Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Soul Fly - "Fire","Tribe","NO !" i kawłek, który naprawde wymiata czyli "Prophecy".

Taaak "Prophecy", chyba z tydzień temu suchałam go na 'repeat' przez godzinę, świetny kawałak!

Ja teraz słucham sobie Satyricona "The darkthrone". Łaziłam za znajomym aż mi pożyczył. Co by ty powiedzieć, dobre, ale muszę jeszcze sobie posłuchać, bo tak za drugim razem to nie da się ocenić.

W Merlinie można kupić ich płyty więc już chyba wiem, jaką płytkę kupię znajomej na urodzinki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że to same nieznane nazwy latają...;) Ale cóż ja też swoje trzy grosze wtracę, czyli powermetalowe zespoliki - ostatnio króluje Nighwitsh z parwie całym "Century Child" i okazjonalnie Rhaspody., czyli np. Queen of the Dark Horizons (w sumie to nie wiem czemu wszyscy jada ten album skąd jest ta piosenka, bo według mnie jest najbardziej rhapsodiowaty, czyt. ma dużo partii instrumentalnych, kompozycyjnie bdb) i March of Swordmaster.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciagle In Flames, w kolko leci. W tej chwili akurat Only For the Weak.

Nestirt dla mnie najlepsza plytki Rhapsody to byly 2 pierwsze Legendary tales i Symphonies of Enchanted Lands. W sumie moze zaraz dla odmiany zapuszcze sobie Emerald Sworda :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i okazjonalnie Rhaspody., czyli np. Queen of the Dark Horizons (w sumie to nie wiem czemu wszyscy jada ten album skąd jest ta piosenka, bo według mnie jest najbardziej rhapsodiowaty, czyt. ma dużo partii instrumentalnych, kompozycyjnie bdb) i March of Swordmaster.

Nie wiem czemu niektórzy jadą Rhapsody za całokształt ;) Jak dla mnie to jest bardzo dobry zespół i wolę posłuchać ich niż np. Nightwisha (przy czym wcale nie uważam ww. za słaby zespół!). I wszechobecny klimacik...

A u mnie właśnie skończył się produkować Bruce D. w utworze pt. "No More Lies" (powoli zaczynam odkrywać że Dance of Death nie jest takie złe jak sądziłem) i zaczyna się Clannad - "Caide Sin Do'n Te Sin" najfajniejsza balladka(?) jaką w życiu słyszałem. (Może ktoś posiada taby???)

ps. Mój pierwszy post na tym forum po zmianie rządu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu niektórzy jadą Rhapsody za całokształt
Hmm, może dlatego, że ich całokształt jest śmiesznie patetyczny i żałosny? :D Gdyby oceniać ich tylko po muzyce, to nie byłoby tak tragicznie, ale jako całość plasują się gdzieś między Hammerfallem a Childrenami ;]

Z Nightwish jest podobnie, z tym, że niektóe kawałki mają naprawdę dobre. Ale image... dziękuję, postoję.

Ciągle Crematory leci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dysza666
Nie wiem czemu niektórzy jadą Rhapsody za całokształt
Hmm, może dlatego, że ich całokształt jest śmiesznie patetyczny i żałosny?

a może dlatego że po prostu nie wszyscy potrafią słuchać takiej muzyki? ja ich lubię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UJa w sumie zawdzieczam Rhapsody to ze metalu slucham, bo w sumie to od nich sie zaczelo. Moze nie wszystkie kawali mnie pociagaja ale mam swoje ulubione takie jak Emerald Sword, Legendary Tales, Wings of Destiny czy Where Dragons Fly, do ktorych czuje sentyment i czasem sobie ich slucham.

A teraz u mnie leci Darkthrone - A blaze in the northern sku, potem In Flames - Zombie Inc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board
Ja teraz słucham sobie Satyricona "The darkthrone"

a to nie jest Shadowthrone przypadkiem?

Dissection - Where Dead Angels Lie

"in the dawn... an angel was dancing..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board

nudne to blaszemy na noc... co by tu sobie puscic...

a, juz wiem:

Norden - Blood On The Sky, Blue Of My Sword,

fajna jdna balladka jest, poslucham jej z piec razy i puszcze sobie:

Arcturus - The Sham Mirrors

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu niektórzy jadą Rhapsody za całokształt
Hmm, może dlatego, że ich całokształt jest śmiesznie patetyczny i żałosny? :D Gdyby oceniać ich tylko po muzyce, to nie byłoby tak tragicznie, ale jako całość plasują się gdzieś między Hammerfallem a Childrenami ;]

Nie wiem czemu ale spodziewałem się reakcji tego konkretnego osobnika :) Ale, ale - Cardi, ja widzę jednak u Ciebie jakiś postęp w kierunku Rhapsody! Mogę się mylić ale kiedyś chyba jechałeś ich również za muzykę! Ja tam do ich całokształtu nic nie mam - ot są jacy są, a grają fajnie 8) I bez skojarzeń mi tu z Hammerfallem :P

A gra - Six Feet Under "Wrathchild" (cover Iron jakby któś nie wiedział). Nie jestem wielkim fanem tego zespołu - jak dla mnie ciut wtórny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Rhapsody jest świetne na parszywy humor... Zapuszczasz gości i nie można się ne uśmiechnąć ;] Po prostu kwintesencja power metalu, w tym pejoratywnym znaczeniu :P

A czemu bez skojarzeń z Hammerkami? Dla mnie reprezentują podobny poziom i są sobie bardzo bliscy... :D

Z ranka wypadałoby trochę elektroniki posłuchać...

Children of Bodom - Hatebreeder

Suicide Commando -Hellraiser

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz słucham sobie Satyricona "The darkthrone"

a to nie jest Shadowthrone przypadkiem?

Ano jest, skąd wiedziałeś? ;) Shadow, czy dark takie to podobne... Ja tam nie przepadam za rzucaniem tytułami i nazwami kapel na prawo i lewo więc mi sie myli.

Cały czas słucham Satyricona, teraz "Nemesis Divina", potem Dimmu Borgir "Death Cult Armageddon"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...