Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

szczególnie że na okładce ich nowej płyty pisze "Dedicated To God"

a ta strona nie jest taka nowa.... :P chociaż zaciekawiło mnie co tam robi Village People, czyżby osławione YMCA sławiło rogacza? :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Dzięki Yuber'owi dostałem się na tą stronkę:

http://metal.eu.org/fun/swiatlo_zycie/zlamuza.htm

Wspaaaniale. Czemu całym świetem rządzą imbecyle i ludzie mocno niedoinformowani. Za pisanie takich bzdur powinno sie palić ludzi żywcem.

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Soulfly jest zaliczony do zespołów satanistycznych ? Kapela stricte chrześcijańska poruszająca się w rejonach pozytnych teksów (vide 'Prophet', Prophecy' i cała reszta) jest stawiana w rzędzie z tekim Samael'em. Skrajne krytyństwo...

NA tej liście nie zauważyłem MayheMu..hmmm czyli można go słuchać nawet na mszy i ksiądz nie powinien się czepiać, bo to nie jest zespół satanistyczny :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nawiedzeni ludzie po prostu nie mogą myśleć racjonalnie... Cóż, nadmierna miłość do kościoła ich oślepiła ;] Szczerze myśląć sądzę, że cała ta stronka to jeden wielki pic, ale kto ich tam wie. W końcu już zdarzały się uduszenia różańcem, no nie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz możecie porównać nasze awki :D....

A co do mojego powrotu to powróciłem :].......

Przecież Mayhem to zespół pro katolicki więc czemu się czepiasz....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby tak samo jak tamte istniec jako bootleg "O, Metallica cos takiego grala? No ladnie, dobra, gdzie lezy Master?" i nic wiecej.. To tak IMO ;)

Hehe, możecie mnie zlinoczować, powiesić, ukrzyżować, ale zapytam Was: co znaczy "bootleg"? :oops:

Przecież Mayhem to zespół pro katolicki więc czemu się czepiasz....

Śmiejesz się, ale to na prawdę zespół religijny! W prawdzie sławią religię inną niż Jedyną i Słuszną, ale to też religia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bootleg to jest zapis z koncertu czyli taka jakby koncertówka :mrgreen:

Zapis nieoficjalny, plyta zas sie zostaje wydana tak, jak zwykla koncertowka, tylko tak "po cichu", bez "blogoslawienstwa' zespolu i jego oficjalnego wydawcy. Nie jest tez poddawana obrobce w studio, nie poprawia sie jakosci itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poprostu wyjdzie przeciek z próby lub z nagrań w studio :D... a potem rozchodzi się w sród fanów i staje się perełką w bardzo lilimitowanej ilości ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bootleg to jest zapis z koncertu czyli taka jakby koncertówka :mrgreen:

Zapis nieoficjalny, plyta zas sie zostaje wydana tak, jak zwykla koncertowka, tylko tak "po cichu", bez "blogoslawienstwa' zespolu i jego oficjalnego wydawcy. Nie jest tez poddawana obrobce w studio, nie poprawia sie jakosci itp.

no, i wlasnie dlatego napisałem "taka jakby"

btw czy to zawsze bez "błogosławienstwa"? widzialem pare albumów z okładkami "Official Bootleg"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Night Prowler

wszedłem na tą stronę z satanistycznymi zespołami i prawie z krzesła spadłem. pozwólcie że trochę podyskutuje na temat stanizmu poszczególnych zespołów:

AC/DC-mój ulubiony zespół. wiem o gościach wszystko i sprawę satanizmu wielokrotnie wyjaśnili. Highway to Hell to piosenka o trasie koncertowej, Hells Bells to hołd złożony Bonowi Scottowi, a reszta... czy oni nie mają tekstów? Wszystkie teksty AC/DC są o panienkach, łóżkowych podpojach itd. ZERO SZATANA! w tekstach pojawił się pare razy

Deep Purple-byłem ostatnio na ich koncercie i jakoś nie zauważyłem żadnych odwróconych krzyży ani nic takiego. Smoke on the Water? może źle przeczytali i wyszło im Satan on the Water?

Denver John-dla nie wiedzących-jest to GWIAZDA COUNTRY!!!! tak, taki z niego satanista, te jego demoralizujące ballady o Górach Skalistych :D

Gun's N' Roses-no tak... to całe Paradise City to na pewno miało być Satan City. ech brak mi słów

Habakuk-byłem na koncercie i mi się zdawało że śpiewali:"rasta trans, regge dance, pozytywne wibracje" przesiąknięte szatane!!!

Hooker, John Lee-to mnie rozbawiło najbardziej! jeden ze sławniejszych BLUESMANÓW na liście zakazanych.

lista jest przezabawna(Queen, Yes, Fran Zappa, Yoko Ono, santana), a brakuje na niej kilku zespołów(wspomniany Mayhem i uwaga!!! słynnego u nas GORGOTONU(chyba się nie pomyliłem)) a punkowe zespoły? walka z systemem=walka z kościołem, przecież każdy to wie. :twisted: :twisted:

ps. wymieniona została Siekiera, której wokalistą był Tomek Budzyński. tak ten od Armi i 2tm2,3, który śpiewa teraz w kościołach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yuber'owi dostałem się na tą stronkę:

http://metal.eu.org/fun/swiatlo_zycie/zlamuza.htm

Wspaaaniale. Czemu całym świetem rządzą imbecyle i ludzie mocno niedoinformowani. Za pisanie takich bzdur powinno sie palić ludzi żywcem.

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Soulfly jest zaliczony do zespołów satanistycznych ? Kapela stricte chrześcijańska poruszająca się w rejonach pozytnych teksów (vide 'Prophet', Prophecy' i cała reszta) jest stawiana w rzędzie z tekim Samael'em. Skrajne krytyństwo...

Też tam byłem, i kiedy zobaczyłem w tym spisie Soulfly to mnie normalnie szlag trafił. Cholera, nie dość że są z chyba najbardziej chrześcijańskiego kraju świata jakim jest Brazylia, to jeszcze każdą swoją płytę dedykują Bogu, co pisze na okładkach ich płyt jak byk! A widzieliście napis przed tym spisem? Został on utworzony na podstawie m.in. tekstów i okładek płyt. No to chyba je niedokładnie oglądali:).

A poza tym wejdzcie na serwer na którym jest ta strona, czyli http://metal.eu.org , zjedzcie na dól i przeczytajcie co tam pisze.:) Jeszcze jak zobaczyłem tam Linkin Park to dosłownie z krzesła spadłem i polewałem sie przez dobre 5 minut:) Poza tym okazało się że moi rodzice to też sataniści bo moja mama pali kadzidełka od czasu do czasu i słuchała Beatlesów a mój tata dlatego że słucha Black Sabbath i jeszcze słucha Beatlesów. No normalnie paranoja. Coś czuje że będe się smażył w piekle za tą jakże satanistyczną muzę, ale przynajmniej nie będe tam samotny:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo tak soufly to zespol slawiący szatana!

a dickinson sie wykastrował zeby być blizej szatana!

a AC/DC to skrót od AntiChrist/Death to Christians!

a Village People ze swoją piosenką YMCA pierze mózgi i namawia do wyrzucenia z domu wszelkich przedmiotów związanych z katolicyzmem !

:lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle artykuły moonfire'a wymiatają w kosmos ;] Bardzo dobrze określa to co ostatnio dzieje się w metalu... No, ale ci wszyscy blecy są konserwatystami, więc nie ma się co przejmować ;] Zmiany idą, coraz więcej ludzi słucha metalu dzięki kapelom nu-tone... Zmian nie da się zatrzymać. Zobaczymy czy będzie na lepsze, czy na gorsze. Oby tylko metal nie stał się popem jak hh teraz ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Night Prowler
a AC/DC to skrót od AntiChrist/Death to Christians!

:

:twisted:, gdzie to znalazłeś? :D ja jestem oddanym i wiernym fanem AC/DC od dośc długiego czasu, obejrzałem flim o nich trzy razy, biografie znam na pamięć, w necie przeszukałem o nich wszystkie strony, ale tego jeszcze nie słyszałem :D . ale aby nie było wątpliwości: NAZWA AC/DC WZIĘŁA SIĘ OD NAPISU NA ODKURZACZU SIOSTRY BRACI YOUNG!!!!!!

I OZNACZA PRĄD STAŁY/PRĄD ZMENNY :!:

ps. czego to księża nie wymyślą :D , a ciekawe co zrobili ze skrótem N.I.B :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bootleg to jest zapis z koncertu czyli taka jakby koncertówka :mrgreen:

Zapis nieoficjalny, plyta zas sie zostaje wydana tak, jak zwykla koncertowka, tylko tak "po cichu", bez "blogoslawienstwa' zespolu i jego oficjalnego wydawcy. Nie jest tez poddawana obrobce w studio, nie poprawia sie jakosci itp.

Tak też się domyślałem. :) A w jaki sposób taki bootleg jest nagrywany? Jakiś koleś przychodzi z jamnikiem i sobie nagrywa? ;)

Kiedyś widziałem w hipermarkecie koncertówki Vadera i Acid Drinkers po 15 zł, więc może były to właśnie oficjalne bootlegi?

AC/DC-mój ulubiony zespół. wiem o gościach wszystko i sprawę satanizmu wielokrotnie wyjaśnili. Highway to Hell to piosenka o trasie koncertowej, Hells Bells to hołd złożony Bonowi Scottowi, a reszta... czy oni nie mają tekstów? Wszystkie teksty AC/DC są o panienkach, łóżkowych podpojach itd. ZERO SZATANA!

I o wielkich jajach. :D Rzecz jednak w tym, że niebyło tam napisane, że chodzi o zespoły satanistyczne, tylko o takie, których muzyka jest sprzeczna z naukami kościoła itd. A podboje łóżkowe przed ślubem przeczą przecież idei Jedynej Słusznej Religii Katolickiej [-X

No normalnie paranoja. Coś czuje że będe się smażył w piekle za tą jakże satanistyczną muzę, ale przynajmniej nie będe tam samotny:).

Jeśli idą tam wszyscy którzy słuchają metalu, to na pewno jest tam fajnie m/

Jeśli chcecie się jeszcze pośmiać z dewotów to zapraszam pod ten link, który z resztą inny użytkownik umieścił w KM, ale w innym temacie. http://muzyka.onet.pl/mr,1176585,1,425,artykul.html Najzabawniejszy z tej szopki jest Rob Halford na zdjęciu ilustrującym tekst. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
gdzie to znalazłeś?

a nie pamietam gdzies czytalem (ofkoz to bylo w formie zartu zeby nie bylo) i utkwiło mi w głowie :P

NAZWA AC/DC WZIĘŁA SIĘ OD NAPISU NA ODKURZACZU SIOSTRY BRACI YOUNG!!!!!!

nie wierze. to musiałbyć satanistyczny odkurzacz!

Słyszał ktoś z was w akcji zespół co się zwie "Ensiferum"

ja słyszałem, zaje**** viking, polecam jak lubisz takie rzeczy. a jak nie lubisz to i tak polecam - polubisz :P

A w jaki sposób taki bootleg jest nagrywany? Jakiś koleś przychodzi z jamnikiem i sobie nagrywa?

a tego nie wiem... nigdy sie nie zastanawiałem. w kazdym razie jamnik odpada bo niektóre mają idealną jakość :P

więc może były to właśnie oficjalne bootlegi?

wcale możliwe.... a szczegolnie jesli pisało na nich "bootleg" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też się domyślałem. :) A w jaki sposób taki bootleg jest nagrywany? Jakiś koleś przychodzi z jamnikiem i sobie nagrywa? ;)

Niektore zapewne tak wlasnie sa nagrywane. Inne, wnioskujac z miernej jakosci zgrane zostaly z dyktafonu. Ale z kolei jeszcze inne brzmia niemal jak zawodowa koncertowka, wiec zapewne zostaky zarejestrowane w prefosjonalny sposob. Moze kapele czasem cos sobie zgrywaja porzadnie, a potem jakos to wycieka do ludzi?

Kiedyś widziałem w hipermarkecie koncertówki Vadera i Acid Drinkers po 15 zł, więc może były to właśnie oficjalne bootlegi?

Dla mnie slowa "bootleg" i "oficjalny" kloca sie :) Nie wiem co to byly za plyty po 15 zeta. Ja kiedys za dwuplytowego bootlega (jest tez na nim wieeele fajowych nagran unikalnych) Maidenow (trasa Brave New Tour) dalem jakies 120 zeta w sklepie. Szalenstwo, nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też się domyślałem. :) A w jaki sposób taki bootleg jest nagrywany? Jakiś koleś przychodzi z jamnikiem i sobie nagrywa? ;)

Niektore zapewne tak wlasnie sa nagrywane. Inne, wnioskujac z miernej jakosci zgrane zostaly z dyktafonu. Ale z kolei jeszcze inne brzmia niemal jak zawodowa koncertowka, wiec zapewne zostaky zarejestrowane w prefosjonalny sposob. Moze kapele czasem cos sobie zgrywaja porzadnie, a potem jakos to wycieka do ludzi?

Kiedyś czytałem o czymś takim, że na niektórych koncertach sprzedają specjalne bilety dla ludzi, którzy przychodzą ze sprzętem nagrywającym. Domyślam się, że nie chodzi tu o dyktafony, ale o sprzęt praktycznie profesjonalny. A potem takie nagranie można rozprowadzać na zasadzie "freeware" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zapytaniem - oglądał ktoś może 12 sierpnia bieżącego roku (tj. czwartek) Telekspress? Pokazywali tam taki rockowo-metalowo-lolowy coverek utworu "Bailando" Loony :D Chodzi mi o nazwę zespołu (jakiś na a) i ewentualnie skąd można LEGALNIE (a co :P) pobrać ów utwór...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zapytaniem - oglądał ktoś może 12 sierpnia bieżącego roku (tj. czwartek) Telekspress? Pokazywali tam taki rockowo-metalowo-lolowy coverek utworu "Bailando" Loony :D Chodzi mi o nazwę zespołu (jakiś na a) i ewentualnie skąd można LEGALNIE (a co :P) pobrać ów utwór...

Jeśli myślimy o tym samym, to zespół nazywa się Amteria, a ściągnąć można chyba z oficjalnej strony tego zespołu (tak mówi mój znajomy ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...