Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość LemoonScream

Od zawsze marzyła mi się gra w klimacie STALKERA, tyle, że obszar działań mógłby być większy, bardziej rozległy, na dodatek powinna istnieć możliwość wchodzenia do każdego budynku czy pomieszczeń w nim. Po części STALKER spełnił te marzenia, ale nie do końca, bo wiele pozostało do poprawy : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dłużeszgo czasu marze o grze, będącej połączeniem M&B (mapa świata, podróże, miasta, wrogie drużyny) z Battlefieldem (karabiny, śmigłowce, czołgi, zniszczalne środowisko). Konieczność troszczenia sie o logistykę, walka w pierwszym szeregu, własna postać, możliwość obsługi pojazdów... ehhh, marzyć można, ale roboty za dużo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją wymarzoną grą jest jakby to powiedzieć... Hmm Minecraft ale nie kwadratowy smile_prosty.gif. To byłoby super... pomarzyć zawsze można

Też chciałbym coś takiego :)

Ogólnie to moja wymarzona gra:

-Parkour z Mirror's Edge

-Ninja, pierwszoosobowe chlastanie kataną jak w nowym shadow warrior.

-Skradanka, duży nacisk na skradanie, walka tylko jako ostateczność

-Oprawa nie odstająca od BF3 i BF4

-Tricki z freerunu, salta, wiecie o co chodzi

-Slo mo xD żeby można było go włączać ręcznie co jakieś 2 minuty, albo nawet co 30 sek. :)

Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde GTA i każdy Wiedźmin. Mam taką chorobę, że zawsze po formacie instaluję, którąś z tych gier tak jakby było to obowiązkiem :] Za każdym razem mnie wciągają.

Podpisuję się pod Wiedźminem i GTA, każda nowa część, to klasa sama w sobie. Dorzuciłbym może jeszcze do tego Gothica, ale tylko 1-3, reszta to coś gropodobnego, czego nie mogę przebrnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myth: The Fallen Lords i Myth II: The Soulblighter - ciężka atmosfera, gęsty, mroczny klimat. Do tego briefingi pomiędzy misjami w postaci fragmentów dziennika żołnierza legionu walczącego z armią nieumarłych. Teraz gra zyskuje drugą młodość dzięki modderom. Pierwszy raz grałem w 1998...W 2013 gram ponownie ;) Szkoda, że dziś już takich gieradeł nie ma...aaach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi te tytuly dzialaly na xp i vista.

http://tain.totalcodex.net/ stąd ściągniesz najnowsze patche do wszystkich części serii - dzięki nim gry bezproblemowo śmigają na najnowszysch łindołsach.

Sieczka niesamowita - i pomyśleć, że już w 1997 w grze była zaawansowana fizyka - nieumarły piechur rozerwany krasnoludzkim granatem całą okolice malował na czerwono a topór który wypadł mu z reki niesiony siłą wybuchu mógł poranić pobliskie jednostki...do tego wygląd mapy po bitwie - cudo - zasłane truchłami, przeróżnym orężem i nieidentyfikowalnymi szczątkami - do dzisiaj chyba w żadnej grze strategicznej nie wygląda to tak..pięknie. No, może shogun 2 się do tego zbliżył.ZHnBKJK.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 5 na przykład w uniwersum drugiej wojny światowej. MMO w tradycyjnym świecie fantasy, smoków, potworów, trolli itd. zrobione z pomysłem tak, ze faktycznie wreszcie byśmy dostali "pogromcę WOWa". Zarazem jednak chciałbym aby to MMO korzystało z najlepszych rozwiązań tego typu gier jak rajdy czy mass PVP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem - nie będę już zbyt oryginalny: Gothic II i Gothic I (w kolejności the best of wg mnie :D)

Ta gra ma niesamowity klimat, dzięki niej w zasadzie nie tylko wgłębiłem się nieco w świat gier (nie jestem specem), ale także pozwoliło na zaciekawienie się erą - średniowieczem, i bez tej gry dziś nie miałbym swojego prawie półtora metrowego dwuręczniaka :D

Ale wracając - ta gra jest absolutnie niezniszczalna. Nigdy nie przejdzie do lamusa i pomimo upływu lat (od jedynki już bodajże prawie 12, od dwójki 11 a dziesiąta rocznica premiery Nocy Kruka w listopadzie) nadal posiada grono stałych fanów, którzy modują ją [ nie mam nic przeciwko modom - wręcz przeciwnie, są arcyciekawym dodatkiem do rozgrywki. Piszę bo wiem, że są i przeciwnicy] i "pielęgnują".

Call of Duty 1 - absolutnie niezniszczalne. Wprowadziło mnie w świat fps-ów. Najlepiej wspominam misje czołgowe i na statku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Shock II, czysty geniusz, gra na której do tej pory wzorują się wielcy twórcy. Kompletnie się nie zestarzała (no może opróćz grafiki), można grać i teraz z przyjemnością. Genialny klimat, fajna fabuła, świetne elementy RPG, pełno znajdziek, przeciwnicy. Nie ma rzeczy, do której mógł bym się przyczepić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według gatunków:

- RPG: Cała seria legendarnego Gothica. No, może nie wliczając trzeciej części wraz z dodatkami.

Gothic jest, był i będzie świetną serią, głównie za wyjątkowy klimat. Kolejną zaletą jest polska lokalizacja, ale to już zasługa polskiego wydawcy.

- Strzelanka (FPS): Call of Duty: Modern Warfare. Z racji, że tylko tą część posiadam.

Gra świetna. Ma swój klimat, jest bardzo dynamiczna i sprawa wielką przyjemność podczas

rozgrywki on-line (Pomimo wielkiej ilości cheaterów i griefierów.).

- A'la The Sims: Oczywiście obydwie części Singles. Gra pomimo, iż jest starsza od najnowszej

części Simów ma o wiele lepszą szatę graficzną, jest w pewnym stopniu lepiej rozbudowana

i posiada tryb "kariery". Jedynym minusem jest ilość przeróżnych dodatków (tj. modów).

- Sand Box: Grand Theft Auto: San Andreas. Klimat, historia... jeszcze, jak pojawił się SAMP,

to już w ogóle. Z racji, że zagrać w czwórkę nie dam rady, wygrywa Carl Johnson ze

swoim Groove Street.

- Hack'N'Slash: Niemicki wydawca Gothica wiedział, na co przeznaczyć pieniądze.

Torchlight. Ciekawa i przyjemna nawalanka. Coś wstylu Diablo, tylko że jako z tym drugim

niestety nie miałemdo czynienia, wygrywa TL. Zamierzam kupić drugą cześć, bo pierwsza

bardzo przypadła mi do gustu.

- Przygodowa, z elementami akcji: Seksowna Lara Croft i Tomb Rider: Underworld.

Urzekająca grafika, Lara, która pieści swym wyglądem zmysły... tutaj nie mogło znaleźć

się nic innego. Jedno "ale". Jakoś za szybko się rozstałem z tą grą, z racji że szybko

ją ukończyłem.

- Ścigałka: Need for Speed: Most Wanted. No niby jest te parę błędów. Samochody z kamienia,

czy zbyt upierdliwa policja w pewnym momencie, ale i tak miło mknąć Fordem Mustangiem

przez City Port (czy jakoś tak).

Tyle. Jak sobie coś pryzpomnę, to uzupełnię.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serii Gothik to podzielam zdanie większości ze jest to świetna i niezapominana gra. Mi najbardziej w tym tytule podobało się że trzeba było dobijać przeciwników ludzkich nie wystarczyło ich jedynie powalić i brać się za następnego trzeba było go tez dobić, było to realistyczne gdyż średniowieczu ludzie nie ginęli od razu na miejscu wiele ran dało się wyleczyć dzięki silnym i zdrowym organizmom i dobijanie było konieczne gdy chciało się mięć pewność ze wróg już się nie podniesie. Jak dla mnie wielka szkoda ze zrezygnowano z tego patentu w kolejnych częściach ( prawdopodobnie cenzura zadziałała gdyż w Niemczech przemoc w grach jest bardzo ograniczana). Poza tym z takich "normalniejszych" atutów gry ograniczenie niektórych krain w postaci przeciwników którzy nas rozkładali na starcie był świetny lepsze to niż jakieś niewidzialne bariery w postaci obfitej roślinności smile_prosty.gif pomysł by taki sam ogranicznik wprowadzić w 3 części Wieśka jak najbardziej trafny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...