Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mic_m3

Najfajniejsi bossowie

Polecane posty

Shadow of the colossus- ostatni boss był dla mnie tak trudny że myślałem, czy nie wyrzucić pada przez oknochytry.gif

Just Cause- ostatnia walka była największą bzdurą jaką widziałem, ale efektowną

Wiedźmin 2 i walka z Letho która zaczęła się od.....popicia gorzały, nawet był wybór czy walczyć lub nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wiem czemu ciągle chodzi po głowie Andre z Shadow Hearts: Covenant. To jest seria gier, w których większość przeciwników wygląda jakby uciekła z jakiego horroru Lovecrafta. A tu nagle atakuje nas... wielgachny różowy kot z kolczykami. To po prostu trzeba zobaczyć, szczególnie scenkę przed walką w której zachowuje się typowo po kociemu :)

Z kolei bossem który zrobił na mnie wrażenie był Demon Battleship, finalny boss gry Rogue Galaxy. Sama gra była fajna, generalnie kolorowa, ale nie miała wielu elementów które by strasznie zapadały w pamięć. A tu normalnie przyszła scenka z 4:30 i przynajmniej na mnie zrobiło to wrażenie, i od razu skojarzyło mi sie z Warcraftowym Deathwingiem. Sama walka składała się z 8 faz, przy czym jeśli się zginęło trzeba było powtórzyć jeszcze 2 walki z wcześniejszym bossem, co podnosiło emocje. Po 2 minucie widać z kogo boss powstał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aryman z Prince of Persia 2009 wyglądał bardzo fajnie, i może nie należał do tych najtrudniejszych, to niestety pełnego zakończenia gry nie dane mi było obejrzeć, gdyż jest ono dostępne w DLC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi moim zdaniem:

1.Ludzki Żniwiarz z Mass Effect 2- łatwa walka, ale długa i efektowna

2.Sir Cauthrien i Smoki w Dragon Age: Początek- bardzo wymagające i trudne walki

3.Wszyscy bossowie z serii Prince of Persia- wszystkie walki niezapomniane

P.S To mój pierwszy wpis więc witam forumowiczów smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...