Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rilian

Gry MMO w CDA?

Czy...  

875 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za dodawaniem gier MMO do CDA?

    • Tak!
      568
    • Nie
      246
    • Nie mam Zdania o tym
      61
  2. 2. Jeżeli zagraża ci to zmniejszeniem Pełnych gier na CDA to może chcesz drugi cd z MMO?

    • TaK!
      550
    • NiE!
      325


Polecane posty

Ja bym był na przykład za daniem triala do Warhammera Online na OSOBNEJ płycie,nawet kosztem tych paru zł.Ale wolałbym,gdyby nie były to tylko produkcje abonamentowe,bo byłoby to dla mnie bezwartościowe :/

Abonamentowe produkcje w stu procentach odpadają... Chyba najlepszym pomysłem są triale :wink:

Ja bym był na przykład za daniem triala do Warhammera Online na OSOBNEJ płycie,nawet kosztem tych paru zł.Ale wolałbym,gdyby nie były to tylko produkcje abonamentowe,bo byłoby to dla mnie bezwartościowe :/

Abonamentowe produkcje w stu procentach odpadają... Chyba najlepszym pomysłem są triale :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem wszelakich gier MMO (MMORPG rox :tongue: ) i według mnie to bardzo dobry pomysł żeby znalazły się na coverze (najlepiej osobnym),z trialami i kodami na bonusy to też dobre pomysły,bo początkujący gracze (i nie tylko) mogą przetestować grę,a jeśli się spodoba kupić ją.Zapaleńcy zaś otrzymają jakiś fajny bonus który na pewno wzbogaci ich kolekcję.Jakieś ciekawe i mało znane darmówki też mogły by być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem wszelakich gier MMO (MMORPG rox :tongue: ) i według mnie to bardzo dobry pomysł żeby znalazły się na coverze (najlepiej osobnym),z trialami i kodami na bonusy to też dobre pomysły,bo początkujący gracze (i nie tylko) mogą przetestować grę,a jeśli się spodoba kupić ją.Zapaleńcy zaś otrzymają jakiś fajny bonus który na pewno wzbogaci ich kolekcję.Jakieś ciekawe i mało znane darmówki też mogły by być.

Na osobnym coverze nie... Najlepiej na tym co jest zamiast jakiegoś pełniaka. Raz na rok MMO wystarczy :). Góra dwa razy w roku. Ten pomysł z grą, trialem i bonusem jest naprawde świetny. Wszyscy byli by szczęśliwi - i ci co chcą się przekonać do tej gry, i ci co są jej zapalonymi graczami. Ale dalej uważam, że dodawanie darmówek jest niezbyt fajnym i gorszym pomysłem... :/

My tu tak gadu gadu a nikt z redakcji nawet nie napisał czy to w ogóle jest możliwe żeby dawać MMO do CDA...

Może chociaż czytają? :happy: Może ktoś napisze do kogoś z redakcji np. Smugglera, by wypowiedzieli się na ten temat? Jakiś chętny...? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...