Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Hardcore n' Classics

Polecane posty

Wydaje mi się, że grałem w to za czasów Amigi, chyba zwie się Operation Stealth - a na obrazku widać zabezpieczenie, należało wklepać odpowiedni kod, by zacząć grę.

Komputer troszkę mi się zezłomował, więc jeśli trafiłem, oddaję zagadkę, by w razie czego nie przetrzymywać zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Operation Stealth, a owo zabezpieczenie potrafiło nieźle wypalić gałki oczne - pokazywał się powyższy obrazek, tylko biało-czarny i świeciło się jedno jego pole. W instrukcji była kolorowa wersja i należało odszukać właściwy fragment i prawidłowo rozpoznać kolor, co często mi się nie udawało :P

W każdym razie wobec awarii komputera Kyo zagadkę zadaje pierwsza chętna osoba, chyba że Kyo zdąży zadać przed innymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku skojarzyłem obrazek, ale nie potrafiłem dopasować do żadnej gry. Później dopiero przypomniałem sobie, że to było tylko zabezpieczenie. I fakt, było złe. ;]

No dobra, spróbuję. Nie wiem, jak bardzo ta gra jest znana, więc może być zbyt łatwo. No i mam nadzieję, że jeszcze jej tu nie było. ;]

Niestety obrazek będzie mały: http://img52.imageshack.us/img52/1847/khoorchuck.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUY HARUHI DVDS

Chyba jednak było zbyt łatwe

Gra jest po prostu bardzo charakterystyczna i raczej całkiem znana, choć tytułu zapomniałem i potrzebowałem chwili, żeby sobie przypomnieć.

Moja zagadka, chyba też prosta - podaj tytuł gry przedstawionej na poniższym screenie:

http://img690.imageshack.us/i/bugz.gif/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytanie Sedinusa

Chodziło mi o Manhuntera: New york city. Całkiem fajna przygodówka na Amige z elementami zręcznościowymi.

Ehh myślałem że jak będzie za trudna to poprosicie o podpowiedź, a nie zadacie kolejną zagadkę :/ .

Trzeba było nie zostawiać tematu odłogiem tak długo :P - Ran

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź: poszukiwana gra to platformówka, a skąpo odziana cycata blondyna to główna bohaterka. Zostaje przywołana z Ziemi na jakąś planetę, gdzie obudziła się zła kreatura, której rzecz jasna trzeba naklepać. Tytuł gry to określenie/nazwa tej złej kreatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...