Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Ja gram na medium i mi więcej nie potrzeba. Próbowałem na najwyższych i wcale nie jest źle.

BC2 to taka gra, której mega grafika jest mi nie potrzebna. Wystarczająco dobrze ona wygląda dlatego moim zdaniem dyskusje na temat "port z konsoli TAK czy NIE" są zbędne.

Pamiętajcie, że to beta i do marca jeszcze wiele można poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hedrox87

Ale przecież MW2 też jest portem z konsol o___O Z tym, że IW nawet się wysilało żeby to ukryć o czym świadczy cała ta gra.

Natomiast tutaj DICE w imię nowej pecetowej wersji przynajmniej dorzuca serwery dedykowane, lepsze tekstury i parę innych bajerków. Ale nie masz się co łudzić, że grę z konsolowymi korzeniami zrobili całkowicie od nowa na pc...Niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to port. To za to jak będzie BF3 to to będzie exclusive na PC a nawet jeśli nie, to na konsole będzie co najwyżej port i sytuacja się odwróci:> ale w to wątpię bo konsole nie podołają. Ale jakby się stało tak że BF3 będzie portem z konsol to ja pożegnam serię z wielkim niesmakiem. I pewnie nie tylko ja bym tak zrobił. Na szczęście DICE zdaje sobie z tego sprawę i przypuszczam ze to będzie PC exclusive ze względu na ograniczenia konsol które są widoczne w BC2 i przelane na wersję PC z drobnymi zmianami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety myślisz złymi kategoriami. Gry to biznes - na konsolach twórcy mogą sprzedać znacznie więcej gier, więc rachunek jest dla nich prosty. Ot, jakby sprzedało się na pcecie parę milionów kopii to DICE pewnie zaczęłoby się zastanawiać nad priorytetami, a tak mamy sytuację jaką mamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że się nie mylę bo taka akcja by [beeep]iście źle wpłynęła na PR firmy DICE który głównie zbudowany jest na relacjach z pecetowcami i w rezultacie tylko by stracili wieloletnich fanów i kupę kasy. Seria Battlefield to PCety. Sorry ale prawdziwe Battlefieldy nie istnieją na konsole i nie będą pewnie istnieć. DICE nie odważy się tak zepsuć marki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Gry-Online:

"Największe problemy wersji testowej dotyczą silnika graficznego. Jak powszechnie wiadomo DICE po raz pierwszy eksperymentuje z Frostbite Engine na PC. Mamy więc wszechobecną destrukcję otoczenia, niezłej jakości tekstury, piękne oświetlenie lokacji (śnieg potrafi nieźle ?dać po oczach?) i sporo efektów specjalnych. Niestety ładne widoki mają wpływ na wydajność. Bez czterordzeniowego procesora niezwykle ciężko otrzymać zadowalającą płynność nawet na średnich ustawieniach. Latające cegły, leje po eksplozjach i elementy wystroju mapy, korzystające z silnika fizycznego Havok wyciskają z nowych komponentów siódme poty. Twórcom dostało się już za słabą optymalizację kodu od zdenerwowanych fanów. Oby do czasu premiery uporali się z tym fantem, bo inaczej BFBC2 czeka zagłada."

źródło

Właśnie to miałem na myśli (że jest to port z konsoli) nie że gra została kompletnie skopiowana z konsol na PC bez żadnych poprawek i przystosowania sterowania oraz grafiki tylko dlatego że DICE po raz pierwszy testuje silnik FrostBite na PC-tach. Dlatego mamy "Beate" żeby dostosować ten silnik do potrzeb blaszaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak DICE ma u mnie olbrzymi kredyt zaufania.

Infinity Ward miało, ale już nie ma. I bardzo ciężko im będzie to zmienić. Choć wątpię żeby nawet próbowali, tak się zachłysnęli sukcesem komercyjnym, że na oczy nie widzą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki nie wiem czy było o tym mówione ale jakby nie to powiem: W dniu premiery BC2 od razu zostanie wypuszczone darmowe DLC do gry.

Działają już polskie serwery bety:

G4G.pl hosted by GamesNet.pl [1]

G4G.pl hosted by GamesNet.pl [2]

G4G.pl hosted by GamesNet.pl [3]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie się gra squad 4 osoby + komunikacja głosowa , aż odechciało mi się samemu grać ^_^

poza tym mam cichą nadzieje , że do tego 25 lutego dodadzą jakąś nową mapkę , bo ludziom zaczyna odwalać :P

ps. ownage.th.png

do tej pory mój najlepszy wynik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że 2 mapki mają być zaraz po premierze... ma być 8 + 2 z DLC

Tak komunikacja głosowa fajna rzecz ... :cool:

Tyle że głupio jednak że te skrzynie można rozsadzać C4 i innymi...

Bo jak się ma dobry skład podlatujesz z C4 i kabooom :D... Następny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ludziska Gamezilla rozdaje 500 keyów do bety więc jak ktoś się nie załapał to ostatnia(chyba) szansa.

http://www.gamezilla.pl/content/bedziemy-m...-pc-ktos-chetny

Wystarczy założyć konto a klucz przyślą ci na pocztę.

P.S. Jeżeli kolega nie weźmie mojego to komuś z forum jestem skłonny oddać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BC2 nie było właściwie niczego nowego, więc nic dziwnego, że do teraz BF2 był najlepszym z serii (o pc mowa ofc).

BFH było niezłe do momentu zmiany cen broni itp. W sensie nie żebym co, ale to nie była gra w którą się chce grać 24/7 czy płacić za nią. Ot fajna do pogrania na godzinkę ze znajomymi, ale nic poza tym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Pana Bake aka Szajbe ale jednak w Filmach wychodził bardziej hmm Przekonywająco? Tzn Był lepszym Złym żołnierzem w Filmie jak na tym Trailerze z podkładaniem dubbingu. Ale jak wiemy w Polsce ciężko z każdą Polonizacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...