Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Była kiedyś taka gra Angels vs Devils - moim zdaniem jedna z gorszych. Plusy tej produkcji kończą się w zasadzie na dobrej grafice i spolszczeniu(ale to już zasługa redaktorów CDA, a nie twórców gry). Reszta jest w najlepszym wypadku mierna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka gra Angels vs Devils - moim zdaniem jedna z gorszych.

Ty chyba żartujesz?????? Według mnei to była jedna z najlepszych gier danych do Cda. Świetna grafika i co najważniejze zabójcza grywalność. Do tego dali ją PRZEDPREMIEROWO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim (skromnym) zdaniem wywodzenie się na temat: jaka gra w CDA najgorszą była, jest nieco bezsensowne. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu. Powodu, którym jesteśmy my - gracze. Wiadomo, że jakiemuś zagorzałemu fanowi fps-owych rozwalanek nie przypadnie do gustu np. Cutthroats (nr 103) czy Croc (nr... nie pamiętam :P), a z Chrome'a czy Quake'a 2 nie ucieszy się fanatyk strategii, czy gierek logicznych. Fakt - istnieją gracze nie mający ulubionego gatunku (np. ja - taką samą radochę sprawia mi rozwałka w Serious Samie jak i mecz w PES, czy kolejne zadanie w Morrowindzie) i takim najłatwiej dogodzić. Chociaż i oni potrafią ponarzekać (że np. "dopiero teraz?" - Quake 2). Ale skończe już wywody bo chyba mały offtop zrobiłem :P A co do tematu, to ostatnio ucieszył mnie Hitman: Codename 47, a co do gierki która mnie mile nie zaskoczyła to... hmm, nie wiem - bo jak nie ma fajnej pełnej wersji, to zawsze zostaję CooL demka i oczywiście samo pisemko (oczywiście dla tych, którzy zrobili przerwę w graniu i nauczyli się czytać ;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie!!! wysilileś sie nie ma to tamto, ale za takie pisanie bzdurek to panowie moderatorzy cie ukarzą ostrzeżeniem, więc nie statsuj lepiej :?

słaba gra to był też Star Trek: Starfleet Command. Jakoś tak sie nazywała ale pamiętam z grania w nią że była kiepska i mało grywalna :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, fakt, Drake jest średnią grą (co nie znaczy, że złą - ofkoz), jednak zaliczyłbym ją do jednych z najgorszych, gdyż CDA złych gier nie daję. Co najwyżej zdarzają się przeciętne, i takim przeciętniakiem jest właśnie Drake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o najgorszą grę w historii CDA, to (moim skromnym zdaniem) konkurs wygrywa GUN METAL. CO z tego, że grafika jest w miarę ok, ale totalnie skopana grywalność i sterowanie sprawia, że gra w nią to udręka, a nie rozrywka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz Gun był szybko dany,a sterowanie??Zacytuje "bum cyk cyk" :lol: .Przeciesz sterowanie jest jak w więkoszści tpp/fpp a ten patent żę obracasz kamera jak dojedziesz na krawędź ekranu daje trochę realizmu,przeciesz jak patrzysz gdzieś indziej od razy cały sie nie obracasz tak jak w rzeczywistości.Najgorsza była daikatana,tak jak napisali że mieli "dzień dobroci".ktoś wogule grał w to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka gra Angels vs Devils - moim zdaniem jedna z gorszych.

Ty chyba żartujesz?????? Według mnei to była jedna z najlepszych gier danych do Cda. Świetna grafika i co najważniejze zabójcza grywalność. Do tego dali ją PRZEDPREMIEROWO.

Chyba wiecej osob uwaza, ze AvD jest jedna z gorszych gierek, jesli nie najgorsza. A co, moze podobal ci sie Wnerwiony Dzialkowicz*? :D

*ktory i tak byl pewnym rodzajem zartu redakcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, najgorszą grą w CD-ACTION jest... no wiecie :? niema takiej... a jezeli mam wybrać, to to jest gra Shadow man, tak tak, SHADOW MAN... niepytajcie się czemu poprostu mi sie niepodoba i tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zawiodłem się na Drake of 99 Dragons :( niestety jest strasznie niedopracowana :(

Nie wydaje mi się że Drake był taki zły... mnie się na przykład podobal. Co prawda było trochę błedów, ale gra się bardzo fajnie, oczywiście po jednej dłuższej partyjce gra się nieco nudzi, ale coś w niej jest takiego, że przyciąga. A co do najgorszych gier w CDA... to chyba będzie Prince of Persia 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qler, doceniam bardzo dofciapne y w ogłe "ha ha ha":|. Kiedy ta gra mi naprawde się podobała. Nie wiem, mozę ja jakiś popsuty jestem?? A za najgorszą grę daną w cda (nie licząc pana wnerwionego offcoz) zaliczam Shadowman. Zupełne dno:( Ni i wszystkie t, które nie ruszają na miom sprzęcie są fatalne (dlatego ze nie ruszają:)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qler, doceniam bardzo dofciapne y w ogłe "ha ha ha":|. Kiedy ta gra mi naprawde się podobała. Nie wiem, mozę ja jakiś popsuty jestem?? A za najgorszą grę daną w cda (nie licząc pana wnerwionego offcoz) zaliczam Shadowman. Zupełne dno:( Ni i wszystkie t, które nie ruszają na miom sprzęcie są fatalne (dlatego ze nie ruszają:)).

Ok, nie wnikam w to. Jednym podobaja sie blondynki, a drugim brunetki :D. Jesli uwazasz, ze narzucam ci swoje zdanie to przepraszam. Jak mowia indianie racja jest jak... kazdy ma swoja, wiec twoje zdanie twoje prawo. Mi sie AvD nie podobalo, nawet calkiem bardzo, wiec troche sie poruszylem, ale to nic osobistego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wnikam w to. Jednym podobaja sie blondynki, a drugim brunetki

No właśnie, wszystko zalezy od gustów. Jednemu podoba się to a innemu tamto:)

Jesli uwazasz, ze narzucam ci swoje zdanie to przepraszam

Skądze znowu, Ty się wypowiedziałeś, ja się wypowiedziałem i wszystko gra:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z RPG w CDA to ja pamietam tylko Fallouta i Fallouta 2.

No i jeszcze "Vampire: the Masquerade" ;) Ale faktycznie, posłuchał bym jakiś przykładów kiedy ostatniu była jakaś gra RPG bo chyba zapomnaiłem zainstalować ;) . Mogli by dać jakąś bombę Rpg, nie Diablo offcoz ;) Swoją drogą, podczas rozwiązywania przecieku, jakiś forumowicz strasznie mnie zjechał tylko dlatego ze napisałem, ze może "Diablo 2 Lod". Ale tego, że napisałem także, ze ""To mało prawdopodobne", "Wiem , ze na bank nie, ale tak mi przypasowało" już owy forumowicz nie zauwżył. Nice :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gry jakie były w cd action to przewaznie strategie i niektóre rpg za dużo ich jest poprostu

RPG-i w CDA IMHO są bardzo dobre i mnie się podobają ^^

A za strategiami, RTS'ami i pokrewnymi gatunkami stanę murem- bo one są po prostu świetne! :P

Taki, dajmy na to Kohan- podobał mi się i parę dzionków przy nim spędziłem. HOM&M, Kleopatra... Fajoskie były. Ale cóż- trzeba po prostu lubić ten gatunek/gatunki- a zabawa z nimi będzie przednia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie wasze wypowiedzi typu NAJGORSZA GRA TO TA I TA PONIEWARZ MI NIE CHODZILA. Co to w ogóle za tekst!?!? Nie można czegoś oceniać bo nie chodzi. A człowiek na wózku inwalidzkim też jest najgorszy bo nie chodzi???

Moim zdaniem najgorsza gra w CDA (którą jeszcze pamiętam oczywiście) to:

-Wnerwiony działkowicz

-Gunlok

Reszty nie pamiętami nie chcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie wasze wypowiedzi typu NAJGORSZA GRA TO TA I TA PONIEWARZ MI NIE CHODZILA.

Ekhem, tylko że większośc osób tak piszących (łącznie ze mną) robiła sobie tak zwane JAJA. No wiesz, takie coś z czego można się pośmiać;]

Moim zdaniem najgorsza gra w CDA (którą jeszcze pamiętam oczywiście) to:

-Wnerwiony działkowicz

To już było tłumaczone pare razy. Wnerwiony działkowicz był czymś w rodzaju, żartu redakcyjnego. Sam Smuggler to tłumaczył. Nie należy brać tego jako pełną wersję z prawdziwego zdażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...