Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Jak wiadomo we wrześniu będzie otwarta beta Battlefielda 3. No ale skoro będzie ona otwarta to nie będzie żaden klucz do niej potrzebny. Tak więc mam rozumieć że będzie jeszcze inna beta podczas wakacji dla tych co zakupili edycje specjalną medal of honor? Czy z tym kluczem był jakiś pic na wode i nie będzie on do niczego potrzebny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo we wrześniu będzie otwarta beta Battlefielda 3. No ale skoro będzie ona otwarta to nie będzie żaden klucz do niej potrzebny. Tak więc mam rozumieć że będzie jeszcze inna beta podczas wakacji dla tych co zakupili edycje specjalną medal of honor? Czy z tym kluczem był jakiś pic na wode i nie będzie on do niczego potrzebny?

Najpierw będzie zamknięta dla tych z kluczami, które będą też rozdawane. Ci co mają tego coś tam MoHa mają po prostu 100% szans na klucz. Potem będzie otwarta beta dla wszystkich.

EDIT:

@UP: Nie był w pudełku, nie mają go jeszcze. Przyjdzie pewnie na maila albo coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex

Dzięki za odpowiedź.

A co do poprzedniej dyskusji na temat kto by kogo pojechał 1na1. Dla mnie bf jest grą drużynową i sprzeczanie się kto by kogo pokonał nie ma sensu. Jak chcecie takie starcia to kupcie mw2 i grajcie 1 na 1 ruście a nie uganiajcie się po całej mapce (jakiejkolwiek) w bfie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu popykałem sobie trochę na tym serwerze gdzie jest 1000 ticketów. I gra się rewelacyjnie - co prawda zachowałem się niegodnie, bo przez jedną rundę to zgarniałem fragi na baserapie, ale za to dobiłem do ponad 22 tysięcy pkt za rundę :)

Szkoda tylko, że aż 32 graczy, już po 5 minutach robi się mega bałagan, ale i tak polecam pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale na tych mapach na których jest bużo ticketów dzieją się dziwne rzeczy. Dzieje się to pod koniec rundy, zaczynają się jakieś dziwne lagi i kawałki ogrodzen częci porozrzucanych po mapie zaczynaja podskakiwać i robić dziwne rzeczy. Zwłaszcza Na atakamie.

przez jedną rundę to zgarniałem fragi na baserapie
- wstydz się oj oj.... :laugh::laugh::laugh: (ale nieraz trzeba to zrobić, skopać tyłki w obcej bazie)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest ale na tych mapach na których jest bużo ticketów dzieją się dziwne rzeczy. Dzieje się to pod koniec rundy, zaczynają się jakieś dziwne lagi i kawałki ogrodzen częci porozrzucanych po mapie zaczynaja podskakiwać i robić dziwne rzeczy. Zwłaszcza Na atakamie.

Ja kiedyś obserwowałem paranormalne zjawiska na Heavy Metal :) Ogrodzenie z tyłu bazy amerykańskiej samo ulegało zniszczeniu(nikogo oprócz mnie nie było w pobliżu, nie słyszałem też kul snaperskich ani żadnych innych), oraz wybijało szyby w oknach budynków. Nie mam pojęcia co to było, ale działo się raczej w środku meczu niż pod koniec. Czasem ta gra jest dziwna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciemne moce maczają ręce w sieciowych rozgrywkach:P Może jest to spowodowane bardzo długą rozgrywczą czyliczbą ticketów. Gadałem z kolesiami z drużyny i tylko kilku miało podobne objawy. U reszty nic się nie działo:P Ot taki mały psikus :rage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a wiecie może czy są jakieś serwery na więcej graczy niż 32 graczy? 1000 ticketów nie jest problemem to czemu to miało by być? Chociaż nie wiem nie znam się. Najbardziej mi się marzy zagranie na 256 graczy tak jak w mag. Ale nie będę kupował specjalnie ps3 by zagrać na 256 osób.

Jakaś gra forumowa może za kilka dni?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, to że ciebie zjadłby 50 do 1 nie znaczy że inni mu się nie równają..
(zmartwie Cię, niestety nie jestem chłopem, lecz jak nim zostanę Ciebie pierwszego poinformuję :tongue: ) Podejrzewam że nasze wyniki były by zbliżone hmm albo nie, Ciebie pojechałby jeszcze bardziej niż mnie:P :trollface: Jak jesteś taki wymiatacz to napisz do niego maila czy się z Tobą zmierzy i pokażesz jaki jesteś pro kozak:p

Wchodzisz do tematu bf'a mając śmieszny 10 poziom i zaczynasz wymyślać starszym ode mnie wyjadaczom na temat tego jaki kto jest dobry. Zastanów się co mówisz, przegraj te śmieszne 150 godzin a potem możemy porozmawiać kiedy poznasz bf'a od deski do deski.

Aha, skoro piszesz że baserape'ujesz dość często a masz ratio 1.00 to naprawdę musisz być śmiesznym strzelcem. Możemy się zmierzyć, czekam na termin do tego piątku (od soboty niema mnie 2 tygodnie).

Do enigmy pisać niema sensu bo i tak nie odczyta - bo po co ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do tematu bf'a mając śmieszny 10 poziom i zaczynasz wymyślać starszym ode mnie wyjadaczom na temat tego jaki kto jest dobry. Zastanów się co mówisz, przegraj te śmieszne 150 godzin a potem możemy porozmawiać kiedy poznasz bf'a od deski do deski.

Aha, skoro piszesz że baserape'ujesz dość często a masz ratio 1.00 to naprawdę musisz być śmiesznym strzelcem. Możemy się zmierzyć, czekam na termin do tego piątku (od soboty niema mnie 2 tygodnie).

A czy ty myślisz człowieku że to mój pierwszy profil??? (Poprezdni skasowałem po pijaku 48lvl) Więc nie rzucaj się jak leszcz i nie dogaduj komuś na podstawie poziomu czy ratia (a skoro zwracasz uwagę na ratio to widać jaikim zespołowym graczem jesteś) Bo akurat to ma guzik do tego jak kto gra (jak na razie to Tobie jeszcze brakuje żeby dobić do mojego starego lvl.i sam sobie odpowiedz o czym to świadczy). Chętnie bym Ci udowodnił jaki jesteś pro kozak , ale na Twoje szczęście pracuje w delegacjia a kompa widzę co 2 tygodnie i tylko przez 2 dni.

A 2 sprawa to naucz się czytać. Napisałem że nieraz trezba użyć basereapu, np gdy jakiś snajper usilnie kampi z bazy. A nie że się kitrasz i walisz po respie. Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś. Jak nie to wytłumaczę chętnie na Pw.

Do enigmy pisać niema sensu bo i tak nie odczyta - bo po co ?
Zaryzykuj i napisz .. pokaż jaki jesteś otrzaskany i pojedż z nim przecież macie podobne ratio :puknijsie::puknijsie:

A szczerze to skończmy tą dyskusje , gdyż wydaje mi się zę może dojść do niepotrzebnej kłótni. Czasem ktoś nie wytrzyma i rzuci jakimś mięsem i osty polecą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BladyPiter

Dokończę twoją wypowiedź. W trybie podbój tickety odzwierciedlają... hmm... punkty danej frakcji. Gdy tickety skończą się drużyna przegrywa. By zwiększyć spadek punktów wrogiej nacji zajmuj punkty na mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo chodzi tylko o to by wybić tickety przeciwników, zdobyte bazy dają tylko ku temu lepsze pozycje, nie powodują ubywania ticketów u przeciwników jak to z postu wrexa może wynikać.

@opti - grałeś na tym serwerze, który polecałem? Mówiłem, że będzie fajnie. Ja tam wczoraj bodajże 8 złotą dobiłem na sv98 i progres trwa:D Fakt, że w połowie meczu większość budynków leży, ale gruzowisko daje równie dużo możliwości. W końcu m. in. za to lubimy bc2, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie rzucaj się jak leszcz i nie dogaduj komuś na podstawie poziomu czy ratia (a skoro zwracasz uwagę na ratio to widać jaikim zespołowym graczem jesteś) Bo akurat to ma guzik do tego jak kto gra (jak na razie to Tobie jeszcze brakuje żeby dobić do mojego starego lvl.i sam sobie odpowiedz o czym to świadczy). Chętnie bym Ci udowodnił jaki jesteś pro kozak , ale na Twoje szczęście pracuje w delegacjia a kompa widzę co 2 tygodnie i tylko przez 2 dni.

w takim razie czekam na termin po 23 lipca. Skoro już chcesz grać tak, to pokaż że nie rzucasz słów na wiatr...

pisałem do enigmy 3 razy, brak odpowiedzi :)

EOT, resztę jeśli sobie życzysz dogadamy na pw :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azre3l - Powiedziałbym ci coś ale wątpię czy Moderatorom to się spodoba. Czy ty nie widzisz że są tu ludzie lepsi do ciebie? Nie od razu będziesz najlepszy na świecie. Jeszcze kilka postów wcześniej pytałeś się co to są tickiety wiec jak nie wiedziałeś takiej podstawowej rzeczy to dużo jeszcze nie wiesz więc nie cwaniakuj do weteranów że ich rozwalisz ,bo tak na pewno nie będzie. Pograj trochę i potem idź na bój... wątpię czy to coś da le zawsze można spróbować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj BC2 Pack i mówiąc szczerze jestem zawiedzony. Zagrałem w Single, który mi się spodobał, ale gdy wszedłem do multi - masakra. Nie da się poruszyć, bo zaraz jakiś camper strzeli w ciebie i zabije. Trafiłem gościowi headshota, a on sobie dalej siedział za osłonką (mój ping wynosił 60). Ogółem multi nie przystosowany dla nowych graczy (weterani pewnie pocinają), zapewne przejdę singleplayer i grę usunę z dysku. Po za tym: nie jestem żadnym "fanbojem" CoD'a - tej gry też nie lubię.

Bad Company 2 jest grą, która mniej wybacza błędy. Nie zdziw się, że ktoś zabije cię z dużej odległości 100-200 metrów i w górę, bo tutaj to rzecz normalna, choć bliskie starcia też są. Na początku będziesz miał ciężko, bo musisz się przestawić; każda broń strzela trochę inaczej, każda klasa ma nieco inne bronie do wyboru plus ekwipunek dodatkowy i ulepszenia do wyboru. Jeśli jest taka możliwość to szczególnie polecam korzystać z pojazdów. Pierwsze godziny to przede wszystkim umieranie i próba zorientowania się jak w to się gra. Generalnie staraj się biegać od osłony do osłony, bo stanie w szczerym polu może się wydawać bezpieczne, ale nigdy takie nie jest i zakładam się, że usłyszysz świst kul.

Napisałem że nieraz trezba użyć basereapu, np gdy jakiś snajper usilnie kampi z bazy. A nie że się kitrasz i walisz po respie.

Z tym się zgodzę. Basecamping jest tak samo zły jak baseraping. Nieraz szedłem do bazy tylko po to, żeby zasztyletować snajpera lub wysadzić czołg, który strzelał z bazy. Dalej uważam, że twórcy nieco skopali te bazy na podboju - powinny być wyszarzone jak na gorączce, dużo bardziej oddalone od pierwszego punktu i z kilkoma wejściami więcej, żeby nie dało się zamknąć wroga w jego bazie.

zebys wiedzial ze jesli masz wiecej flag zajetych to same tickety "uciekaja"

A to nie jest tak, że każde zabicie mnoży się razy liczbę posiadanych flag?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wstydz się oj oj.... (ale nieraz trzeba to zrobić, skopać tyłki w obcej bazie)

No to prawda, wstydzę się za to co zrobiłem, ale punkty mówią same za siebie - ponad 22 tysiące punktów za rundę to jest coś! I od razu z 2 gwiazdek dla AUG zrobilo się aż 5 :) A co do wspólnej gry też jestem chętny - napiszcie tylko gdzie i jak, a postaram się wbić. No, chyba, że mnie nie chcecie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...