Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Przepytka ze sportu

Polecane posty

Zagadka. Oto fragment życiorysu pewnego piłkarza. Którego?

Pierw grywał w młodzieżowym klubie St. Kevin's Boys FC. Początek jego kariery to gra dla Blackburn Rovers.Może grać zarówno jako lewy oraz prawy pomocnik. Ma na koncie 69 meczów w reprezentacji. Strzelił dla niej 7 goli. Brał udział w Mistrzostwach Świata w Korei i Japonii w 2002 roku.

EDIT

No i pięknie...AAA jak zwykle w ciągu kilku minut rozwiązał moją zagadkę...:wink: Zadawaj, byle coś trudniejszego :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damien Duff

Edit: Ten Brazylijczyk zdobył tytuł króla strzelców jednej z lepszych lig europejskich, Puchar Europy i kilkukrotnie mistrzostwo kraju. Mimo to w reprezentacji nigdy nie uzyskał statusu gwiazdy i rozegrał ledwie kilkanaście meczów.

Raczej nietrudne :>?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dobra.

Parę lat temu miał miejsce kuriozalny mecz na arenie międzynarodowej. Pewien gracz w ciągu 90 minut przestrzelił 3 karne. Proszę podać imię, nazwisko tego gracza, jego narodowość, jaki to był mecz i sposób przestrzelenia tych karnych.

Musicie trochę gugle i jutuba wysilić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin Palermo, mecz Argentyna - Kolumbia, Confederations Cup 1999. Argentyńczyk.

Pierwszy karny poszedł w poprzeczkę, drugi nad bramką, trzeciego obronił bramkarz.

Prawie wszystko się zgadza oprócz rozgrywek, bo to Copa America 1999. Ale myślę, że po potwierdzeniu powinien zadawać Turambar, bo odgadł lwią część zagadki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, Tur dobrze odpowiedział. Nawet ponadprogramowo, bo jakie to rozgrywki to nie pytałem :) Ale poza tym wszystko ok.

Na najbliższy tydzień Rav może czasami za mnie potwierdzać, bo ja siedzę do 2 sierpnia nad jeziorem i rzadko przy kompie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi przypadkiem o strzelca zwycięskiej bramki w finale MŚ 1950 - Ghiggie? Na własnym stadionie Brazylia uległa Urugwajowi 2:1.

Tak jest :)

Brazylijski filozof Nelson Rodrigues powiedział później, że każdy kraj ma swoją katastrofę. Brazylijską Hiroszimą był finał MŚ z 1950 roku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarz będący dawno na emeryturze. Skuteczny napastnik, którego liczba strzelonych bramek w reprezentacji przekroczyła liczbę występów. Przez zdecydowaną większość kariery związany z jednym klubem, w którym również imponował skutecznością. O kogo chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...