Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Co do optymalizacji to ludzie z 4 rdzeniowymi procesorami też narzekają na płynność gry.. wystarczy przeczytać oficialne forum BC 2 jest tam muuuultum skarg posiadaczy 4 rdzeni. Poza tym na co 4 rdzenie jak gra wykorzystuje połowę zasobów systemowych ? Dlatego wkurza mnie jak niektórzy ludzie mówią, że wszystko jest ok i nie potrzeba zmian :dry:.

Co do samej gry powiem, że jest ok (poza drobnymi bugami) i mam nadzieje, że twórcy zrobią wszystko, żeby produkcja spełniała wymagania graczy. Bo co by nie było marka Battlefield na pc jest bardzo szanowaną marką i wydanie chłamu sprawi, że gra umrze śmiercią gwałtowną... Niestety podejście wielkich koncernów takich jak EA czy IW do PC-towych produkcji nie napawa mnie optymizmem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po becie mówie tak: gra świetna ale nie kupie bo nie jest warta tych 140 zł. Odblokowałem wszystko i nic, kompletnie nic mnie nie motywowało do dalszej gry. Za bardzo poszli w stronę CoD. Pojazdy to udręka a nie przyjemność bo większość czasu się biega :/

BF 2 jednak jest lepszy :/ BC 2 to po prostu takie połączenie CoD - BF i niezbyt mi się to podoba :/ Zobaczymy najwyżej kupie w reedycji a te bonusy co daje pre order odblokowałem w becie więc jak zakupie produkt to mogę przenieść postępy więc nic nie tracę to tyle.

Życzę miłej gry tym którym się spodobało, ale dla mnie to nie to.

Mimo że mam pieniądze ale nie jestem rozrzutny ,a ta gra wg. warta jest co najwyżej 100 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po becie mówie tak: gra świetna ale nie kupie bo nie jest warta tych 140 zł. Odblokowałem wszystko i nic, kompletnie nic mnie nie motywowało do dalszej gry. Za bardzo poszli w stronę CoD. Pojazdy to udręka a nie przyjemność bo większość czasu się biega confused_prosty.gif

BF 2 jednak jest lepszy confused_prosty.gif BC 2 to po prostu takie połączenie CoD - BF i niezbyt mi się to podoba confused_prosty.gif Zobaczymy najwyżej kupie w reedycji a te bonusy co daje pre order odblokowałem w becie więc jak zakupie produkt to mogę przenieść postępy więc nic nie tracę to tyle.

NIE DA SIĘ PRZENOSIĆ NIC PO ZA NICK'IEM DO PEŁNEJ WERSJI GRY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po becie mówie tak: gra świetna ale nie kupie bo nie jest warta tych 140 zł. Odblokowałem wszystko i nic, kompletnie nic mnie nie motywowało do dalszej gry. Za bardzo poszli w stronę CoD. Pojazdy to udręka a nie przyjemność bo większość czasu się biega :/ BF 2 jednak jest lepszy :/ BC 2 to po prostu takie połączenie CoD - BF i niezbyt mi się to podoba :/ Zobaczymy najwyżej kupie w reedycji a te bonusy co daje pre order odblokowałem w becie więc jak zakupie produkt to mogę przenieść postępy więc nic nie tracę to tyle. Życzę miłej gry tym którym się spodobało, ale dla mnie to nie to.

Mimo że mam pieniądze ale nie jestem rozrzutny ,a ta gra wg. warta jest co najwyżej 100 zł.

W porządku twoje zdanie, nikt Ci nie każe kupować BC2

ale pozwól że wtrącę swoje pięć groszy :diabelek:

"Odblokowałem wszystko i nic, kompletnie nic mnie nie motywowało do dalszej gry."

a czy znasz jakikolwiek FPS który po odblokowaniu wszystkiego motywuje swoją zawartością (jaką?) do dalszej gry ?

według mnie w FPS-ach motywacją jest tryb multiplayer gdzie możesz pograć z innymi żywymi istotami (jak zabawa w strzelanego na podwórku), nie jesteś wtedy przywiązany tylko do jedno lub dwurazowego przejścia Singla, co od razu sprowadza nas na moje kolejne pięć groszy. Wolisz za 140 zł kupić grę tylko z singlem który przejdziesz w np. 30 godz. i rzucisz w kąt czy grę z singlem + multi w której po kampanii możesz jeszcze bawić się wiele godzin w sieci ? Słowo na koniec - Cena: skoro mówisz że gra jest warta co najwyżej 100 zł a twierdzisz że masz pieniądze to w takim razie w czym problem dołożyć te 40? (rozumiesz taki mały paradoks Bogaty człowiek nie kupi Hot-Doga za 3.50 zł bo według niego jest wart 3.30 zł) no ale to się Ciebie nie tyczy bo i tak nie chcesz kupić tej gry (chciałem po prostu tylko zwrócić na to uwagę). A tak z ciekawości czy masz jakąś ciekawą grę która nie kurzy się u ciebie na półce (czyt. motywuje cię do dalszej gry) której cena nie przekracza 100 zł ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Mumii współczuje rezygnacji z takiej jak on to mówi "demotywującej" rozgrywki.

http://www.youtube.com/watch?v=eEFfX9NnwJ0

Po tym filmiku też sądzicie że ta gra jest taka nudna?

Nazwy wszystkich 10 map:

* PANAMA CANAL (Kanał Panamski)

* VALPARAISO VILLAGE (Wioska Valparaiso)

* LAGUNA ALTA (Laguna Alta)

* ISLA INOCENTES (Isla Inocents)

* ATACAMA DESERT (Pustynia Atakama)

* ARICA HARBOR (Port Arica)

* WHITE PASS (Biała Przełęcz)

* NELSON BAY (Zatoka Nelsona)

* LAGUNA PRESA (Laguna Presa)

* PORT VALDEZ (Port Valdez)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po becie mówie tak: gra świetna ale nie kupie bo nie jest warta tych 140 zł. Odblokowałem wszystko i nic, kompletnie nic mnie nie motywowało do dalszej gry. Za bardzo poszli w stronę CoD. Pojazdy to udręka a nie przyjemność bo większość czasu się biega :/ BF 2 jednak jest lepszy :/ BC 2 to po prostu takie połączenie CoD - BF i niezbyt mi się to podoba :/ Zobaczymy najwyżej kupie w reedycji a te bonusy co daje pre order odblokowałem w becie więc jak zakupie produkt to mogę przenieść postępy więc nic nie tracę to tyle. Życzę miłej gry tym którym się spodobało, ale dla mnie to nie to.

Mimo że mam pieniądze ale nie jestem rozrzutny ,a ta gra wg. warta jest co najwyżej 100 zł.

W porządku twoje zdanie, nikt Ci nie każe kupować BC2

ale pozwól że wtrącę swoje pięć groszy :diabelek:

"Odblokowałem wszystko i nic, kompletnie nic mnie nie motywowało do dalszej gry."

a czy znasz jakikolwiek FPS który po odblokowaniu wszystkiego motywuje swoją zawartością (jaką?) do dalszej gry ?

według mnie w FPS-ach motywacją jest tryb multiplayer gdzie możesz pograć z innymi żywymi istotami (jak zabawa w strzelanego na podwórku), nie jesteś wtedy przywiązany tylko do jedno lub dwurazowego przejścia Singla, co od razu sprowadza nas na moje kolejne pięć groszy. Wolisz za 140 zł kupić grę tylko z singlem który przejdziesz w np. 30 godz. i rzucisz w kąt czy grę z singlem + multi w której po kampanii możesz jeszcze bawić się wiele godzin w sieci ? Słowo na koniec - Cena: skoro mówisz że gra jest warta co najwyżej 100 zł a twierdzisz że masz pieniądze to w takim razie w czym problem dołożyć te 40? (rozumiesz taki mały paradoks Bogaty człowiek nie kupi Hot-Doga za 3.50 zł bo według niego jest wart 3.30 zł) no ale to się Ciebie nie tyczy bo i tak nie chcesz kupić tej gry (chciałem po prostu tylko zwrócić na to uwagę). A tak z ciekawości czy masz jakąś ciekawą grę która nie kurzy się u ciebie na półce (czyt. motywuje cię do dalszej gry) której cena nie przekracza 100 zł ?

1. CoD 4 Chociaż mi się znudził

2. BF 2 :D

Ale to nieistotne, zastanowię się jeszcze. Sam nie wiem bo w sumie masz trochę racji, że w najbliższym czasie nie znajdę innej gry(zamierzałem sobie kupić Mass Effect 1 za 50 zł ale...) tak wciągającej jak BC 2 a zamierzałem w coś pograć bo zapewne niedługo mi się znudzi pewna darmowa gra(SUN Online) i chciałbym w coś pograć, a kupowanie AC 2 i ME 2 za tą samą kasę to kasa wyrzucona w błoto.

A co do tego hot-doga to chodziło, że mam od 2 lat odłożoną kasę na 2 gry GW 2 i MW 2 a z racji, że MW 2 nie wziąłem z wielu przyczyn postanowiłem zainwestować tę kasę w BC 2, które to budzi we mnie obawy, że w finalnej wersj i90% graczy to będą sniperzy i lamy które będą za każdym razem wtapiać RUSH w 5 min bo campią zamiast cel wykonywać :/

No nic na razie pre-ordera nie anuluję, mimo że rodzice stękają że to drogo itd. :/

P.S. Mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jak się lata heli??? Jakieś dobre treściwe rady. W BF 2 umiem dość dobrze latać heli i unikać rakiet kierowanych itd. ale jakoś nie łapię tego sterowania w BC 2

P.S. 2 Jak otworzyć spadochron bo widziałem w becie masę ludzi którzy wsiadają do helki i lecą na spawna i otwierają spadochron a i czasem mam problem(bug bety) że kiedy respawnuję się po stronie attacker to po prostu spadam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj spację albo shift , raczej spacje ( ja robie to juz jakos automatycznie i sam nie pamietam co dokladnie xD )

imho snajperzy nie mają za fajnie w bc2...

jedynie pierwszy obszar - ta nieszczęsna górka , poza tym poprostu nie ma gdzie kampić , a jeśli już próbują to szybko padają

Ja osobiście po zagraniu w bc2 już chyba nigdy nie zagram w fpsa online bez niszczenia budynków.. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po becie muszę powiedzieć że gra jest po prostu świetna ( załapałem się na jeden z darmowych key'ów), gdyby nie to że kasa idzie już na GTA IV EFLC to zapewne kupił bym BF'a... Ale kto wie może kiedyś. Ale może wróćmy do gry. Bardzo spodobała mi się gra snajperem, bardzo fajny jest system na gród za różne rzeczy. Jedyną rzeczą jaką jeszcze mogli by poprawić to optymalizacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja też zdobyłem klucz i uważam że gierka sama w sobie jest cudowna, rzeczywiście optymalizacje można by trochę poprawić ale i tak chodzi płynniej niż się tego spodziewałem :wink: A z kampami dla snajperów też nie jest tak tragicznie bo właśnie ta górka jest najbardziej znana i są też inne wzniesienia gdzie można sobie nabić parę frag'ów. Ale i tak zajście od tyłu broniących i dorwanie się do CKM'a (tego w budyneczku) to najlepsze co mnie narazie spotkało :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przesadzacie ze złą optymalizacją. Ja na swoim komputerze sprzed trzech lat wyciągam na low 30 fps. Mimo to, grafika nie jest okropna (jak w m.in. CoDzie na low) co znaczy o tym (m.in :P), że grafika w BC2 jest naprawdę ładna. Poza tym, jak mi się wydaje, potrzeba dużo mocy obliczeniowej do tego całego Havoka, zawalania się budynków itd. Ja także załapałem się na darmowy klucz, i uważam, że gra jest świetna. Na pewno kupię, zresztą trzymam na nią już kasę od pierwszych zapowiedzi. Jednakże - tak, mogłoby DICE jeszcze trochę podrasować ową grę do wyjścia pełnej wersji. Nawet w kwestii optymalizacji, może wyciągnąłbym te 35 fpsów :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pograłem w betę i gra mi niesamowicie przypadła do gustu.

Człowiek czuje się jak na wojnie. Odłamki, kule, gdzieś koło Ciebie leci RPD i trafia ścianę za tobą. Świetna sprawa!

Pogrywam sobie głównie medykiem. Dużo punktów jest za leczenie. Widać, że to bety dostało się dużo graczy CoD. Skąd to wiem? Zero kooperacji, tylko biegną przed siebie. Medycy nie leczą, Enginerzy nie naprawiają, Żołnierze nie rzucają ammo...

Z drugiej strony jak się trafi na dobry squad to można się naprawdę długo bronić.

2 Medów + 2 Żołnierzy i baaardzo długa obrona punktu. Jak? Ktoś padł to się go wskrzeszało, skończyło się ammo to żołnierz rzucił. Bardzo fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.battlefield.pl/m14Mapy_w_Batt...d_Bad_Company_2

Sporo informacji o wszystkich mapach.. także tych z DLC

No trzeba przyznać że wyglądają ciekawie, biorąc pod uwagę że to tylko małe wycinki z całych map.

Po obrazkach to najbardziej mi się widzi:

Panama Canal - nie wiem dlaczego ale wydaje się tak swojsko duże magazyny nierówny teren.

Zatoka Nelsona - bo nocna sceneria, będzie niezła zabawa w chowanego :tongue:

Laguna Presa - tama czaicie TAMA czemu nikt wcześniej nie wpadł na taki pomysł

już nie mogę się doczekać kiedy pozwiedzam sobie te mapki.

P.S.

TUTAJ macie jeszcze kilka obrazków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety mały problemik z betą. Otóż kompa kupiłem we wrześniu 2009 i gra działa na 1024x768 (jakoś tak), i low detalach a nie chodzi jeszcze płynnie. Mam procka 2 rdzenie 2.8 kartę ATi Radeon HD 4870 1GB i 4GB RAM'u... To jest jakiś błąd czy co do konia jasnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam słabszego noteboka ale działa pierwsza klasa...

Kartę mam Radeon mobilnego HD4650

Tyle samo ram-u 1066mhz - Ale windowsa xp (to tak jak bym miał 3)

I procek T9600 2,8

Więc wydaje mi się ze sterowniki :P.

Chyba że xp dodaje mi mocy :laugh:

Albo jestem po prostu szczęściarzem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna Presa - tama czaicie TAMA czemu nikt wcześniej nie wpadł na taki pomysł

a choćby Kubra Dam? w BF2? Przecież pomysł DICE by dać mapkę z tamą nie jest nowy bo choćby już sami go kiedyś wymyślili;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...