Skocz do zawartości

Gra, która jest dla Was niezniszczalna


Ferrou

Polecane posty

Ja bez przerwy mogę grać w Wormsy, ale nie te 3D (chociaż też są ciekawe) tylko stare 2D. Mają taki niepowtarzalny klimat.

Call of Juarez Więzy Krwi też dla mnie są nieśmiertelne. Singla przeszedłem dziesiątki razy więc teraz gram w multi tylko mam problem bo przez przypadek skasowałem wszystkie zapisy, więc nie gram weteranem tylko muszę zaczynać od nowa :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dla mnie cztery mianowicie :

1. Arcanum - gra bomba

2. Diablo 2 Lord of Destruction - nie muszę chyba argumentować

3. Divine Divinity - niedoceniana choć boska

I ostatnia :

S.T.A.L.K.E.R ( wszystkie części )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Eye of Beholder 1-3 polecam wszystkim których starocie nie szczypią w oczy :D. Mój pierwszy rpg z dzieciństwa.

2.SAGA BALDUR'S GATE-Grałem,gram i będę grał. Jedyna gra jaką darzę sentymentem i miłością. W żadnym innym tytule nie przywiązałem się tak bardzo do członków drużyny :laugh: . Np. w jedynce bardzo polubiłem Khalida, kiedy poznałem jego los na początku Cieni Amn myślałem że się popłaczę. A Minsc i Dynaheir???...szkoda gadać. A dialog z towarzyszami, przed finałowym pojedynkiem w Tronie Baala wycisnął mnie całkowicie heh...Chyba zacznę od począdku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy 4-to po prostu GENIALNA GRA.Nie ukończyłem jej ale w każdej chwili mógłbym do niej wrócić.Ta piksele w grafice te postacie,nagła przemiana Cecila.Ta gra jest genialna ma w sobie jakąś magię.Jakby w o ogóle się nie starzała nawet graficzne.Genialna fabuła genialne postacie z którymi można się utożsamić,momentami zabawna,momentami poważna.Po prostu GENIALNA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldur`s Gate cała seria... Dowód na to że najważniejsza jest fabuła nie grafika(no może kiedyś to było arcydzieło graficzne) tak czy siak gra przetrwała bo wiele osób nadal w nią gra... Eh ile bym dał by się pojawił nowy RPG z takim klimatem jak Baldur...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 serie gier, które są dla mnie niezniszczalne: Total Wary i Stalkery =]

W Total War pogrywam już rzadziej, bo ile można podbijać świat...?

Natomiast w Stalkera (akurat teraz CS) gram non-stop :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są to 3 gry : Oblivion ( gdy tylko go nie mam zainstalowanego na dysku muszę brać płyte i instalować :D ), Dark Messiah ( przeszłem chyba z 7 razy , cała gra oblatana maksymalnie i wiele godzin na multiplayer ) oraz cała seria Heroes ( głównie 4 [!!!] i trójka ).

We wszystkie gry grałem , gram , i będę grał wiele razy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne , pierwsza część, gra którą przeszedłem pewnie z milion razy a ostatnio znowu przechodze, znam na pamięć wszysktie zakamarki ale historia opowiedziana jest tak wciągająca że czuje jakby to moja rodzina została zamordowana. Dziś niewiele gier może się tym poszczycic.

Heroes III ---> pamiętne nocki w 3 -4 osoby na jednym komupterze ;-) nigdy nie zapomne rozgrywek na mapie "Tysiąć Wysp" ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... niezniszczalna? :P Na pewno Gothic I i II... Po prostu poezja RPG.. Na pewno Heroes III... Mistrz strategii.. Call Of Juarez... Gram i gram ^_^.. Fifa , choć każda wygląda tak samo , to bije każdego PES'a. COD MW2... Po prostu świetna gra ;] To chyba na tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są 2 takie gry: Seria Gothic - 1 przeszedłem do połowy, Dwójkę 2 i pol raza, Trójkę - 2 razy. Gra ta ma nieoceniony klimat (co na pewno eRPeGowcy mi przyznają ) grafika się nie liczy, ale jednak trójka ma niepobite krajobrazy! Druga taka gra to Crysis. Nie wiem dlaczego większości sie ni podoba fabuła, bo dal mnie jest rewelacyjna i taka...tajemnicza:) Grafika swoją drogą, lecz klimat taki jak z FarCry'a a nawet lepszy. Jedynkę przeszedłem 3 razy na wszystkich poziomach trudności oprócz Delty. Warhead'a także 3 razy i także na wszystkich poziomach trudności z wyjątkiem Delty. Oczywiscie bez cheatów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Do szept2 - twój poziom ,,satyry" jest naprawdę niski.Co do gier, to dla mnie niezniszczalne jest fenomenalne Call of Duty 4

Singla przeszedłem 3 razy ale ciągle gram w sensie że wybieram sobie jakąś misję, gram w nią na punkty i cały czas próbuję pobić wynik. :smile: Mój rekord ukończenia COD'a to ok. 5godz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Prince of Persia :tongue: Jeśli ktoś jeszcze w najstarszego PoPa nie grał niech koniecznie zagra. Grafika nie zadziwia ale jest świetna (łatwa też nie jest ale mam nadzieję że to Was zachęci ^^). Jeśli ktoś ma ochotę pograć: KLICK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odpaliłem ostatnio (znowu) The Longest Journey i dałem się pochłonąć temu cudownemu uniwersum zrodzonemu w głowie Ragnara Tornquista... Ciąglę marzę i mam w sobie nieugięty płomyk nadziei, że FunCom przestanie trzaskać kolejne MMO i zrobi wreszcie Dreamfall Chapters. Albo najlepiej pełnoprawną trzecią część.

Jakbym zobaczył takiego newsa to chyba bym umarł ze szczęścia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

- Age of wonders 3 (w dwójkę z dodatkiem grałem przez 3 lata z kumplami i chciałbym w końcu doświadczyć czegoś nowego w tym uniwersum)

- Age of empires w średniowieczu wyglądające jak 3 chociażby...

- Jakiś Earth 2170 albo coś w ten deseń??

- Silent Storm 2

i to na dzień dzisiejszy wszystko.

Pozdrooo!;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy gier zaczętych a nigdy nie ukończonych czy chociażby nawet nie zaczętych a zapowiedzianych z pewnością można by dopisać chyba największy przekręt i ściemę wobec środowiska graczy czyli coś co miało się nazywać "Duke Nukem Forever" - zapowiedzi tej gry pamiętam jeszcze min. z Secret Service.

Żałuję również, że ongiś zapowiedziany "Dungeon Keeper 3" niestety nie doczekał się premiery. Akurat tutaj przyczyną stało się "rozkraczenie" studia Bullfrog, odpowiedzialnego choćby za dwie poprzednie części powyższej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...