Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Gość Chess_Board
Latex Cult też spotkałem :) Najbardziej bawi mnie ich album Motorpenis (nazwa)

a mnie tytuly pokroju "I Eat Pussy For Breakfast" albo "Steelvagina" :D

Imp. Naz. - Suomi Finland Perkele

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks za link, chociaż bardziej interesowało by mnie źródło... nazywajmy rzeczy po imieniu - mp3. :) Nie mają może oficjalnej strony? Po prostu samo "japoński thrash" nie przyciąga mnie wystarczająco, by wydać 3 dychy na płytę.

A słucham ostatnio:

Nightwish - dyskografia

Lacuna Coil - Comalies. Trochę brakuje mi w tym klimatu, ale ogólnie jest więcej bardzo fajne. Zwłaszcza kobiecy wokal przypadł mi do gustu. Z resztą - wizualnie ów Pani również jest bardzo dobra. :]

In Flames - kawałek The Quiet Place - z początku odepchnął mnie nu-metalowy charakter tego utworu, ale po kilku przesłuchaniach zakochałem się w nim. :P Jeśli tak ma wyglądać nu-metal, to zostaję fanem tego nurtu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board

maja strone, ale nie ma tam mp3, ale - zeby nie bylo ze propaguje piractwo - jest taki popularny program na "s" i mozesz tam poszukac...

Arcturus - La Masquerade Infernale

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ozzy the Bugcatcher

Obecnie wcinam wszystko, co wpadnie mi w lapy, a ma ladny napis "Death" z "t" pod postacia krzyza i kosa wychodzaca z "a". Smakuje, a szczegolnie dobre jest to, co ma jeszcze podpis "Symbolic".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board
Ej, ludzie :!: ubieram się jak sk8 i słucham metalu. Czy to normalne :?:

nie, to nie jest normalne ale ty powinnas dostac ostrzezenie za durnowaty off-topic...

Marduczek - Worldzik Fjuneralik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...