Skocz do zawartości

Sezon I: CSBones


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Okej przesłuchałem go. niestety nie miał nic związanego z okultyzmem. Powiedział też że ostatnio się przyznał ponieważ przestraszył się jakiegoś wariata który mu rozwalił schron jakąś wyrzutnią rakiet i gadał to co chciał usłyszeć. Jak ktoś chce zadac mu jakieś pytania to siedzi na komendzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie gdzie jest ta złota rourka? Zadam jedno pytanie [idzie do sprawcy]

- Może nie zwołałeś tego wiatropuszcza, ale w takim razie co zrobiłeś z rourką?

-Ten gość kazał mi ją przetopić na sztabkę złota, nie wiem po co mu była!

- Już ci dałem pokaz moich umiejętności wykrywania kłamstw, a ty dalej próbujesz? Idioci są wśród nas...

- No dobra, dobra miał jakieś długi, ale nie wiem jakie.

- Wreszcie zrozumiał że mnie nie okłamie. A jak miał na imię? Predstawił się?

- Nie...

[wyciągam zza pleców puszkę fasoli]

- AAA, dobra, nazywał się Edward Złotopędny, tylko schowaj tą fasolę i idź już sobie!!

- To w takim razie [z uśmiechem na twarzy], życzę miłego dnia!

///off- Od poniedziałku też mnie nie będzie, mam obóz\\\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. My name is Wiertara. Zdzichu Wiertara.

Wygląd- wysoki, chudy.

Cechy szczególne- 2 złote zęby, ubiera się jak rewolwerowiec, nosi rewolwer,jest rewolwerowcem, blizna na lewym policzku.

Specjalizacja-wtyczki i kontakty w Hiszpańskiej Inkwizycji, NKWD, CIA, WSI, SIS, obdarzony siódmym(!) zmysłem.

Edward Złotopędny... Miał długi, hmm... A może to On chciał wykupić złomowisko pana Józka? Tylko dlaczego miałby kupować jego złomowisko, za jego rurę wydechową- w dodatku przetopioną na sztabkę? Idę na komendę, wypytać tego gostka.

<po chwili>

[Z]dzichu- No to żeś się wpakował, koleś. A teraz grzecznie powiesz, co zrobiłeś z tą sztabką.

[P]rzesłuchiwany- Jaką?

[Z]Tą z rury wydechowej! Gadaj, znam ten trick z fasolą!

[P]Aaa, przekazałem ją takiemu jednemu typkowi. On miał ją zanieść do Edwarda.

[Z]Jak się nazywał?

[P]Nie wiem! Wiem, że przychodzi do Parku Centralnego, codziennie o 13.33. To wszystko!!!

Hmm, trzeba gostka sprawdzić. Ktoś się tego podejmie? Ja muszę przeszukać archiwa w poszukiwaniu informacji o Złotopędnym. Przewidywany czas- 6 godz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszystkich wcięło...

Jak za pół godziny nikt się nie zgłosi, wyślę swojego człowieka- Stacha- z misją założenia podsłuchu na kilku strategicznych ławeczkach.

Edit:Ehhh, akcja odłożona na jutro. Obiekt prawdopodobnie udał się na Mszę Św. Stachu zawiódł. :( Ktoś podejmie się zadania?

Edit2: Przeszukałem archiwa i znalazłem to:

Edward Złotopędny pędzi w swoim domu bimber z domieszką złota, co,jak podejrzewa nasz rząd, przemyca...

Niestety,w tym momencie Windows zaliczył zwiechę i konieczny okazał się format. :( W tym czasie zmienili hasło do bazy danych i do jutra na pewno go nie rozpracuję.

Mam też pewne informacje na temat tej rury. Podobno była ona wykonana z jedynej w swym rodzaju sztabki złota 66 karatowego!!!

taki alkohol(jeśli istnieje) byłby warty miliony! Teraz trzeba złapać tego faceta w parku! On doprowadzi nas do Edwarda!

Mam nadzieję, że gościu sztabki jeszcze nie doręczył...

Edit3: Złapałem faceta...niestety, nie miał sztabki w posiadaniu.Jak ktoś chce go przesłuchać- dołączył do kolegi na komendzie :)

///Ot-hmm, albo wszyscy wyjechali, albo tak namieszałem :P///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///Trochę trudno się bawić jak Columba wsiąkło. Sprawa prawie rozwiązana, Columbo powinien napisać coś o tym, komuś coś rozkazać lub coś takiego. Tak to możemy spamować bez końca aż do rozwiązania sprawy i znowu czekać na Columba aż się odezwie i wyznaczy nowego...///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///Ale co ja mogę. To od WAS zależy zeby to rozwijać. Popatrzcie trochę na wcześniejszy wątek. To wszystko wymyślali udzielający się w zabawie. Rankin tylko robił jakieś dodatki itd. A tu = ktoś wpada pisze posty i wypada. Tyle. No naprawdę. Wcześniej jakoś każdy się garnął. Teraz chyab "siła rozpędu tematu" została zastopowana///

Dobra. Szaman idź go przesłuchaj! Daj mu ziółek na mówienie prawdy itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///Ja tylko czekam, aż ktoś coś doda, przecie sam sprawy nie będę całej ciągnąć, bo wyjdzie "nie-wiadomo-co"///

///PS Bimber z domieszką złota...Czasami zastanawiam się czy jestem w pełni sprawny psychicznie... ;P ///

Teraz z pomocą szamana będę mógł udowodnić swoje teorie, HIHIHIHI :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej panie. Każą przesłuchać to przesłucham. Ehh... ale praca...

<Bierze ziółka i idzie do tego łepka. Bierze też dyktafon aby wszystko nagrać>

- Okej panie. Na dzień dobry wypij pan tę herbatkę na rozluźnienie.

- A po co?

- A po to żebym nie musiał Tomahawka użyć.

- Okej już pije.

- No to na dzień dobry jak się nazywasz?

- Rychu Bimber

- Po co była Ci ta rura?

- Żeby ją sprzedać na Allegro i razem z Romanem kupić kolejne złomowisko

- Z Romanem?

- Tak. On jest moim współpracownikiem.

- I sam chce sprzedać rurę?

- Tak, chce ją przetopić. Do tego chce dostać odszkodowanie za kradzież. Po wyliczeniu spokojnie kupi nowe złomowisko.

- A gdzie teraz jest?

- Powinien być w moim domu, ale możliwe że uciekł.

- Hmm... A dlaczego tak długo się nie pojawiał?

- Chciał udać porwanie i dostać kolejne odszkodowanie.

- Poczekaj, ale ta rura nie była jego. Jak on mógł dostać za nią odszkodowanie?

- A to nie wiecie że niedawno kupił tę rurę od jakiegoś złomiarza który niedługo może splajtować? Kupił tę rurę, ubezpieczył ją na dużą kwotę, teraz chce kupić złomowisko poprzedniego właściciela rury i do tego nowe.

- A po co mu tyle złomowisk?

- Bo chce zrobić ogólnoświatową sieć złomowisk. Ekologiczna itp.

- Hmmm... To ciekawe. Jakbyś chciał coś nam jeszcze powiedzieć to będziesz nas mógł zawołać. Do widzenia

- Do widzenia

Za jakieś 10 min eliksir przestanie działać. Będzie pamiętał wszystko co powiedział. Jakby co mam jeszcze zapas eliksiru.

///Krzywe moje, podkreślone jego :) Trochę pomieszałem, ale może to trochę sprawę popchnie do przodu :)///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wymuszenie odszkodowania? W takim razie możemy go aresztować, ale nie teraz- muszę nadrobić 4290 odc. Mody na Sukces :P. Poza tym, powinny mi towarzyszyć dwie osoby. Czekam do jutra ok. 18, zrobimy mu nocne wejście. Jak ktoś chce, pożyczę mu noktowizor z laserem. Czekam na rozkaz, szefie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto raport:

[P]ahlawan i [Z]dzichu dojechali do domu współpracownika [E]dwarda Z.

[Z]Widzisz? Jest jeden na straży!

<po kilku godzinach>

[Z] Dobra, zasnął. Masz te ziółka?

[P] Ależ oczywiście. Sądzisz, że zawładnął mną duch Pamiekonik? Masz może ogień, aby rozpalić te zioła?

[Z]W zegarku. Zaraz, zaraz! Co tu robi ta marycha!?! To twoje!?!

[P]Jaka marihuana??!! To jest Keron! Marycha przy tym to nic! Poczujesz że jesteś otwarty na świat zewnętrzny! Spróbuj.

[Z]<przypalala... "ziółka"> Nie podoba mi się to... Ale jedzie! Nie modyfikowałeś tego?

[P]Nie można modyfikować rzeczy idealnie stworzonych przez naturę. Lecz potem na długo przeniesie cię do krainy błogiego zapomnienia zwanej krainą snów

[Z] Dobra, niech ci będzie. To teraz odpraw jakiś rytuał, żeby wiatr wiał w jego stronę czy coś. I na miłość boską, wystaw to świństwo za okno, bo się żona będzie czepiać!

<po kilku minutach>

[P]Widzisz? Już zapukał do bram krainy snów.

[Z] Dobra, wchodzimy. Tylko nie zatrzaskuj drzwi, bo samochód wyleci w powietrze! I załóż noktowizor. Klatka otwarta? Otwarta. Pomóż mi wziąć to ciało, żeby nie było, że leży na ulicy i marźnie.

<Pahlawan i Zdzichu wchodzą na 2. piętro, Pahlawan szarpie za klamkę, ale drzwi nie ustępują>

[Z] Nie da rady- zamknięte. Załóż noktowizor.

<obaj zakładają noktowizory>

[Z]Dobra, a teraz wcisnę ten guziczek i laser przepali zamek... Otwarte. Wchodzimy, tylko po cichu. Uważaj na wieszak!

<ŁUP!>

[E]Chrrr... sssooo się dzieje? Kto tam jest?

[Z]I nici z cichej akcji... Dobra! CSBONES!!! Łapki do góry i się nie ruszać!!! Masz prawo zachować milczenie!!! Wszystko, co powiesz, może zostać wykorzystane przeciwko tobie!!!

<Wbiegają. Zdzichu z shotguen, Pahlawan z Tomahawkiem>

[E]Co się dzieje?

[Z]Jesteś zatrzymany pod zarzutem wymuszenia odszkodowania.

[E]Eee...?

[P]Chciałeś upozorować kradzież rury i dostać za to odszkodowanie!

[E]Mhm... CO?!

[Z]Mamy na taśmie zeznania świadka koronnego. Już siedzisz.

[E]Ale ja nic nie zrobiłem!

[P]<wymachując Tomahawkiem>Albo się przyznasz albo ja upozoruję wypadek!

[E]Ale ja nic nie zrobiłem!!

[Z]<przeładowuję shotguna>Jesteś pewien?

[E]TAK!!!

[P]<wyciąga łuk i zakłada na niego płonącą strzałę> Na 100%?

[E]Nic nie zrobiłem!

[Z]<wyciąga i odbezpiecza granat>Na 200%?

[E]Okej! Zrobiłem to! Ale zabezpiecz ten granat!!! Przyznaję się do wszystkiego!!! ZABEZPIECZ GRANAT!!!

[Z]<do Pahlawana>Masz to nagrane

[P]Mhm...

[Z]<wkłada granat do kieszeni> I tak to była atrapa. To pan pójdzie z nami.

<wracają na komendę>

///Opracowane przy współpracy z Jamesem///

A więc teraz możemy go wreszcie postawić przed sądem. Jan Marian Wesołowski będzie wniebowzięty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takim oto cliffangerem zakończyły się losy dzielnych i... dzielnych... policjantów (chyba) z drogówki miasta Pyry Pomniejsze. Czy Landyskarp zdobędzie nowych wiernych? Czy Kolambo znajdzie swoje szklane oko? Czy rozwiąże się tajemnica kręgów w kaktusach pani C.? Stay tuned!

Ale tymczasem producent uciął finansowanie kolejnego sezonu. Dalsze losy CSBones owiane są tajemniczą tajemnicą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...