Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

hm...

moze to ktos czyta

2 wazne sprawy

1 sory wszystkim uzytkownikom forum ze ten temat zmienil sie w pojedynek pomiedzy Fx a Condomem czy jak tam sorry for all

2sprawa STARY WYLAJTUJ DAJ SE PLACKA I ODBIJ NA BAZE

skonczmy sprawe i juz !! nara

thx hf ql i sorry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że nie powinieneś pisać dwóch takich samych postów

myśle że nie powinieneś pisać dwóch takich samych postów

njagorsza gra w CDA? hm.... Rage Rally! to po prostu jest ndne i from me to kaszanka zone. aż wstyd że w CDA to dali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie najgorszy był Chasm.

Ludzie, powtarzam po raz kolejny: ARGUMENTUJCIE swoje stanowisko. A nie tylko tytuł i zadowoleni. Napisz jeden z drugim DLACZEGO tak uważasz. Inaczej polecą ostrzeżenia za statsowanie. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najgorszą grą było Wizards&Warriors, ale tylko dlatego, że nie potrafiłem w nią grać :D A tak serio to najgorsza była chyba Turok 2. Nie potrafię tego uzasadnić ale jakoś mi nie leży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

moze to ktos czyta

2 wazne sprawy

1 sory wszystkim uzytkownikom forum ze ten temat zmienil sie w pojedynek pomiedzy Fx a Condomem czy jak tam sorry for all

2sprawa STARY WYLAJTUJ DAJ SE PLACKA I ODBIJ NA BAZE

skonczmy sprawe i juz !! nara

thx hf ql i sorry

PO kiego grzyba takie posty piszesz??A najgorsza gra to była daikatana,redakcja pisała że za miałą za dobry humor kiedy pisali recenzję itd,nie rozumiem ja kto mogli wogule dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
Nie podobał mi się również Total Anihilation. Ludzie! Czemu wy się tak napalacie tą gierką? Przecież to jeden z nudniejszych RTS'ów w jakie grałem!

Ja sobie TA odpaliłem ostatnio i mi się ta gierka bardzo spodobała. Sympatyczna nawet po latach graficzka, szybka rozgrywka, fajoska muzyka... I ta gra po prostu cool jest. Poza tym to jedna z niewielu gier w CDA wydanych na dwóch płytach. I jeszcze poza tym podobno do dziś gra się w nią w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wizard's And Warriors - Jestem wielkim fanem RPG ale to mi się nie spodobało takie jakieś drętwe. :evil: :evil: :evil:

2. Sonic 3D - Gierka nawet nawet ale tylko dla osób lubiących takie gierki (ja do ich nie należę) :evil: :evil:

3. Daikatana - No comments :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Sonic 3D i Quake 2.

Co do Quake'a - aż taka tragiczna ta gra nie była (choć bardzo kiepska, jak na dzisiejsze standardy) Co do Sonic'a - też nie był taki zły, choć przy tej grze można się raczej odprężyć po ciężkim dniu, niż dobrze zabawić. Ja dalej twierdzę, że najgorszą grą był Motor Mash (i Wnerwiony Działkowicz, of course ;-)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tsavong Lah

Quake2 powstal gdy bylem w szkole sredniej czyli daaaaaaawno temu minimum 5lat:P i wracajac z budy czytalem recenzje o nim w CDA, pozniej jak sie udalo ja dorwac w cafe to szlo sie grupka maniakow i naparzalismy az huczalo, wiec nie mozna powiedziec ze nie byla tragiczna ja nawet w dzisiejszych czasach dal 10, miala grywalnosc[w sumie gralem jedynie w multi:)] a grafika moze i nie byla powalajaca ale tez pixele nie bily po oczach.

Najgorsza gra w jaka gralem i byla opisana w CDA bylo Arcanum.. chlopaki sie postarali ale niestety przegieli i to na jej niekorzysc... nie dosc ze trudna to nabiegac sie trzeba i malo grywalna...taki mlotek do wybijania sobie podobnych gier z glowy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi faworytami są zdecydowanie: Fallout (1 i 2), HoMM 1 (dzięki CDA zacząłem poznałem boską trójkę - dzięki WAM!) oraz Jagged Allience 2.

Również Vampire oraz Dark Colony było super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobał mi się również Total Anihilation. Ludzie! Czemu wy się tak napalacie tą gierką? Przecież to jeden z nudniejszych RTS'ów w jakie grałem!

Ja sobie TA odpaliłem ostatnio i mi się ta gierka bardzo spodobała. Sympatyczna nawet po latach graficzka, szybka rozgrywka, fajoska muzyka... I ta gra po prostu cool jest. Poza tym to jedna z niewielu gier w CDA wydanych na dwóch płytach. I jeszcze poza tym podobno do dziś gra się w nią w sieci.

nie podobno tylko na pewno grajac online ta gra naprawde wciaga
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
blablabla

widze ze chcecie zebym raz prezstal czytac CDA

ICeze co ?! czy ktos cos takiego powiedzial :/ ?

i tak tego nei zobie haha

i dwa zeby FORUM bylo monotonne i syf z niego walil

ICemoze to 4um jest monotonne ... dla 11-13 latków...

a perfidnie to smierdzisz chopie daj na luz bo to ma byc for fun na luzie !!

ICe powiedz czy Colidor Cie obrazil ? no wlasnie niema powodu by sie zachowywac jak male dziecko i odrazu bluzgac

THX i nara i jesli mam pisac raz na ruski rok to niech i tak bedzie ja pisze bo lubie !! nic na to nieporadzis pajacu wiec wszyscy uzytkownicy fosrum pozegnajcie FX co chcial to rozkrecic i zeby bylo smiesznie

ICenoo... to Ci sie nawet udalo bo jestes smieszny...

to rozkrecenie i rozsmieszenie by pewnie rozmieszylo... jakiegos malolata w twoim wieku ;/ tutaj w wiekszosci sa ludzie ktorzy juz dawno wyrosli z glupkowatego popisywania sie i preferuja bardziej dojzaly humor... looknij na www.dresiarze.pl jak chcesz cos "rozkrecic for fun" milej zabawy... [rotfl]

nara for all !!

THX HF QL

thx lolqu niech to formu bedzie nudne

niewiem skad sie tacy ludzie biora ;-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorszą grą było V-Rally. Pewnie odezwą sie głosy krytyki wobec mnie... ale... jak dla mnie ta gra w ogóle nie miała grywalnosci. Gralem w nią chyba 5 min. a później z wielką przyjemnoscią ją wyłączyłem i zdezinstalowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blablabla

widze ze chcecie zebym raz prezstal czytac CDA

ICeze co ?! czy ktos cos takiego powiedzial :/ ?

i tak tego nei zobie haha

i dwa zeby FORUM bylo monotonne i syf z niego walil

ICemoze to 4um jest monotonne ... dla 11-13 latków...

a perfidnie to smierdzisz chopie daj na luz bo to ma byc for fun na luzie !!

ICe powiedz czy Colidor Cie obrazil ? no wlasnie niema powodu by sie zachowywac jak male dziecko i odrazu bluzgac

THX i nara i jesli mam pisac raz na ruski rok to niech i tak bedzie ja pisze bo lubie !! nic na to nieporadzis pajacu wiec wszyscy uzytkownicy fosrum pozegnajcie FX co chcial to rozkrecic i zeby bylo smiesznie

ICenoo... to Ci sie nawet udalo bo jestes smieszny...

to rozkrecenie i rozsmieszenie by pewnie rozmieszylo... jakiegos malolata w twoim wieku ;/ tutaj w wiekszosci sa ludzie ktorzy juz dawno wyrosli z glupkowatego popisywania sie i preferuja bardziej dojzaly humor... looknij na www.dresiarze.pl jak chcesz cos "rozkrecic for fun" milej zabawy... [rotfl]

nara for all !!

THX HF QL

thx lolqu niech to formu bedzie nudne

niewiem skad sie tacy ludzie biora ;-/

Po prostu Bóg uznał, że ten świate jest zbyt nudny, więc stworzył takich kolesi, żeby też się mógł pośmiać. W końcu Pan też ma poczucie humoru ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gb.Ottis

Najgorsza giera jaka była w CDA to "Blood Rayne" ... "Chrome" .... i ... ta co była w "novej grze" czy jakoś tak. Były najgortsze dlatego, że mi nie działały :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza giera jaka była w CDA to "Blood Rayne" ... "Chrome" .... i ... ta co była w "novej grze" czy jakoś tak. Były najgortsze dlatego, że mi nie działały :}

Taa... miały spore wymagania, mi też nie poszły tzn. może poszłyby gdybym mocno pokombinował w ustawieniach, ale nie chciało mi się :)

No ale chociaż ci narzekający, że "w CDA to dają same starocie" nie mieli tym razem powodów do jęków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra w CDA,

- Wnerwiony Działkowicz – Gra powinna być w Bonusie a nie jako pełna wersja

- 101 AIN – nudna jak lekcje Historii

- Commandos – nigdy nie trawiłem coammandosów, co innego Robin Hood, czy Desperados

- Drake Dragona 99 coś tam – Gierka nie grywalna i monotonna

- Tonki Hawki – Nigdy nie umiałem w to grać i mimo wielu wymuszonych godzin spędzonych przy tej grze nudzi

Ps. Nie wiem co wam się w Daikatanie nie podoba, ale mi się wydaje, że taka zła to ona nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi faworytami są zdecydowanie: Fallout (1 i 2), HoMM 1 (dzięki CDA zacząłem poznałem boską trójkę - dzięki WAM!) oraz Jagged Allience 2.

Również Vampire oraz Dark Colony było super!

Sorry ale tu chodzi o gry najgorsze anie najlepsze. :)

Moim zdaniem najgorszą grą w jaką grałem dodaną CDA była Daikaszana

beznadziejna grafika, zerowa grywalność, duż lepiej pogrywało mi się w dużo starzszego Quake'a 2.

BarTer89 napisał:

Tonki Hawki – Nigdy nie umiałem w to grać i mimo wielu wymuszonych godzin spędzonych przy tej grze nudzi

Ps. Nie wiem co wam się w Daikatanie nie podoba, ale mi się wydaje, że taka zła to ona nie jest. :)

Sorry facet ale jak nie podobały Ci się Tony Hawki a Daikaszane uważasz za nienajgorszą to dziwny jesteś. :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza giera jaka była w CDA to "Blood Rayne" ... "Chrome" .... i ... ta co była w "novej grze" czy jakoś tak. Były najgortsze dlatego, że mi nie działały :}
Aha. No tak. Jestem pod wrażeniem twych argumentów. Naprawdę, zmuszają człowieka do głębszych przemyśleń nad... stanem ludzkiego umysłu ;]

Piszę tego posta bo chciałem obśmiać tę wypowiedź - dzięki Chrome'owi przekonałem się do polskich gier, gdyż jest po prostu świetny - doskonały fps z ciekawą fabułą i dobrymi dialogami, do tego jeszcze b. dobra jak na tamte czasy fizyka... cóż, jedna z najlepszych gier w cda bym powiedział :)

Zaś wracając do tematu... najgorszy był chyba Prince of Persia 3D... większego shitu nie uświadczycie... koślawe sterowanie, praca kamer no i grafika mająca przenieść legendę w trzeci wymiar żałośnie ją tylko zbrukała... nijak na szczęście ma się to do najnowszych adaptacji przygód księcia, bo te są już najwyższych lotów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...