Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mic_m3

Najfajniejsi bossowie

Polecane posty

Cały pakiet Bossów, którzy zrobili na mnie wrażenie znalazłem w grze pt. PAINKILLER. Nie dośćże miażdżyli swoimi gabarytami, to na dodatek odkrycie sposobów pokonania niektórych z nich, było nie lada wyzwaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały pakiet Bossów, którzy zrobili na mnie wrażenie znalazłem w grze pt. PAINKILLER. Nie dośćże miażdżyli swoimi gabarytami, to na dodatek odkrycie sposobów pokonania niektórych z nich, było nie lada wyzwaniem.

No bossowie w Painkillerze robią wrażenie, zwłaszcza rozmiarami :wink:

- Spodobał mi się też boss na pociągu w Singularity. Takie coś podobne do modliszki czy cuś :tongue:

- "Pasztety" w Dragon Age ("Matka" w DA-Przebudzenie). Tylu cycków jednocześnie nigdy nie widziałem :laugh: . Oraz i także smoki w DA

- Duży boss w Star Wars: The Force Unleashed 2 też robi wrażenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z Kejranem walczyło się widowiskowo :) Unikanie tych macek no i oczywiście QTE jak na rodeo ! Więcej takich eskapad w Wieśku nie uraczyłem :(. Oprócz tego przychodzi do głowy również kreatura, z którą można było zetrzeć się w Dragon Age Początek po serii questów dotyczących ukrytego pradawnego zła, kończącego się w chacie w Denerim. Zwał się on bodajże Gaxkang. Na poziomie trudnym - kawał solidnego wyzwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darksiders-Abbadon i ogulnie wszyscy bossowie oraz Demon Samael kozak

Wiedźmin 2 -Kraken,Draug,Smok,Letho

Wiedźmin-Azard Javed,Magister,Bestia,Kościej,Królowa Kikimoor,Wielki Mistrz,Żagnica

God of war-Wszystkie walki są Epickie

Dead Space-Niezniszczalny Nekromorf oraz Matka Roju

Dead Space 2-Ten boss Którego niszczymy Szturmowcem oraz Marker

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 4 - Zbawca i Sanctus kozackie :)

Tomb Raider: Anniversary - Natla ostatni boss :) Zawsze lubiłem ją nawalać.

God of War ( wszystkie części) - Nie zapomnę tej satysfakcji jak się ubijało te bosy :) Z wszystkimi było ciekawie się pojedynkować.

Więcej bossów nie pamiętam serdecznie za nie żałuję :D:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Śniący z Gothica

- Amanda-demon z Tomb Raider: Legend,

- El Presidente z Just Cause (może walka była łatwa, ale za to w powietrzu!)

- no i oczywiście smoki z Gothica II.

Byłoby tego pewnie więcej, ale to takie najbardziej przeze mnie wspominane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matka z PREY na końcu,

berial z dmc 4 na początku,

ślimak z ninja blade,

matka z jade empire,

hedrox z bloodrayne1,

kagan z bloodrayne2,było ostro,

z resident evil 4 ten pierwszy boos nie pamiętam jak się nazywał ale to była taka wielka ryba

piraci z karaibów na krańcu świata kraken,

blacksite area 51 ten wielki żółw .

No i prawie wszyscy boosowie z jakimi miałem okazję walczyć@!@!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podobała walka z Vladem w Max Payne 2 bo rozśmieszał mnie swoimi tekstami. Na przykład prowadził swój monolog, i nagle rzuając we mnie bombą krzyknął: "Pay attention Max!"

Kolejnym ostatecznym starciem które mi się szczególnie podobało, był etap w Portal w którym trzeba było pozbawić GlaDOS jej rdzeni niszcząc ją w ten sposób. Jej monolog towarzyszący nam przez cały czas, urozmaicał walkę.

Fajny był też pojedynek z Samem w Mafii oraz walka z robotem bojowym generała w Gunmman Chronicles.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...