Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Tak trudno znaleźć info, że premiera 27-ego w Europie, a 25 w Ameryce?

Uch, zawsze tego nienawidziłem. Obiecuję Wam solennie, że jak moja gra będzie wychodzić to w USA będzie miesiąc później... :icon_evil:

A gram.pl wysyła w dniu premiery amerykańskiej. :tongue:

Może i wysyła... Ale przed 27 nie dojdą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe zdjęcie monitora z nVidia LAN (tak naprawdę nie jest to LAN, korzystają z serwerów stojących w LA, około 8h drogi od lotniskowca) przedstawiające squad management z bf3:

http://i.imgur.com/uf412.jpg

Ogólnie jest takie... mocno minimalistyczne i zrobione wyraźnie pod pady (konsolowcy też dostaną możliwość zarządzania składami), ale ważne, że jest.

Jak zainwestować skoro tej kasy jeszcze nie mają?

Mają, może nie dokładnie kasę za grę ale jestem pewny, że liczba preorderów musiała się ładnie odbić na cenie akcji EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest takie... mocno minimalistyczne i zrobione wyraźnie pod pady (konsolowcy też dostaną możliwość zarządzania składami), ale ważne, że jest.

A to nie jest z wersji na konsole? BC2 na konsole też miało trochę inny interfejs niż ten na PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, miałem taką możliwość i czym prędzej z niej skorzystałem :) Może masz jakąś nietypową kombinację? (płatność przelewem z ing + kurier w moim wypadku).

Co do tego podziału grafiki - mam "tylko" gf 560ti więc mam nadzieję, że na high pogram sobie bez większych zaciachów. A zresztą w trakcie bety (nie wiem czy to low czy medium było) poziom grafiki absolutnie mi nie przeszkadzał, oby tylko gorzej nie było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...