Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Przepytka ze sportu

Polecane posty

Polka dot to nie jest przypadkiem taka koszulka w popularne "grochy" ? Czyli, jeśli dobrze obserwowałem TdF, to nagroda dla najlepszego górala w wyścigu. Czyli logika nakazuje myśleć, że to kolarz, który słynął z dobrej jazdy po górach. Ale na nazwisko nie ma szans, nie moja dyscyplina :)

Dobra, przejrzewam zwycięzców tejże klasyfikacji w TdF. Niejaki Richard Virenque ma najwięcej, do tego urodził się w Maroku, a jeździł w barwach Francji. Nie ma to jak odpowiedź lekkiego (bo trochę kolarstwo oglądam) laika xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iglu dobrze dedukuje. Macie dość wskazówek, by udzielić dobrej odpowiedzi. Teraz tylko solidna praca z Internetem.

EDIT: Bałdzo dobrze, mister Igl. Viranque był oczywiście rodowitym Francuzem, jednym z najlepszych wspinaczy jakich nosiła Ziemia :) Zadajesz.

No i w końcu jakaś trudniejsza zagadka była. Nie jest to zabawniejsze? Tym bardziej, że zawodnik szeroko znany, więc mi nie zarzucicie, że dałem jakiegoś "trampkarza" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się klub, którego piłkarze noszą tą koszulkę? Zamalowałem herb żeby troszkę utrudnić zadanie.

EDIT

Masz rację ...AAA... Nie była to wymagająca zagadka. Ale musiałem wrzucić coś związanego z klubem, który jest bliski memu sercu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...