Jump to content

LordYoghurt

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About LordYoghurt

 • Birthday 04/15/1987

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • Strona WWW
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Czekam i czekam na twoje wpisy na gramsajcie... I nie mogę się doczekać.... :-/

 2. Osobiście za najlepszą grę cRPG uważam Neverwinter Nights, szczególnie wespół z drugim dodatkiem. Potem Jade Empire i Fable: The Lost Chapters, choć te już pod typowe cRPG/RPG nie "podlegają". Prawdopodobnioe wiele osób zarzuci mi, że wymienione przeze mnie gry, to "cienizna" gatunku... I się z tym zgodzę, gdyż nie ma jak to "papierowe" RPG i sesja z przyjaciółmi.
 3. Jest jedna "rzecz", która mnie delikatnie irytuje. Mianowicie - brak automatycznego wyjustowania postów, w których autorzy nie korzystali z wyrównania do lewej, prawej czy nie wyśrodkowali treści. Swoją drogą - troszkę "upiększyłoby" to forum.
 4. Oi!, nad tym, którą konsolę kupić zastanawiałem się dobre pół roku... I był to ciężki czas - czytanie przeróżnych artykułów, prognoz czy informacji na temat gier, które mają "wyjść" na poszczególne konsole. I w ten sposób wybrałem Xbox 360 Elite, pomimo swojej "awaryjności". Co najlepsze, testowałem pozostałe dwie konsole i tylko upewniłem się, że dokonałem dobrego wyboru.
 5. Najnowszy numer był jednym słowem średni, lecz, jak dla mnie, było to spowodowane małą ilością recenzji. No, i żaden Temat Numeru mnie nie zainteresował, choć w takie Diablo II mogę pogrywać godzinami. Co do pewnych wersji gier - nigdy nie kupowałem żadnego czasopisma dla tego typu "dodatków", tylko dla dobrego pióra i tego już nie zmienię...
 6. Lumines: Puzzle Fusion Mobile, Prince of Persia Classic, Rayman: Szalone Kórliki, Real Football 2007 3D, Tennis Open 2007 feat. Lleyton Hewitt - moje ulubione gry na telefon komórkowy. Każda z nich jest - jak dla mnie - dziełem sztuki ze względu na grywalność. Jeżeli miałbym oceniać je według skali ocen magazynu CD-Action, to każda otrzymałaby ocenę 10 i "Znak Jakości". Wszystkie te tytuły gorąco polecam. Do grania używam telefonu Sony Ericsson W300i, który to jest, moim skromnym zdaniem, telefonem wszechczasów dla osób korzystających tylko i wyłącznie z podstawowych funkcji jak dzwonienie czy wysyłanie wiadomości MMS lub SMS.
 7. Sposób na zdobycie funduszy na CD-Action? Bardzo prosty - praca, praca i jeszcze raz - bardzo sumienna praca. Potem tylko czekać aż pieniądze znajdą się na koncie i po kłopocie. Nie ma to jak harować jak wół i do tego się uczyć...
 8. Cóź, magazyn komputerowy NEXT jest przeznaczony dla - przynajmniej - średniozaawansowanego użytkownika komputera i, że się tak wyrażę, fana nowych technologii... Choć każda inna osoba też znajdzie w nim coś dla siebie. Co do zawartości merytorycznej - ogólnie stoi na wysokim poziomie, choć czasami "zalicza" spory spadek, lecz to już dotyczy każdego czasopisma.
×
×
 • Create New...