Skocz do zawartości
Blaznik

Kabarety

Polecane posty

Mam kilka ulubionych kabaretów :

Ani Mru Mru - bardzo dobry kabaret, starsze skecze są genialne, nowe może nie aż tak, ale i tak są bardzo dobre. O dziwo, z ich piosenek da się śmiać.

Kabaret Moralnego Niepokoju - genialny kabaret, od kilku lat nie zwalnia tempa i bombarduje ludzi wspaniałymi skeczami.

Łowcy.B - bardzo dobry kabaret, skecze " dalton force " i " 7 cudów swiata " można oglądać bez końca.

Kabaret Nowaki - dość nowy kabaret, ale już pokazuje, że jest bardzo dobry. "Lekcja tańca" jest jednym z najlepszych skeczów jakie widziałem

Paranienormalni - bardzo dobry kabaret, jeden z dwóch z którego piosenek można się śmiać ( nie wiem jak wy, ale ja nie trawię piosenek kabaretowych - jedyne dobre kabarety pod tym względem to Ani Mru Mru i właśnie Paranienormalni ). Na uwagę zasługują również " śląskie wojny " :P

Formacja Chatelet/Kabaret Foch - bardzo dobry kabaret, szczególnie lubię go za " Nowa Huta Gangsta " i Bubę, "która" jest jedną z najlepszych postaci polskiego kabaretu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna 13. Mazurska Noc Kabaretowa wypadła bardzo kiepsko. Brak najlepszych polskich kabareciarzy i śpiewanie piosenek przez praktycznie cały czas trwania kabaretonu nie wyszło na dobre tej imprezie. Uśmiech chwilowo pojawił się na mojej twarzy tylko podczas występów Hrabi i Łowców.B. Oby za rok było lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Zgadzam sie że tegoroczna noc kabaretowa mazurska( dzis powtroka 1czesci) bylo slaba. Z nocy to mi sie podobala prowadzona przez KMN "Misj sójka " i przez Neo-Nówke "Rodzina rządzi".:)

Lubie oczywiście kbarety: Ani Mru Mru (ciagle zaskakuja choc kiedys byli smiesniejsi), KMN (dzwi, to idiotyczne, czy tez nowy skecz na Kabretowym KLubie Dwojki na Wakacjach), Neo - Nówka ( wpadka z niebem). Inncyh kabaretów zalezy jakie skecze. Np: lowcy i skecz z agentami,czy tez limo i dresy.

Ze starszych kabaretow dobra forme trzyma Hrabi, zdecydowanie dzieki Pani Joasi.

A z tych nowszych podoba mi sie Smile. Maja oryginlne pomysly i ciekawie zaskakuje.

BZDISZEWO RULEZ:)

A w ten weekend Mragowo z Łowcami w roli prowadzacych i Koszalin. Moze byc ciekawie a na pewno smiesznie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy 17 Festiwal Kabaretu Koszalin przebił wszystkie tegoroczne kabaretony. Zaczęło się od wysokiego C czyli Neo-Nówka w skeczu o urlopie nad polskim morzem. IMO był to najlepszy skecz wieczoru. Choć inni także doprowadzali mnie do niekontrolowanego ataku śmiechu.

Dzisiaj debiutuje kabareton na Mrągowskim Pikniku Country oprócz Łowców (o których wspomniał marcin26161 post wyżej) pojawi się Kryszak, Bałtroczyk,Kabaret Młodych Panów, DNO, Kabaret Skeczów Męczących, Michał Kempa i Anita Pikuła. Więc liczę na to że debiut będzie udany i dostarczy sporej dawki śmiechu :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni piątek na Polsacie był pokazywany Jubileusz 25-lecia pracy Cezarego Pazury i ogólnie uczucia zostawił po sobie mieszane. Był etatowe polskie kabarety, lecz niestety z marną ilością nowych skeczy. Ani Mru Mru w skeczu o poszukiwaniu zagionionej żony, naprawdę wyszło świetnie. Tak samo KMN- czyli 2 Polaków w Anglii w rozmowie z Turko- Polakiem :tongue:

Monolog już niestety Pazury, tylko lekko zmieniony względem tego z Sopotu, Kryszak po raz kolejny słabiutko. Fajnie że były pokazywane fragmenty z filmów z udziałem Cezarego P. i piosenki Czerwonych Gitar.

Ogółem jubileusz polskiego Jim'a Carreya wypadł solidnie, choć mogło być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawna niestety krótka tak mogę podsumować wczorajszą Kabaretową Noc Listopadową. Robert Górski już na samym początku pokazał że jest jednym z najlepszych kabareciarzy. Pozostali wypadli równie dobrze choć te pierwsze 20min uważam za najlepsze. Za najsłabsze ogniwo imprezy uznałbym Grupę MoCarta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za najsłabsze ogniwo imprezy uznałbym Grupę MoCarta.

Jak zwykle zresztą :tongue:

Swoją drogą z tej KNL, to obejrzałem jedynie końcówkę, ale wręcz genialną. Jacek Braciak pierwszy raz w udziale kabaretowym wypadł świetnie- te kraje i stereotypy o których mówił naprawdę bardzo dobre :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dziś VI Płocka Noc Kabaretowa - "Jestem gwiazdą"

W tym roku kabareciarze biorą na tapetę programy typu talent-show. Na scenie zobaczymy m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Koń Polski, Formacje Chatelet, Kabaret Chyba, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kacpra Rucińskiego i Andrzeja Grabowskiego.

Większość ekip to kabaretowa pierwsza liga, do tego temat przewodni imprezy może dostarczyć wielu ciekawych pomysłów. W związku z tym liczę na bardzo dobrą imprezę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IX Sopocka Noc Kabaretowa miała swój koniec dzisiaj i generalizując wyszło solidnie, choć wydaje mi się że rok temu było lepiej. Bałtroczyk i Pazura monologi niezłe, ale nie tak dobre jak w 2011.

Kryszak żenadę odwalił rok temu, teraz wyszło niewiele lepiej.

Ani Mru Mru pokazują że ich forma z każdym rokiem spada, za to absolutnie na plus występ Abelarda Gizy, a wcześniej jego Limo ze skeczem "Lotnisko" Neo-Nówka i Smile w najwyższej formie.

Występ Paranienormalnych ze sparodiowanym Makłowiczem coś wspaniałego. Płakałem że śmiechu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi polskimi kabaretami są Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mu Mru oraz Neonówka.

W ostatnim czasie bardzo podoba mi się Kabaret Młodych Panów. Ich skecz Opowieści Biblijne to wg mnie jeden z lepszych skeczy ostatnich lat. Ubawiłem się po pachy smile_prosty2.gif Polecam obejrzeć

Edytowano przez gr22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to było słabe. 10 Sopocka Noc Kabaretowa, czyli festiwal z taką historią, zapraszający zawsze prawie całą polską czołówkę, a tu taka klapa. Wszyscy co zrozumiałe postawili na nowe skecze, gorzej było z ich pomysłem i wykonaniem. Na plus zaskoczył mnie Kabaret Młodych Panów (świetnie odegrany chaos WOŚP) do łez prawie uśmiałem się przy monologu Dańca. I to jest wszystko.

Ani Mru Mru dalej stacza się w dół, TEATR Moralnego Niepokoju przeobraził się w coś na co nie da się patrzeć, Nowaki też tak sobie. Ciekawe że zapowiadany był na początku niejaki Kabaret Chyba, ale nie wystąpił. Ciekawostką był występ Rutkowskiego który widać że czerpie wzorce z amerykańskich stand-uperów, ale wychodzi mu to tak sobie. Nawet Pazura którego uwielbiam, nie pokazał tego na co go stać. Dodajmy do tego brak Bałtroczyka (te jego monologi) Limo, i Neo-Nówki i wyszło jak wyszło. Ratować sytuację próbował Andrus, ale wszystko psuł Jakóbiak tym swoim internetem LTE i zapowiadaniem 15-minutowych reklam.

Oby nie tak dalej...

Edytowano przez Tomoslav
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...