Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Sezon I: CSBones

Polecane posty

teraz najwazniejsze to znalezc znalezc Romana - on jest glownym podejrzanym, on jest anarchista, on chce wysadzic rzad. pieniadze ze sprzedazy zlomowni wykorzysta na ten cel. i nie wazne czy maczaly w tym palce duchy, upiory czy inne zmory!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy znowu pokazujesz zamknięcie swego umysłu. A już myślałem że z Tobą wszystko okej. Bardzo ważne jest czy duchy maczały w tym palce! Jeśli tak nasze zadanie będzie bardzo utrudnione! W hordzie i połączeniu swoich sił moga nawet nagiąć czasoprzestrzeń! Niebezpieczne jest takie ignorowanie sił nadprzyrodzonych!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty utrudniasz nasze zadanie, bo prowadzisz nas na manowce! poreszta sam stwierdziles - bardzo niewielu ma otwarte to swoje wewnetrzne oko. jestem pewien, ze zadna z osob zamieszanych w te sprawe nie wierzy w duchy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Apage Spiritus! <wylewa Pahlawanowi na głowę kubek wody> Zróbcie lepiej kawy, szamanie, bo wasze teorie się kupy nie trzymają.

<< Ale jestem wredny ;) >>

Co do Romana - mam pomysł, gdzie przez najbliższe 2 dni będzie można go znaleźć.

a) U niego, w domu na Koronowej

b) W lokalnej izbie wytrzeźwień

c) W bliżej nieokreślonym miejscu (dworzec PKP, ławeczka w parku, pod mostem)

To typowe miejsca pobytu po imprezach.

Jadę go poszukać. Są jacyś chętni do pomocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wylanego kubka wody na głowę pojadę z Tobą. Musze zobaczyć czy na miejscu nie ma jakiś ołtarzyków lub przedmiotów potrzebnych do odprawienia rytuału.

///I tak nie przestanę XD po za tym mam specjalne dodatki do kawy w szafce XD///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///Zaakceptowane przez Ruffiana///

<Poszliśmy szukać Romana po wszystkich możliwych miejscach. Byliśmy u niego w domu, lecz spodziewaliśmy się że go tam nie będzie. Drzwi i okna zabite deskami>

Te deski są ułożone na znak obrony duchowej przed niechcianymi duchami!

<Po dokładniejszym przeszukaniu okolic, znaleźliśmy w śmietniku skórkę od banana z jego odciskami palców>

Na pewno oddawał cześć Plantihomidzie! Banan to główne narzędzie tego rytuału!

<Następnym przystankiem była izba wytrzeźwień znajdująca się na ulicy Zdrowej 16. Tam nie słyszeli o Romku. Nigdzie nie znaleźliśmy śladów jego bytowania w tych okolicach. Następnie poszliśmy do parku przeszukać różne ławki lecz tam też go nie było>

To było wiadome! Przecież tutaj bardzo często można spotkać Wiatrochłoszsca więc nie chciał się narażać

<Pod mostem znaleźliśmy butelkę po Kubusiu także z jego odciskami palców.>

Widzisz jak ją odłożył? Razem z innymi butelkami układa się w iks! To ochrona przed duchami wszelakimi

<Na dworcu PKP znaleźliśmy notatnik w którym zapisywał jakieś instrukcje. Samej kartki nie było, tylko była z odciśniętymi literami pusta>

Widzisz jak się układają od drugiej strony? To instrukcja jak zrobić eliksir wzmacniający napisana w języku Suahili! Widać że ma powiązanie z duchami

<Kartkę oddajemy do dalszej analizy>

Ma ktoś jeszcze pomysły gdzie mógłby się chować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(idzie z dwoma pomagierami do żony)

(wywala drzwi)

-Gdzie Romek!

-W Laskowie założył złomowisko i proszę nie zabijaj mnie!!!

PS

Matka wyjechała na wczasy

PPS

wszyscy przerzyli

jutro lub dzisiaj jadę tam na zwiady kto jedzie zemną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sulisław Wiatropustny

Wygląd- 194 cm wzrostu, chudy, lekki zarost, zielone oczy, włosy do ramion, czarne

znaki szczególne- po fasolowej jego tyłek zmienia się w broń nuklearną, bardzo przy tym cichą, idealną do wysadzania murów. Jeszcze żaden materiał/tworzywo mu się nie oparło xD

Specjalizacja- Robienie wejścia, perfekcyjnie określa kiedy ktoś kłamie lub mówi prawdę

I co znalazłeś/zobaczyłeś? Nic nikomu nie powiedziałeś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięcie fasoli się opłaciło, skubany się zabarykadował w jakiejś drewnianej klitce. Znalazłem tam złotą rurę, która okazała się być fałszywką (spytałem gościa czy jest prawdziwa, powiedział, że tak, ale kłamał, i to dość nieudolnie). Potem mu powiedziałem, że wiem, iż on kłamie. Wtedy się przyznał, że prawdziwa rura była mu potrzebna do rytuału wezwania tego wiatropryszcza, czy jak mu tam i że na zawsze przepadła. Niestety muszę stwierdzić, że mówił prawdę. Czeka na odprowadzenie do aresztu w mojej Ładzie.

///off- Gdzie wszystkich wywiało?? Ja rozumiem- wakacje, te sprawy, ale ludzie, nie macie laptopów?-off\\\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej przepytam go o ten rytuał. Wezmę eliksir prawdy, więc nie będzie mógł kłamać. Niestety eliksir będzie się ważyć całą noc więc dopiero jutro rano będzie całe przesłuchanie.

///Bardzo się cieszę że dołączyłeś do zabawy, ale jak ustaliliśmy że ta sprawa nie będzie miała związku z okultyzmem to tego nie zmieniaj, OK? A tak mało osób właśnie przez wakacje, ja też w sobotę wyjeżdżam i nie będę tu pisać :):) ///

@Down - Spoko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...