Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

[stare Forum] Propozycje Zmian Na Forum Actionum

Polecane posty

Ani ja ani Radyan nie mamy nic przeciwko tym grupa!!

Sluchaj mnie: jedna z potrzeb czlowieka jest przynaleznosc do grupy, wiec nie mam nic przeciwko zeby takie grupy zrobic, ale czy nie sadzisz ze jezeli by to byly grupy podzielone wg np. gatunkow gier to by ludzie sie klocili ktora grupa jest lepsza, bo nalezy do takiej i siakiej, o takim i owakim gatunku!! To bedzie chore!! Jezeli milo to by wygladac w ten sposob to sie nie zgadzam :evil: .

Ja ci wymienilem dobre cechy grup, wiec nie plumkaj!! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ok, ale w takim wypadku Goofy o czym byś chciał takie grupy robić jeśli nie O:

-> zainteresowaniach

-> zaawansowaniu na forum?

jak już mówiłem, możnaby to zrobić w formie jakiejś grupy osób o różnorakich zainteresowaniach, z tym że osoba chętna do bycia w danej grupie musiałaby się czymś wykazać. Rozumiecie? Zresztą warto spróbować, jeśli pomysł się nie powiedzie, można po prostu cały pomysł pogrzebać i nigdy do niego nie wracać. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiadz! Co innego zainteresowania, a co innego uwielbienie do danego gatunku!! A pomysl jest naprawde odjechany i warto sprobowac. Moim zdaniem to prejdzie (jesli sie zacznie)wiec nie masz sie czym martwic :wink:

A co do skinow forum, to ja chce tez mozliwosc skina z Garfieldem :lol: :!: ale chyba o to nie bede musial sie martwic :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, to my już jesteśmy grupą, i to nienajgorzej zgraną ;) Dlatego uważam, że wprowadzanie grup na siłę nie ma sensu (nic nowego nie wniosłem...). Chyba że padnie jakaś naprawdę ciekawa propozycja bo - bez urazy - grupy typu "fani RPG", "kinomani" czy coś podobnego - to po prostu banał.

Naturalnie, jak zwykle, nie wykażę sie żadną inwencją :(. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwylki użytkownicy niech patrzą i czytaja te bluzgi, a moderatorzy i admini niech tracą czas na ich wywalanie. Bez sensu.

Zresztą w czym widzicie problem? Chcecie żeby powstała grupa, do piszcie do Qnika. Jak uzna, że warto taki pomysł zrealizować, to zostaje wam znaleźć paru chętnych członków, zasady przyjmowania nowych itp. i po sprawie (jak wiadomo, żaden admin tutaj nie zagląda ;)).

Aha, jeszcze jedno - nie wiem jak wy, ale ja uważam, że jeżeli bedą grupy, to powinno mieć się możliwość należenia do więcej niz jednej z nich, oczywiście po spełnieniu odpowiednich warunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej wiary w ludzi Solaris.

Zapewniam Cię że nie trzeba. Zwróć uwagę na to co napisałem:

Jak na mój gust, to my już jesteśmy grupą, i to nienajgorzej zgraną

Gdybym ja miał być taki jak ty, to długo bym nie pociągnął.

A to już podchodzi pod zwykłą obrazę. Wierz mi że moje życie jest szczęśliwe ;)

Grupy to świetna rzecz

No wiesz, skoro tyle samo osób jest "za" co tych bez żadnego zdania, to znaczy że jednak nie jest to aż tak fenomenalne. Ale ja nie mówię, że to jest bez sensu. Zastanawiam się jedynie czy jest to potrzebne. Chodzi mi o to, by uniknąć takiej sytuacji, że członkowie grupy zaczną rozmawiać tylko między sobą. No i w przeciwieństwie do niektórych, ja liczę się z tym, że mogę nie mieć racji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej wiary w ludzi Solaris.

>>>heh, czasami się ją szybko traci, ale również szybko powraca...

Gdybym ja miał być taki jak ty, to długo bym nie pociągnął.

>>>Przepraszam, a co w nim jest nie tak?

Grupy to świetna rzecz.

>>>Niekoniecznie, właśnie dlatego tutaj o tym dyskutujemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arhenius

Solaris nie obrażaj się to nie było zamieżone. chodzło mi o mnie i o moją wiarę w ludzi. Ja do innych się nie wtrącam. Narkoman powie że z ćpaniem mu dobrze. UWAGA! to tylko taki przykład nie ma w nim żadnych podtekstów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris nie obrażaj się to nie było zamieżone. chodzło mi o mnie i o moją wiarę w ludzi. Ja do innych się nie wtrącam. Narkoman powie że z ćpaniem mu dobrze. UWAGA! to tylko taki przykład nie ma w nim żadnych podtekstów.

Daleki jestem od obrażania się :) Po prostu zacząłem się "bronić". Nieważne... graba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może się włączę nieco w dyskusję. Nie jestem przeciwny grupom, ale zarazem nie widzę sensu ich tworzenia. Wydaje mi się, że stworzyłoby to sztuczne podziały... Poza tym przecież na tym forum już są grupy, co prawda nieformalne, ale po zakreślać granice grubą krechą? Jest forum RPG, klany ET i SoF, są również fora pomocy... A poza tym to może nabć w pychę paru gostków, w stylu: "Ło patrzcie, należę do grupy Diablo, niech żaden frajer nie próbuje ze mną dyskutować, bom mastah..." :? To oczywiście przesada, ale dobrze sobie zdaję sprawę, że powstanie grup może wreszcie i do tego doprowadzić.

Jedyne pozytywne cechy grup jakie widzę, to bezproblemowe orientowanie się nowych forumowiczów kto się na czym zna. Ale czy to jest naprawdę potrzebne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Kurcze, powtórrzę po raz kolejny: Czy tak naprawdę ciężko spróbować? Jeśli pomysł spali na panewce, no to się usunie grupska i qnic!

Pozatym jeśli do jakiejś grupy dołączy taka osoba co ma wyskokie mniemanie o sobie i zacznie szpanować, to już głowa w szefach tych grup, żeby go z niej wywalili.

po raz kolejny proponuję założyć grupę "pogrzeńców", która gromadziła by ludzi pozytywnie zakręconych (Stranger i Cardi - wiecie, o co mi się rozchodzi :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Myślę, że z grupami jest za dużo zachodu, aby admini zgodzili się na takie cosik.

Dużo zachodu? A skąd ty możesz o tym wiedzieć, jeśli nigdy grupy nie zakładałeś i adminem nie jesteś? :)

ktoś ewentualnie chętny do należenia do jakijś grupy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Księdzu, jak tak bardzo tego chcesz, to dalej - pisz do Ghosta. Jeżeli on uzna to za sensowne, to grupy powstaną, ale nie obiecywałbym sobie za wiele.

A ty co o tym wiesz Księdzu, że wątpisz w słowa Dziadka? Powiem ci jedno - to troszkę więcej roboty, co dopisać nową linię komend w html'u...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Myślę, że z grupami jest za dużo zachodu, aby admini zgodzili się na takie cosik.

Dużo zachodu? A skąd ty możesz o tym wiedzieć, jeśli nigdy grupy nie zakładałeś i adminem nie jesteś? :)

Ale miałem prawa admina :P forum, które tak jak to stało na systemie phpBB i znam panel administracyjny :twisted:

Choćby fakt, że sam admin towrzy grupy i dodaje doń członków przemawia na niekorzyść tego wynalazku. Chyba Ghost i Smg nie potrzebują dodatkowej roboty w postaci czytania "podań" o członkostwo od setek userów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Wiesz' date=' Księdzu, jak tak bardzo tego chcesz, to dalej - pisz do Ghosta. Jeżeli on uzna to za sensowne, to grupy powstaną, ale nie obiecywałbym sobie za wiele.[/quote']

Ok, ale jednym z warunków jest podanie ewentualnych członków grupy, dlatego też ponawiam pytanie: jacyś chętni?

A czy ja mówię, że wiem o tym cokolwiek? No widzisz, ale Żniwiarz też nie wie, i to wytykam. :)

HTML?!?!?!?? A co to?!?!? jakiś nowy baton?!?!!? :) :) :) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chetny, ale powiedzcie mi jakie to beda grupy!! :lol:
...normalnie jak w szkole, dostajesz karteczke z zadaniami, rodzielacie się kto co robi, a potem są oceny:P

OBYM MIAŁ w GRUPIE JAKIEGOŚ KUJONA! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ja jestem chetny, ale powiedzcie mi jakie to beda grupy!! :lol:

Grupy zapewne traktowałyby o zainteresowaniach. Jeśli chodzi o mnie założyłbym grupę "Zbawcy Tamriel" i dotyczyłaby ogólnie pojętym temacie o RPG-ach (konwenty, książki, cRPG). Czyli? Chętny ktoś do takiej organizacji?

Jeśli znajdą się chętni przybliżę nieco politykę tej grupy, tzn. stopnie, sposób ich przyznawania, odznaczenia, zadania, rekrutacja itp. I jak? Podoba się? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Co do RPG to gram tylko w Diablo 2: LoD, wiec wiekszego pojecia nie mam, ale na pewno z jakiejs propozycji skorzystam, jesli oczywiscie takowe beda!!

Teraz czekam az powiesz czy Qnik sie zgdzil i wtedy zaczynamy! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz jest OFFTOPIC ale co mi tam odpowiem. Ale po tym poscie jak chcesz o tym gadac to na inne forum(o Diablo 2 ;))

Masz questy?? Rozwijasz postac?? To sa znaki ze gra jest RPG i nie zgodze sie ze nie! A taq poza tym przewazajaca czesc elementow gry idzie za idea hack&slash, wiec nie krytykuje twojej odpowiedzi!

A teraz do tematu. Kiedy dostaniemy odpowiedz w zwiazku z tymi grupami. ludzie rozwazajcie szybciej czy chcecie, bo taq do niczego nigdy nie dojdzieMY. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...