Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

imho najgorszą grą w cda było actua soccer 3 :) spodziewałem się po niej pożadnej kopaniny gorszej od fifa ale całkiem faajnej a dostałem kompletnie nieudaną grę ze szkaszanionym sterowaniem :( [-(

No nie, AS3 nie była taka cieńka. Miała co prawda kilka schematów (strzały z rogu boiska to zawsze bramka, zatrzymanie się w polu karnym i naciśnięcie klawisza odpowiedzialnego za crossa, kończyło się zawsze wślizgiem ze strony komputera i zwykle karnym) le spędziłem z tą grą masę czasu. Jako dowód powyższe schematy...

Gorsze było Plane Crazy 2, bo o ile w 1 dało się grać, to w część 2 po tylu latach...

...nie, szkoda pisać, kompletna bieda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość master_browiec
Wnerwiony dzialkowicz jest grą kultową. Jest niesamowicie grywalna, doskonała grafika, wspaniała muza i zajmuje tylko 100 MB na dysku. Tak naprawdę to Wnerwiony Działkowicz IMHO jest grą dobrą a odrzuciła mnie Saga. Nie wciągneła mnie, trudno. Apeluje o więcej takich gier jak WD. Są doskonałe!

Nie to że uważam działkomicza za złego ale Unrealerm nie jest ;)

Jeszcze jeden taki pełen ekspresji werbalnej post, a spotkamy się w ostrzeżeniach. Mam dość Twoich jednozdaniowych dopisków. Ten zostawiam, żebyś mógł sobie przeczytać upomnienie i wyciągnął wnioski. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo of coz ;)

1. tomb raider- bleargh pfuuuj nie wiem jak mozna biegac pol dnia za 1 dzwignia zeby potem 3 dni za przelacznikiem biegac

2.daikatana- zdziwilem sie kiedy zobaczylem ten hit w CDA- kazdy na to bluzgal a wy to dajecie ;p

3. Gunlock- to samo- w recenzji i w Gamewalkerze piszecie ze nudne po godzinie grania a umieszczacie :/

no i to ta trojka looserow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lone Wolf Luke

Earth Siege 2 było fajne....

największa lipa : REVENANT , Shadow man , i wiele innych jak mi się prypomni to napisze ...

no ale wkońcu każdy ma swój gust jeden lubi prygodówki ( nie nawidze chyba że rpg ) a niektórzy strzelanki ( moje ulubione :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earth Siege 2 było fajne....

największa lipa : REVENANT , Shadow man , i wiele innych jak mi się prypomni to napisze ...

no ale wkońcu każdy ma swój gust jeden lubi prygodówki ( nie nawidze chyba że rpg ) a niektórzy strzelanki ( moje ulubione :D )

Boze, ty chyba nigdy nie grales w Revenanta. Revenant to pol hack'n'slash, a pol rpg.Jest to jedna z moich ulubinych gierek.Super kilimat, extra bohater, mega fabuła. Szkoda tylko ze w CDA nie dali 2 plytek i nie bylo muzy :cry: . Moim zdaniem najgorszymi full verisionami byly gry: Wizards & Warriors(zainstalowalem, wlaczylem na 30 min, odinstalowalem) i Sonic(myslalem ze to jakas fajana zrecznosciowka, a tu.... nie powiem co).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uruk-hai_15

Najgorszą grą w CDA był Midnight GT. W tej cho...... grze nie dalo się wogóle sie nie da kierowac wozem a zwłaszcza przy duzych prędkosciach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mym skromnym zdaniem, najgorszą grą w CD-A był, jest i pozostanie REVENANT. Błeee..

Zainstalowałem, uruchomiłem, popatrzyłem, zamknąłem, usunąłem i było ślicznie :)

Grafika ----> do bani

Cała reszra -----> jw.

Tutaj mały cytat z opisu gry: "(...) przy tej grze można się naprawdę dobrze bawić". Nie wiem jak Wy, ale ja najlepiej bawiłem się prze uninstall'u...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Apollo

Mi najmniej się podobały te oto gry:

1. Wings of honor (czy jak to się tam zwało) gdyż mój samolocik nie wiedzieć czemu latał z prędkością... właściwie to bez prędkości, i zanim doleciał na miejsce akcji (bombardowania itp.) to już było "Game Over" :(

2. Wizards & Warriors ponieważ przeciwnicy którzy nas zauważyli nigdy już nie dadzą nam spokoju (chyba że ich zabijemy) no i w puźniejszej części gry wielka, niezniszczalna, plująca zielonym "czymś" roślina :( .

3. Saga strasznie mnie wkużyła tym że aby pokonać kogoś wystarczyło podejść do jego "budynku głównego" przez co wystarczyło 2-3 szybkich kolesi żeby pokonać nie wiadomo jak silną osadę :evil:

No i wszystkie samochodówki, symulatory lotu itp, o ile samochodówki w jeszcze jakoś grałem sobie czasem (albo oddawałem kuzynom motomaniakom) to już z takim "F 16 Agressor" nie za bardzo miałem co zrobić (niby dżojstik mam ale jak tego ustrojstwa sie używa to ja nie wiem :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cglred

Najgorsze gry: bezapelacyjnie WNERWIONY DZIAŁKOWICZ :P To był chyba jakiś żart redakcji dla czytelników. Aha, zawiodłem się również na jednej z pierwszych gier w CDA - Battlecruiser 3000 AD. Oczekiwałem zupełnie czegoś innego od tej gry. Ale nic, było minęlo. Zdecydowanie, CDA daje dużo dużo więcej świetnych gier, niż tych słabych. Dlatego nie wiem, czy jest sens dyskutować na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HoMMik

według mnie najgorszą grą w CDA było RageRally. średnia ocena czytelników co do tej gry jest:denna. to niej est ściema, ale faktycznie 90%gierek w cda było dobre, a pozostałe 10%? zdarza się każdemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę oryginalny:)

Najgorszą grą był dla mnie debilny aż do granic możliwości Gun Metal!

W to sie nie da grać!!!!!!

Czy ktoś w to grał?

Co do jego daty premiery, to nawet nowe g..no pozostaje g..nem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Liquid_Snake

Jak dla mnie beznadziejny Swat 3: close quarters battle. Beznadziejna gra, nudna, kiepska graficznie i ogulnie lamerska. I z drugą gra nie będe specjalnie oryginalny byla to gra wnerwiony działkowicz nudna i ogólnie do niczego, i tak na deser to Gun Metal z tych samych powodów. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamierzam bronic Wnerwionego Działkowicza!!!!!!!

W mojej klasie był osobnik którego wszyscy nazywali KRET

(pozdrawiam niedorobiony odszczepieńcu:)). Strasznie gościa nie lubiłem

i w tej gierce z prawdziwą satysfakcją chwyciłem za szpadel!!!!!

To naprawde dobry sposób na relaks (tylko, że przeszedłem WD w 10 minut:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze moiom zdaniem były:

Chasm - słabiutka grafa, grywalność, też poniżej zera, wyjątkowy shit

Rage Rally - ucieszyłem się, że wreście dali jakieś wyścigi, a tu takie rozczarowanie strasznie cienką grą

I może jeszcze Kick Off 2002 - osobiście uważam tą gierke za porażkę i taką zapchaj dziurę na CD (tylko po co)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jeszcze nie były takie najgorsze.......

Gun Metal to dopiero był badziew. Zupełnie niegrywalny i całkowicie odstraszający każdym aspektem swego wykonania. Nawet grafa nie była aż tak genialna......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najwiekszymi badziewiami (z tych ktore instalowalem) były StarTrek:Armada (nie lubie Star Treka)

Saga: Gniew Wikingow (nudaaaaaaaaaaaaaa)

THPS3 (Będę się upierał, że THPS2 jest 30x lepszy)

AvsD (oprócz plansz nic mi się tam nie podobało)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najwiekszymi badziewiami (z tych ktore instalowalem) były

THPS3 (Będę się upierał, że THPS2 jest 30x lepszy)

THPS 3???????????????

Przeciez to jest klasa sama w sobie! Jesli podobala Ci sie dwujka to nie rozumiem czemu nie lubisz trojki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strifer

Wszystkie samochodówki, gry wojenne i sportowe (czyt. piłka nożna) były wg. mnie do bani. Już szczególnie niedobrze mi się robi po Wizards&Warriors. Myślałem, że wreszcie sobie jakiegoś fajnego RPG'a zagram (śmierć konsolom!), a tu klops. Nie byłem w stanie spojrzeć pod nogi i rozwaliły mnie jakieś liliputy.

Dochodzi jeszcze Daikatana która miała zadatki na całkiem dobrą grę, ale jak widać pan Romero dał ciała na całej linii, a nawet dwóch.

I Wirtualne Puzzle. Maksymalna ilość kawałków była strasznie mała. W dodatku były to samoloty. I w dodatku jedyny puzzler w CDA (jeśli był jakiś inny to gra widocznie była na tyle słaba, że o niej nie pamiętam). Dobry moment na wspomnienie o takiej fajnej grze jak Pandora's Box, która być może, jak bozia i redakcja da, znajdzie się niedługo w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszczunio89

Jak dla mnie najgorsze są sportówki. Normalnie Viva coś tam i Kick of 2002 przebila wszystko :!: Myślałem że CDA schodzi na psy :twisted: ale to sie nigdy niezdarzy, wkońcu niekarzdemu można dogodzić :!: Nieprawdaż :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość olek-olek

Nie wiem czemu czepiacie sie Chasm the Rift - ta gierka jest swietna. Demko przechodzilem kilka razy, mialem problemy w drugim poziomie. To taki doom z lepsza grafika, bo potworkow jest multum, a i przyciski i ukryte dzwignie trzeba znajdowac! IMO gra byla b. dobra! Nie zgodze sie tez z uznaniem Revenanta za badziew. Dla samego systemu walki warto te gre zainstalowac (treningi u Żółtka rulez)! Do najgorszych gier, moim zdaniem, naleza Boomerang Braker (dali go na 5 lecie cda obok unreala) i Daikaszana (po tym jak na lamach zjechali te gre nie mogli zrobic nic gorszege - i wiem, ze to nie od redaktorw zalezy jaka pelna wersja bedzie na cd, ale tak czy inaczej Daikatana to porazka!). Do innych gier nie mam wiekszych zastrzezen, jak mi sie nie podoba, to nie instaluje ;) Salut!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...