Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

Roller Coaster Tycoon 1 i 2, Fallout 1 i 2, Morrowind, Gothic, Heroes 2 i 3, Diablo 2 Lod i Pokemonki biggrin_prosty.gif A niezniszczalne mega są wszystkie gry na pegazusa z jakimi miałem kontakt, dużo ich jest i dlatego nie będe ich wymieniał bo o tym można by referat walnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Niezniszczalna. Z pewnością Mafia - gra, która urzekła mnie swoim klimatem i wciągnęła do lat 30. ubiegłego wieku. No i powtarzanie niektórych misji po kiika(naście?) razy oraz konieczność zmiany auta, bo to nie podjedzie pod górkę pinch.gif

Gothic II, gra, w którą doskonale gra się do dziś mimo błędów, grafiki oraz poziomu trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Warcraft III Reign Of Chaos + Warcraft III The Frozen Throne, gra do której wracam co kilka lat na dłuższy czas, przechodząc kolejny raz kampanię ze wszystkimi dodatkami, grając kilka tygodni/miesięcy na BNet., po czym znowu odkładam ją na półkę. Mam do niej ogromny sentyment i wiem że zapewne niebawem kolejny zmierzę się ze złowrogim Płonącym Legionem diabelek.gif

Kolejną grą, do której przejawiam sentyment i zawsze miło mi jest w nią pograć od czasu do czasu - to Grand theft Auto: Vice City.

Klasyk :)

Command & Conquer: Red Alert. Była to chyba pierwsza gra, w którą zagrałem. Pomimo widocznie starej grafiki, grywalność przyznałbym 11/10 :) Z resztą to jeden z pierwszych gier RTS, dzięki czemu możemy teraz grać w inne wspaniałe strategie. Nie będę już oddzielał, skoro mowa o starszych RTS, to oczywiście wcześniej już wspominany Wc3, C&C:RA, seria Age of Empires i Starcraft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niezniszalne gry... jak dla mnie to:

- Morrowind - ahh ile ja w to grałem, grafika nie powala teraz, ale kiedyś... jak dla mnie najlepsza z serii TES :)

- Mafia - te klimaty gangsterskie, super fabuła

- GTA: SA - granie codziennie, zabijanie tysięcy przechodniów, ucieczki przed policją, próba jeżdżenia tak jak inne auta na ulicach :D

- Gothic I i II - coś pięknego, te przygody Bezia, ahh pamiętam jak się wkurzałem na tego NPC "Wrzód" chodził i gadał za mną :)

- Far Cry - wracam do niej bardzo często, najlepsza gra jaką pamiętam :)

- Fable: The lost chapters - ten baśniowy świat, rozwój i wzrost bohatera wraz z postępem w fabule, możliwość kupienia domu itp. od tego zaczęła się moja historia z RPG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashday- dla mnie najlepsza ściganko-rozwalanka ever, przeszłem 100 razy, niestety troche łatwa

Quake 3- Po prostu legenda, chyba każdy grał więc co będe mówił

GTA:SA- Czysty sandbox, a na multi można siedzieć i siedzieć

Gothic 1- Nigdy nie przeszedłem, ale wiele razy próbowałem, klimat super

Fable 1- Najlepszy RPG nieco krótki ale klimat i fabuła super, przeszedłem 200 razy zawsze szłem pod wojowniko-łucznika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOM&M 3 - Potrafię przy tym siedzieć kilka godzin dziennie i tłuc te same mapy bez przerwy. Do tej pory żadna gra mnie tak nie wciągnęła. Jej największe zalety to niesamowity klimat, w różnych lokacajach (piekło i las to te, które najbardziej zapadają w pamięć) i genialna muzyka, która idealnie podkreśla sytuację, w której się znajdujemy. Zaskakuje też mnogość jednostek, szczególnie po zainstalowaniu dwóch dodaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość roxi1997dami

Mam trzech kandydatów (Nie chciałem dawać za dużo). Pierwszym jest gra SWAT 4 wraz z dodatkiem. Wciągnął mnie mroczny klimat, wrzask policjantów przy wejściu do pomieszczenia i moment, gdy wszyscy kucali i czekali na skucie. Drugim tytułem zaś będzie Seria Call of Duty zwłaszcza druga odsłona serii. "Dlaczemu" ponieważ zawsze czułem się jak na wojnie (o ile nie grałem na niskich poziomach trudności). Trójka to Wiedźmin, w końcu nie ma to jak klimat mistrza Sapkowkskiego razem z sposobem wysławiania się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie, Knights & Merchants: TPR. Dlaczego? Bo fani zrobili do niej nowego, lepszego multiplayer'a z możliwością rozdziałki FULL HD tongue_prosty.gif

A oprócz tego, za klimat, za wspaniałe zbalansowanie jednostek, za możliwości taktyczne. A i jeszcze za kampanię która dawała w kość, to nie jest gra dla amatorów, tutaj na serio musisz korzystać z taktyk.

Po prostu cudo.

Popieram - dzięki takim fanom produkcje takie jak Knigths and Merchants nie giną z pamięci graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...