem tę grę z 500 razy. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czytałem o przenośnym łóżku, ale wydawało mi się, że waży całkiem sporo. Swoją drogą to DD to fajna gra. Nie potrafisz otworzyć skrzyni? Zabierz ją ze sobą i poczekaj aż nabierzesz odpowiednich umiejętności! :happy: Aż chyba zainstaluję ją sobie z powrotem. Ale wracając do tematu:

Jakim cudem udało się wam zrobić schody prowadzące wyłącznie w górę?! To chyba jakiś cud!

Veldrash: nie

ChosenOne: nie, grę można ściągnąć z internetu za darmo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź:

Dobra, to teraz ustawcie pompę przy pompie i zróbcie wodospad płynący do góry. Ewentualnie pobawcie się w Mojżesza i rozstąpcie tamtą rzekę.

Poza tym gra jest dość znana i ceniona, mimo że darmowa. Ma nawet własny temat w komentarzach.

mrgonzo: nie, jakoś nie wydaje mi się żeby w ET dało się rozstępować rzeki lub tworzyć odwrócone wodospady ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odpowiedź. Ze schodami chodziło o to, że trzeba wykonać dwie klatki schodowe - górną i dolną, bez tego schody prowadzą tylko w jedną stronę, nie pytajcie jak to możliwe :happy: . Poza tym da się zrobić "efekt Mojżesza" i za pomocą pomp zrobić przerwę w rzece lub odwrócony wodospad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na mały pomysł. Powinniście sobie dać radę...

"Fuj, nienawidzę średniowiecza. A zwłaszcza tego stylu. O zmierzchu paskudnie wygląda"

To nie cytat.

PS. Odpowiedzcie szybko, bo inaczej dopiero ok. powiem, czy ktoś rozwiązał :)

mrgonzo - niet

Papayasmurf - blisssssssssko, ale dodaj kilka słów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmę.

To nie cytat. "Strzelbę w dłoń, jeśli szczęście będzie nam sprzyjało to rozwalimy wrogów na kawałki! <demoniczny śmiech>"

Edit:

Przepraszam za ten demoniczny śmiech nie ma żadnego znaczenia. Miał tylko ubarwić zagadkę.

Jeszcze jedna zła odpowiedź i dam podpowiedź.

PODPOWIEDŹ: Jeden z synonimów "szczęścia" będzie bardzo przydatny.

PODPOWIEDŹ2: (nie cytat, bez ubarwień) "Pokonaj Szablę całego w tatuażach, żołnierzu"

@Mindstorm i MathRaven: źle

@RKAMIL - Też źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...