Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rilian

Gry MMO w CDA?

Czy...  

875 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za dodawaniem gier MMO do CDA?

    • Tak!
      568
    • Nie
      246
    • Nie mam Zdania o tym
      61
  2. 2. Jeżeli zagraża ci to zmniejszeniem Pełnych gier na CDA to może chcesz drugi cd z MMO?

    • TaK!
      550
    • NiE!
      325


Polecane posty

Ja jestem ZA dodaniem płytki z MMO, bo na przykład taki Kowalski jedzie sobie pociągiem np z Gdańska do Zakopanego (lub vice versa) ma laptopa z netem tylko że ma tutaj problem bo ma nałożony limit transferu np: 1 GB, więc nie pobierze klienta, a tak ma płytkę z klientem wgrywa, jak nie ma konta to się rejestruje (np: w metinie 2 :P) i może pograć. A gdy ma stacjonarnego PC to nie musi kupować płytki. nagrywać klienta, i dopiero wtedy instalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawac gry MMO na krazki w CDA.. jak przeczytalem pierwszego posta w tym temacie, to myslalem ze to zart.... Ludzie, litosci, jak chcecie grac w jakies MMO, to mozecie je sami sciagnac ( mam na mysli te free). Dodawanie MMO na krazek moze miec tylko wtedy wiekszy sens, kiedy ktos nie umie sie zdecydowac, w jaka gre z tego gatunku zagrac i chce kilka wyprobowac, a nie ma ochoty wszystkich sciagac. Ale w takim razie, przeciez moze odswiezyc swoja wiedze na temat tego gatunku i spojrzec iles numerow CDA wstecz, gdzie najciekawsze gierki zostaly zrecenzowane(albo popytac kolegow, co polecaja i u nich wyprobowac). Co wiecej, jesli nie moze sciagac/nie chce, bo ma za wolnego neta, to w takim razie jak by gral w takie MMO, he? Tym samym gdzie tu sens, a gdzie logika w dodawaniu tego na krazek, bo ja jakos nie widze, oswieccie mnie. :) A jak jedynym wszym argumentem jest to, "Nudne sciaganie", czyli po prostu lenistwo, brak checi zeby sciagnac jakies MMO, to jesli ktos nie ma ochoty sciagac, to czy bedzie mial nagle ochote w to grac? :)

PS Sorry za brak polskich znakow, jesli komus przeszkadzalo to w przeczytaniu posta, to mowie, ze pisze z kompa w malym pensjonacie za granica i nie wiem zbytnio jak ustawic, zeby dalo sie pisac "normalnie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^To wyobraź sobie,chciałoby ci się ściągać 5h klienta do gry bo masz wolnego neta,czy wolałbyś mieć go na płytce?Wiem,że MUSISZ wybrać to 1,bo jak byś wybrał 2 to będziesz śmierdzącym leniem...

Takie życie.Nie pasuje-nie instaluj.Easy?

Co do zmiany znaków-może lewy ctrl+lewy shift?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Takie życie.Nie pasuje-nie instaluj.Easy?"

Taaaak, a nie pomyslales, ze jakby dodali juz ten kolejny krazek, to by to kosztowalo? No dobra, znaczaco ceny by to nie zmienilo, ale jesli mieliby zastapic zwykle gry na krazku(ktore prawie zawsze sa albo drozsze w sklepie, albo po prostu juz nie mozna ich normalna droga nabyc) grami MMO, ktore z kolei mozemy miec totalnie za friko(jesli mowimy o F2P) to bylo by to dla przecietnego czytelnika korzystne? Cena pisma by nie spadla, tylko dlatego, ze dodawane sa wylacznie gry MMO(a nawet jesli...), a ci ktorzy juz w jakies MMO graja, albo nie sa zainteresowani tematem klneli by pomysl..... Dobra, to tylko MOJE zdanie, ale czy by tak nie bylo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Trackmanii ujęte to było mniej więcej tak,że "nie każdy wie,gdzie daną grę znaleźć",ale ty pewnie całego neta wepchałeś sobie to głowy i możesz mi podać stronę,na której jest gra SuperProKozacyZAmeryki.Co nie?

I założę się-nie byłoby tak....

Swoje zdanie miej,ale i ja swoje mam,i będę go bronił,bo...nie masz racji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w obu przypadkach na nie. Tego typu gry potrafią człowieka zbytnio wciągnąć a są płytkie i poza ciągłą pogonią za coraz lepszymi itemami nie oferują zbyt wiele. Jedyny ich plus, że można grać ze sporą liczbą osób naraz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^To wyobraź sobie,chciałoby ci się ściągać 5h klienta do gry bo masz wolnego neta,czy wolałbyś mieć go na płytce?Wiem,że MUSISZ wybrać to 1,bo jak byś wybrał 2 to będziesz śmierdzącym leniem...

A cóż to jest marne 5h wobec setek zmarnowanych na grę w już ściągnięte MMO? Chyba warto się poświęcić? :wink: No i z jakiej racji ktokolwiek coś "MUSI"? Dlatego, że ty tak chcesz?

"Takie życie.Nie pasuje-nie instaluj.Easy?"

Taaaak, a nie pomyslales, ze jakby dodali juz ten kolejny krazek, to by to kosztowalo?

Wydaje mi się, że chodzi w tej dyskusji o dodawanie jakiegoś klienta MMO raz na jakiś czas zamiast normalnej gry. Także pod względem ilości płytek nic by się nie zmieniło. A jeśli miało by tak być to jestem zdecydowanie przeciw temu. Podstawek pod kubki mam dość z własnych źle nagranych płytek. Po co one w CDA? I może jeszcze ekstra kosztujące? Bo nie wierzę, że dodatkowa płytka nie wpłynęła by na cenę.

Ja uważam, że to kiepski pomysł ponieważ większośc darmowych MMo jedt do bani, dajmy na to Guild Wars, wg. mnie ta gra to totalna LIPA!

A od kiedy GW jest darmowe? To, że nie płacisz za granie nie oznacza, że nie płacisz za grę. Z tymi wszystkimi dodatkami itepe wychodzi całkiem sporo.

Ja jestem w obu przypadkach na nie. Tego typu gry potrafią człowieka zbytnio wciągnąć a są płytkie i poza ciągłą pogonią za coraz lepszymi itemami nie oferują zbyt wiele. Jedyny ich plus, że można grać ze sporą liczbą osób naraz:)

No generalnie to masz rację, ale weź to wytłumacz fanom tego jakże odkrywczego sposobu na marnowanie czasu. A z innymi osobami można grać też w trybie multi w wiele FPS, także ostatni argument na korzyść MMO "busted".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ZA dodaniem płytki z MMO, bo na przykład taki Kowalski jedzie sobie pociągiem np z Gdańska do Zakopanego (lub vice versa) ma laptopa z netem tylko że ma tutaj problem bo ma nałożony limit transferu np: 1 GB, więc nie pobierze klienta, a tak ma płytkę z klientem wgrywa, jak nie ma konta to się rejestruje (np: w metinie 2 :P) i może pograć. A gdy ma stacjonarnego PC to nie musi kupować płytki. nagrywać klienta, i dopiero wtedy instalować.

Jakby miał ten z laptopem taki net, to by w ogóle nie ściągał :P

^To wyobraź sobie,chciałoby ci się ściągać 5h klienta do gry bo masz wolnego neta,czy wolałbyś mieć go na płytce?Wiem,że MUSISZ wybrać to 1,bo jak byś wybrał 2 to będziesz śmierdzącym leniem...

Takie życie.Nie pasuje-nie instaluj.Easy?

Ktoś z wolnym netem, nawet niech nie ściąga, bo z lagami będzie się męczył... Jak ktoś ma szybszego, to może ściągnąć, ew. kupić CDA z takim MMO :)

To dobry pomysł. Zawsze można się rozluźnić Przy MMO. Pierwszą MMO na płytce w CDA Powinna być TIBIA ;/

Tibia- Będzie Się działo i król jest tylko jeden... ;/

Tibia?! To 'coś' na coverku? To już lepiej żadnego mmo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMO do CDA ? Nie ma szans... Gazety na to nie stać, a przede wszystkim polskiego wydawcy na to nie stać...

Może jeszcze Countera Source'a dać do CDA ? (chociaż CS'a 1.6 bym chciał, bo Source'a już mam :P)

CDA musiałoby taką kasę wyłożyć (bo nakład zszedłby w jeden dzień), że szkoda gadać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, chociaż i tak nasze głosowania tutaj nic nie poradzą. I wątpię żeby redakcja dała 2 płyte...

A z tymi MMO, to jakby choćby były, to przecież jakieś(strzelam xD) 30% czytelników nie ma neta, to po co im MMO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMO do CDA ? Nie ma szans... Gazety na to nie stać, a przede wszystkim polskiego wydawcy na to nie stać...

Może jeszcze Countera Source'a dać do CDA ? (chociaż CS'a 1.6 bym chciał, bo Source'a już mam :P)

Skąd taka teoria, że że pisma na to nie stać? Przecież jak są inne pełniaki (chodzi mi o te dobre i na pewno drogie) to czemu niby nie miało by być MMO? Nie wszystkie MMO przecież są drogie - nie chodzi tu o to, by był na coverze WoW, czy Guild Wars :tongue: Bo takie gry są na pewno bardzo drogie.

''(chociaż CS'a 1.6 bym chciał, bo Source'a już mam :P)'' - ahaaa. Tak tylko kręcisz, bo chcesz CS'a na coverku! xD

Mnie tam MMO bawi na chwile jak pewnie części czytelnikow CDA więc lepiej mieć 2 DVD i podwójną zabawę :laugh: Jestem na Tak

Podwójną zabawe... Nie. Cena pójdzie w góre i MMO co miesiąc to raczej głupi pomysł. Jak ktoś chce co miesiąc MMO, bo jest zapalonym graczem w tego typu gry, to ma internet, skąd może sobie ściagnąć darmowo i legalnie jakieś tam MMO... :happy: A jak MMO ma być w CDA, to raz na długi czas chyba wystarczy prawda? Jako taki dodatek i coś nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co freeware? Takie to można samemu ściągnąć. Powiesz, że długo się ściąga. No ok. Ale jak chcesz grać w MMO to musisz mieć dobre łącze. A jeśli masz dobre łącze to sam możesz sobie ściągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...