Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Uwagi i pytania do moderatorow

Polecane posty

Gość Lord_Scorpio
dzis przez caly dzien z iwanem probujemy dojsc do tego kto wykasowal jeden z jego postow

Nie moge tego pojać. To są tlyko posty. Niepowinno sie pisać dla cyferki albo zeby mieć podpis "smok" a nie "człowiek" bo rpzez to forum traci sens. Trzeba likwidować pościarstwo.

Zalozmy ze jest temat "Co lepsze X czy Y" , w ktorym 4-5 osob pisze pod rzad "Y jest lepsze" (podajac w sumie te same argumenty) - traktuje to jako spam

Podpisuje sie pod tym,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, ze za duzo jest moderatorow, a niektorzy z nich zachowuja sie (tu cytat z pratchetta) "jak malpa, ktora dostala klucze do plantacji bananow". dzis przez caly dzien z iwanem probujemy dojsc do tego kto wykasowal jeden z jego postow, dzieki czemu cala moja konwersacja z nim stala sie jalowa... tak jakbym pisal sam do siebie, a przeciez w tym poscie nie bylo absolutnie nic co by naruszalo zasady forum

Ale Eld jaki problem, zostan sam moderatorem zobaczymy jak dlugo pociagniesz...

BTW: Mnie z listy poszukiwanych mozesz wykreslic ja wychodze z zalozenia, ze redaktorow powinni moderowac redaktorzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
prawda jest taka, ze za duzo jest moderatorow, a niektorzy z nich zachowuja sie (tu cytat z pratchetta) "jak malpa, ktora dostala klucze do plantacji bananow". dzis przez caly dzien z iwanem probujemy dojsc do tego kto wykasowal jeden z jego postow, dzieki czemu cala moja konwersacja z nim stala sie jalowa... tak jakbym pisal sam do siebie, a przeciez w tym poscie nie bylo absolutnie nic co by naruszalo zasady forum

Eld nie ladnie jest wyzywac swoich kolegow od malp... Moze i nie popisuja sie tymi nowymi tematami - ale dopiero sie ucza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Eld jaki problem, zostan sam moderatorem zobaczymy jak dlugo pociagniesz...

caly czas nim jestem i jakos nie kasuje postow na chybil trafil i nie zakladam tysiaca idiotycznych tematow...

@oviraptor: a jak bys okreslil ich zachowanie? nie obchodzi mnie czy sie ucza czy nie, bo tu nie chodzi o nauke, ale o to ze Koniu chyba sie pogubil w tym wszystkim. to nie sa wyscigi kto zalozy wiecej tematow. jesli chce, to niech zalozy swoje wlasne forum i tam postuje jak oszalaly. proste. ja zagladam do 3 czy 4 tematow, bo reszta to jest zwyczajne [cenzura] 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik

Eld, daj juz spokoj. Tematy nie pochodza ode mnie (a to, ze je zakladam, niczego nie zmienia...) - wejdz sobie w watek "propozycje nowych tematow" i zobacz, skad sie wziely te, ktore tu sa. Jesli tamte propozycje sa zgodne z regulaminem, to po prostu je zamieszczam, nie patrzac na to, czy sam bym sie w nich wypowiedzial - gdyby na forum byla wolnosc zakladania tematow, te i tak by sie pojawily...

I nikt nie kaze tutaj nikomu czytac wszystkiego... Bo i po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Scorpio

Qu'nik ale odobina wysiłku i mógłbyś sie domyśleć że podobny temat juz istnieje. przecie to moderator zawsze ma racje a nie lud. I na boga jakbym napisał tam "która reklama w cda była najbzydsza" to byś go umieścił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
Qu'nik

Czego to ludzie nie zrobia z ta ksywka... Podziwiam. :P

ale odobina wysiłku i mógłbyś sie domyśleć że podobny temat juz istnieje. przecie to moderator zawsze ma racje a nie lud.

Po to zrobilismy dzial "propozycje nowych watkow", zeby stosowac cenzure (wiem, wiem - brzydkie slowo) prewencyjna - czyli nie kasowac ich po tym, jak juz zostana zalozone. Po prostu chcemy dac mozliwosc ludziom dawania nowych watkow. Ale OK, nie bede sie sprzeczal - od teraz bede dawal tylko tematy, ktore mnie interesuja. No co - przeciez mam zawsze racje, czyz nie? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Ale OK, nie bede sie sprzeczal - od teraz bede dawal tylko tematy, ktore mnie interesuja. No co - przeciez mam zawsze racje, czyz nie? :twisted:

no jak nie jak tak

A poza tym jezeli Ciebie o wielki Koniu watki nie interesuja to czemu mialyby nas interesowac (przeciez Ty wiesz lepiej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha

Mam strasznie duży problem, po naciśnięciu na niektóre tematy pokazuje się okno że nie ma żadnych postów w tym temacie :( , są to między innymi: "problemy z forum", "łowcy baboli", "kąciki tematyczne", "propozycje nowych wątków" i cała masa innych których nazw już nie pamiętam. :cry:

:( PROSZĘ POMÓŻCIE :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie duży problem, po naci?nięciu na niektóre tematy pokazuje się okno że nie ma żadnych postów w tym temacie :( , s? to między innymi: "problemy z forum", "łowcy baboli", "k?ciki tematyczne", "propozycje nowych w?tków" i cała masa innych których nazw już nie pamiętam. :cry:

Nie wiem skad to sie bierze ale wiem jak to ominac. Po prostu kliknij na 3-4 strony wstecz - i bedzie ok. Bo wyglada to tak jakby np. watki siegaly do np. 10 strony, a forum generuje... 13. I wtedy na tych 11-13 nie ma zadnych postow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
Mam strasznie duży problem' date=' po naci?nięciu na niektóre tematy pokazuje się okno że nie ma żadnych postów w tym temacie :( , s? to między innymi: "problemy z forum", "łowcy baboli", "k?ciki tematyczne", "propozycje nowych w?tków" i cała masa innych których nazw już nie pamiętam. :cry:

Nie wiem skad to sie bierze ale wiem jak to ominac. Po prostu kliknij na 3-4 strony wstecz - i bedzie ok. Bo wyglada to tak jakby np. watki siegaly do np. 10 strony, a forum generuje... 13. I wtedy na tych 11-13 nie ma zadnych postow...[/quote']

:cry: :cry: :cry: nie pomaga, sprawdzałem na łowcach baboli, tam jest 9 stron, na 8 wchodzi ale na 9 z żadnej strony nie wchodzi :cry: :cry: :cry: help

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: :cry: nie pomaga, sprawdzałem na łowcach baboli, tam jest 9 stron, na 8 wchodzi ale na 9 z żadnej strony nie wchodzi :cry: :cry: :cry: help

Przecież Smug właśnie o tym pisał - nie wejdziesz na 9 z żadnej strony bo nie ma tam żadnych postów. Wątków wystarcza tylko do 8 strony a forum mylnie pokazuje 9 więc... po prostu nie próbuj tam wchodzić :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Cieszmy się, że forum w ogóle działa (wolno, ale działa) :)

Oby jak najdluzej - juz za bardzo sie uzaleznilem od codziennego odwiedzania tego forum tak wiec nie wiem czy wytrzymalbym dluza rozlomke. Bez forum moje zycie jest niczym... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Mam pytanko do któregoś z moderatorów.W dziale problemy z grą umieściłem temat:"Edytor Neverwinter nighst"i zadałem pare pytań dotyczących tego edytora.I chciałem zobaczyć czy ktoś mi odpisał tylko zaistniał jeden problem NIEMA MOJEGO TEMATU!!!!!!!!! :cry: dlaczego???

Szukałem go cały czas i niemogłem go znaleść. :( .A jak niemożna wtym dziale umieszczać takich tematów to gdzie????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Scorpio

/

|| Ja widze tlylko jedno logiczne rozwiazanie. Ktoś go skasował.

Widocznie temat zawierał jakieś słówko o pirackiej grze/ niegzadząłs ie z regulaminem/ istniał podobny wienc po co 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
yyyyy....aha...może nie wykażę się tu bystrością, ale mam jedno pytanie...CZY IM WIĘCEJ POSTÓW NAPISZĘ TYM WYŻEJ AWANSUJĘ W HIERARCHII???

Tak. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
/

|| Ja widze tlylko jedno logiczne rozwiazanie. Ktoś go skasował.

Widocznie temat zawierał jakieś słówko o pirackiej grze/ niegzadząłs ie z regulaminem/ istniał podobny wienc po co 2.

Albo moderatowi... tzn. moderatorowi (jak to sie pisze? ;) ) sie najzwyczajniej w swiecie nudzilo. W koncu moderator tez czlowiek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@
/

|| Ja widze tlylko jedno logiczne rozwiazanie. Ktoś go skasował.

Widocznie temat zawierał jakieś słówko o pirackiej grze/ niegzadząłs ie z regulaminem/ istniał podobny wienc po co 2.

A ja takiego rozwiązania niewidze bo żadnej treści niepisałem o pirackiej grze.To po pierwsze ,a podrugie to pisałem pytania tylko związane z edytorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Oviraptor: Albo moderatowi... tzn. moderatorowi (jak to sie pisze? ;) ) sie najzwyczajniej w swiecie nudzilo. W koncu moderator tez czlowiek ;)

Hmmm jestem ciekawy czy byś tak samo zareagował jak teraz jakby ci moderator skasował twój post :? A pozatym jak moderator skasował go znudów to co to za forum????? :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yager
Ja mam takową uwagę, mianowicie czy moderatorzy mogliby pisać ilość postów odpowiadających każdemu 'stworkowi' (domyślam się iż są one z 'Władcy pierścieni, czyż nie?) :D , heh

mam nadzieje ze to byl zart bo jak nie to.............ci wytlumacze czemu to jest niemozliwe

po pierwsze i ostatnie niektorzy pisaliby posty tylko dlatego zeby byc tym orkiem czy elfem a nie dlatego ze chca cos powiedziec

PS. te "stworki" to nie wymysl Tolkiena a Tolkien nie napisal tylko "Wladce piercieni"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Scorpio
Hmmm jestem ciekawy czy byś tak samo zareagował jak teraz jakby ci moderator skasował twój post

Wiesz nie jestem pościarzem i nie obchodzą mnie moje posty. Na forum sie nie liczy liczba postów któr sie na pisało ale ich treść. Jak jesteś tu tlyko po to by mieć duzo cyferek pod ksywką to powiem ci ze niewarto z obą gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takową uwagę, mianowicie czy moderatorzy mogliby pisać ilość postów odpowiadających każdemu 'stworkowi' (domyślam się iż są one z 'Władcy pierścieni, czyż nie?) :D , heh

mam nadzieje ze to byl zart bo jak nie to.............ci wytlumacze czemu to jest niemozliwe

po pierwsze i ostatnie niektorzy pisaliby posty tylko dlatego zeby byc tym orkiem czy elfem a nie dlatego ze chca cos powiedziec

PS. te "stworki" to nie wymysl Tolkiena a Tolkien nie napisal tylko "Wladce piercieni"

Fakt, nie pomyślałem o tym ale thx za to, że mi nie...tylko kurturarnie :D wytłumaczyłeś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...