Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Gość Janosik

Według mnie najgorszą grą w CDA był ACTUA SOCCER 3. Jest to tak badziewna gra, że gorszej piłki dać nie mogli. Grafika nawet jak na tamte czasy była daleko za konkurencją. Sterowanie tak udziwnione, że trzeba było mieć conajmniej 666 rąk, żeby w toto pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam chasma the rift nawet nie instalowałem, nie wydawało mi się to ciekawe, nie wiem czemu, anpewno nie grafika ale jakoś wtedy nie miałem ochoty na takie gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rokasso

oj było parę takich gierek nie powiem było.czasem nawet nie starczyło wytłumaczeń że ta gra jest klasykiem(bo była już troche antykowa,mam nadzieje ze nie musze podawac przykładów).a że to jest forum o najgorszej grze to nie powiem co mi sie podoba tylko co mi sie nie podoba,wiec zeby mi ktoś nie truł(wyrażac własne zdanie owszem).BTW:no smug ,wnerwiony działkowicz nie był najlepszy :D .no i jeszcze ten napis na okładce ehhhhhh :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorszą grą w CDA był ACTUA SOCCER 3. Jest to tak badziewna gra, że gorszej piłki dać nie mogli. Grafika nawet jak na tamte czasy była daleko za konkurencją. Sterowanie tak udziwnione, że trzeba było mieć conajmniej 666 rąk, żeby w toto pograć.

Oooo przepraszam bardzo Panie Janosiku, ale nie masz pan racji. Sterowanie było bardzo proste (wiedz, że mam fatalny reflex i ogólnie do zręcznosciowych gierek nie podchodze), radziłem sobie z nim bez problemu. Była to moja pierwsza piłka kopana w jaką grałem i darzę ją olbrzymim szacunkiem, do tej pory mam z przejścia jej ogromną satysfakcję (na najwyższym poziomie trudnosci). Grafika była całkiem fajna, a w menu w tle leciała wpadająca w ucho piosenka w wykonaniu Robiego Wiliamsa (nie wiem za dobrze jak się to pisze). Ta gra nie jest może wybitna, ale na pewno nie zasłużyła na tytuł najgorszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszą grą był wnerwiony działkowicz, a komentarz do przedmówcy, ja raczej pozytywnie wspominam AS3, hmm sterowanie żeczywiści dziwne było, ale pamiętam, dwóch na jednym kompie, ja brazylia, na bramce Tafarel, hehe taak, to były czasy;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus Antonius

Ja tą grę (AS3) wspominam bardzo źle z prostego powodu... Odmówiła współpracy :evil: . Sprawdzałem ją na 3 innych kompach - działała. Na moim nie. Do tej pory (mam nowego kompa i też nie działa) nie udało mi się jej uruchomić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chasm nie był aż taką zlą grą, dało się pograć, w końcu CDA nie dawało by czegoś słabego. Chyba Incoming był dla mnie słaby tak samo jak AC3, chociaż muszę się przyznać, że trochę w nią pogrywałem, to jednak dzisiaj, z nic był nie włączył. Nie polubiłem też Total Annihilation. Nie wiem czemu, ale była IMHO taka nudna i nie wciągnęła mnie.

Jak dla mnie chasm to bezczelna zrzynka z Dooma i Quaka.

Jeśli nie chcesz dostać ostrzeżenia za tak krótkie posty, to pisz bardziej rozbudowane posty. Nie chce cię dobić, jest to tylko dobra rada, nie będziesz miał bana czy ostrzeżenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elendil

Gandalfie z Valinoru! Wybaczam Ci to co powiedziales o Total Annihilation, albowiem nie wiesz co mowisz:).Moze po prostu nie lubisz RTS'ow?Mam taka nadzieje;).Co do mniej udanych gier, to pamietam kiedys byla taka Die Hard Trylogy.Moze nie byla zla, ale sie nia rozczarowalem.Nic innego do glowy mi nie przychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalfie z Valinoru! Wybaczam Ci to co powiedziales o Total Annihilation, albowiem nie wiesz co mowisz:).Moze po prostu nie lubisz RTS'ow?Mam taka nadzieje;)

He he Pan Gandalf chyba wypalił za dużo ziela fajkowego i odleciał do Valinoru :D Za nic w swiecie się nie zgadzam, TA to gierka qltowa!! Nudna?? Gdzie?? Nie zauważyłem.... Nie jestem wielkim fanem tej gry, ale na pewno nie była najgorsza. Die Hard to faktycznie badziew, ale nie aż taki straszny. CDA daje w sumie b. dobre gry, ale trafiło się też wiele gniotów, całkowicie niegrywalnych śmieci, jak np. Motor Mash czy Gun Metal (grafa git-grywalnosc kit).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chasm to bezczelna zrzynka z Dooma i Quaka.

Jeśli nie chcesz dostać ostrzeżenia za tak krótkie posty, to pisz bardziej rozbudowane posty. Nie chce cię dobić, jest to tylko dobra rada, nie będziesz miał bana czy ostrzeżenia.

Dobra Gandalf zmieniam sie obiecuje :):) Co do tematu to nie podobalo mi sie jeszcze Rage Rallye. Moze dlatego ze nie lubie takich arcadowych rajdowek (ale nazwa :) ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalfie z Valinoru! Wybaczam Ci to co powiedziales o Total Annihilation, albowiem nie wiesz co mowisz:).Moze po prostu nie lubisz RTS'ow?Mam taka nadzieje;)

He he Pan Gandalf chyba wypalił za dużo ziela fajkowego i odleciał do Valinoru :D Za nic w swiecie się nie zgadzam, TA to gierka qltowa!! Nudna?? Gdzie?? Nie zauważyłem.... Nie jestem wielkim fanem tej gry, ale na pewno nie była najgorsza. Die Hard to faktycznie badziew, ale nie aż taki straszny. CDA daje w sumie b. dobre gry, ale trafiło się też wiele gniotów, całkowicie niegrywalnych śmieci, jak np. Motor Mash czy Gun Metal (grafa git-grywalnosc kit).

Człowieku! Motor Mash był świetny. CDA zresztą dała go jak dobrze pamiętam niedługo po premierze. Ja osobiście spędziłem wiele godzin grając w tą gierkę. Mi nie podobało się dosyć Shogo. Nie była to zła gra, ale nie w moim typie. :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kiedy narzekam na gry wydawane w CD ACTION ale

czasami niktóre gry to niewypały. Tak było m.in z grą Rage rally i Kick off 2002. W tym wypadku wołałbym aby na ich miejsce umieszczono jakieś dema czy programy. To były kompletne badziewia, które po instalacji natychmiast usuwałem. Ale naszczęście to się zdarza bardzo rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rokasso

najgorszy jest problem z grami zamieszczanymi do CDA, które są poprostu stare.dla jednych gniot, dla drugich klasyk.no w moim wypadku gierki stare są poprostu stare i wnie kiedys przeszedłem.no to co?będe miał w kolekcji?a po co jak już mam?bo rzadko sie zdarza w CDA żeby dali jakąś starą gierkę(w którą już grałem bo zazwyczaj jest klasykowa), i w nią zagrywam.zazwyczaj ląduje sobie poprostu na półeczce?no to co?niepotrzebny bonus?może jeszcze kiedyś po nią sięgnę?opcji jest wiele...ale zazwyczaj nie są one pozytywne.

I co właściwie z Twojego postu wynika? Jaki jest jego sens, morał, wniosek? Jak zwykle dopisujesz się w jakimś temacie i nie bardzo wiadomo, co właściwie chciałeś przez to powiedzieć... Zostawiam "ku pamięci", ale pilnuj się. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorszy był Chasm The Rift (czy jakoś tak). Nie podobał mi się również Total Anihilation. Ludzie! Czemu wy się tak napalacie tą gierką? Przecież to jeden z nudniejszych RTS'ów w jakie grałem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze ubostwiam FreeSpace'a zaczne od krytki dawania wersji OEM FS2 (FS2: Colossus). To tak jakby dac troszke wieksze demo.

Dobra teraz spis:

-przygodowki (chociaz Wacki byly niezle)

-Tomb Raider

-F-16 Agressor

-Kick off (i inne kopane)

-RageRally+(bodaj)Midnight GT

-BlairWitch

-Plane Crazy 2 (jedynka wymiatala, ale dwojka to juz nie to)

-PremierManager

Wiecej nie pamietam(duzo juz ich nie zostalo), jak sobie przypomne to dopisze

P.S.

Tego Colossusa to im chyba nigdy nie daruje(musialem kupic wersje z extra klasyki w (nie)profesionalnej polskiej wersji jezykowej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze ubostwiam FreeSpace'a zaczne od krytki dawania wersji OEM FS2 (FS2: Colossus). To tak jakby dac troszke wieksze demo

>>>dokładnie!! długo się dziwiłem, jak w kulminacyjnym momencie (czyt. gry pojawił się tytułowy colossus) gra się zakończyła :/ nawet zamierzałem kupić tą wersje z eXtra klasyki, ale po tym co słyszałem o spolszczeniu to sobie darowałem...

a teraz moje tytuły:

:arrow: Gun Metal (jakoś mi ta gra nie podeszła, moze dlatego ze nie chodziła u mnie płynnie :P )

:arrow: Shadow Man (oczywiscie każdą grę z CDA przynajmniej instaluję, ale ta najkrócej ze wszystkich u mnie zagościła... chyba ze wzgledu na sterowanie )

:arrow: Premier League Manager (bardzo lubie managery, jednak po kilku latach gry w CM 3 nie mogłem się przystosować to tego manago...)

:arrow: Kick Off 2002 (fajna kopanina, ale w erze Fif i PES'ów nie podeszła mi zbytnio :/ )

pozatymi wyjątkami większosć przypada do gustu. jedne bardziej, drugie mniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzilbym sie tu z HermeZ'em co do wstawienia Blair Witch na ta liste. jest to jeden z niewielu tytulow z cda ktore przeszedlem w calosci (chodzi mi o gry a nie o cda ( a po cda tez mi sie zdarzalo przejsc, taki mam balagan w pokoju ;) ) gra co prawda jest gorsza od sh3 ale i tak bardzo wciagala i byla straszna. no chyba ze ktos nie lubi horrorow......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobał mi się również Total Anihilation. Ludzie! Czemu wy się tak napalacie tą gierką? Przecież to jeden z nudniejszych RTS'ów w jakie grałem!

Uchhh... No, dobra, to była bezczelna prowokacja, mająca na celu wyprowadzić mnie z równowagi! :wink: Masz szczęście, że nie jestem mod'em, bo w innym wypadku, nie ujżeli byśmy już więcej Ciebie na tym forum. :wink: Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale bezcześcisz swiętości, drogi Dymku...BTW: Ciekawe ile grałeś w TA - 15 minut ?W innym razie, musisz być wyjątkowo wrogo nastawiony do RTS'ów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Loonatyk

Nie przypadly mi do gustu:

FA 18 Hornet

Stonekeep

Mig Alley

[i tu wstawcie wszystkie symulacje samolotow]

Crime Cities

Star Trek:Armada [błeh :)]

Wnerwiony działkowicz - frustruje :)

no i kilka gier, w ktore nie gram bo są moim "wrogiem rasowym" :D

Wniosek ? Mniej symulacji samolotów - więcej przygodówek :) !

Chociaz pamietam, ze pierwsze [no moze nie az tak "pierwsze" - okres Atari] gierki to byly nawet w 10 % symulatory [Thunderhawk - to chyba byl helikopter] samolotow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej niepodobały gry z 8/04 ( może były fajne ale ŻADNA NIEDZIAŁAŁA ;( )

Co przez to rozumiesz? "Żadna nie działała", bo żadnej nie zainstalowałeś :twisted: , czy "żadna nie działała", bo miałeś uszkodzony komp? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystkie gry, jakie mam z CDA, bardzo się podobały :) Nie napisałem tego przez wazelinę, tylko dlatego, że nie mam ŻADNEJ gry, która została przez forumowiczów typowana do "zaszczytnego miana" gry najgorszej... Czyli... Mam najlepsze numery CDA??? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w zasadzie większość gier z CDA się nie podoba, choć najbardziej nie trawię [tak jak większość] Star Treków. Może i gierki byłyby nawet spoko, ale nienawidzę tego całego uniwersum. Nie podobały mi się też te gry z „niższej półki” typu Rage Rally czy inne takie badziewie. No i już ponarzekam na temat nowego wydania i gry Cutthroats, bo i ta mi nie odpowiada :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w zasadzie większość gier z CDA się nie podoba, choć najbardziej nie trawię [tak jak większość] Star Treków. Może i gierki byłyby nawet spoko, ale nienawidzę tego całego uniwersum. Nie podobały mi się też te gry z „niższej półki” typu Rage Rally czy inne takie badziewie. No i już ponarzekam na temat nowego wydania i gry Cutthroats, bo i ta mi nie odpowiada :) .

A jak Ci sie podobaja gry z innych czasopism...? bo wg. mnie cd-a daje czasami slabe gierki, ale żadne pismo w Polsce nie moze mu dorownac.

skoro gry Ci sie nie podobaja, to albo tak uwielbiasz czytac CD-A, albo... nie masz na co kaski wydawac... ;) bo po co wydawac pieniadze na cos co nam sie nie podoba/nie przyda...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...