Skocz do zawartości
Cardinal

Dla odmieńców - industrial, doom, space, symphonic etc.

Polecane posty

Z Rammstein'a podobał tylko jeden utwór... taka ballada qrcze, nie pamiętam tytułu... na teledysku był taki gośc z gigantyczną gitarą...coś mi tak świta.

może to był Nebel albo Seeman

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj co prawda to prawda, i clip fajny(Lindemann stwierdzil kiedys ze zenujaco tandetny i im sie nie podobal :wink: ) i piosnka radosna :P

a ta balladka? to moze Die Sonne? o ile mnie pamiec nie myli to tam sie przez moment *chyba* ktos pokazywal z wielka gitara...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Die sone distsabolator :D w teledysku to taka sexowna wielka śnieżka lała gołe tyłki umorusanych krasnali górników ^^.... pełna perwersja. mamo jak to mnie kręciło ^^.... niech przyjdzie jakaś wilka piękność i sztrzepie mnie po tyłku ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madeja

ta piosenka to już klasyk zwłaszcza wersja z 1989. heh lata mijają a człowiek sie starzeje. przynajmniej singiel wyszedł. jak ktoś go słuchał to niech opowie jak było :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ShadowFadingAway

No tak. TERAZ gadacie o Ramszfildzie, kiedy jest on dla mnie teraz tylko złbym wspomnieniem. Nadal mi się podoba, ale już po prostu nie mogę go słuchać - jest zbyt bardzo naszpikowany bolesną przeszłością i przeżyciami.

Hmm, rzuciłby ktoś jakąś porządną kapelkę symphonic metal...? Lubię muzykę symfoniczną (co ja gadam, ubóstwiam), jestem ciekaw jak to wygląda w połączeniu z metalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, rzuciłby ktoś jakąś porządną kapelkę symphonic metal...? Lubię muzykę symfoniczną (co ja gadam, ubóstwiam), jestem ciekaw jak to wygląda w połączeniu z metalem.

Jeśli lubisz tolkienowskie klimaty - polecam Summoning. Szczególnie album "Stronghold".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Disposable Teen

Jaki rodzaj muzyki gra dokładnie Marilyn Manson.Mimo ,że słucham go od dwóch lat wciąż nie wiem jaki to rodzaj muzyki.Mi się zdaję ,że INDUSTRIAL lubDEATH METAL ,a czasami mocniejszy ROCK.Dobrze myślę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, oto dlaczego niektórzy krzywią się kiedy Manson zaliczany jest do metalu ;]

Death... co prawda death też często jest dzielony na podgrupy, ale niech będą reprezentanci bez mieszania: Deicide, In Flames, Death, Dies Irae, Cannibal Corpse, Crematory. Taki przekrój deathu, można powiedzieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te| wlasnie chcialbym wiedzie jaki jest tytuBm ich najnowszej plyty i kiedy wyjdzie. ta piosenka o której mówisz to chyba Mein Teil (z ich nowego singla). BTW: fajna piosenka, zapowiadali ze beda ostrzej grac ale tyego sie nie spodziewalem po nich.no jasne ze cie wpuszcza, dlaczego nie? to ze Till sikal na publike to nic nie znaczy [-X chociaz? :-k

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA KONCERT Z TEGO CO SLYSZALEM TO NIEZLE WYMIATAJA TERAZ :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia o jakiej słyszałem to Mutter, ale niedawno w TV widziałem teledysk utworu, którego nie znałem, więc możliwe, że coś tam kombinują nowego. Wie ktoś może?

Także ten teledysk widziałem na Vivie, więc czekam na ich nową płytę! Mam tylko Mutter najlepsze dla mnie kawałki z tej płyty to:

"Mein Herz Brenddt"

"Links 2 3 4"

"Sonne"

"Spieluhr"

niezły jest także "Du hast" na soundtracku z matrixa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...