Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

kretynski pomysł pentagrama na 4 pinową wtyczke, kto to wymyślił?!

LOL? Jak może to być kretyński pomysł Pentagrama jak nowe plyty głowne (jak i stare też...) tego wymagają... Miłej pracy na Qudzie z odłączonym dodatkowym zasilaniem ;)

Edytowano przez M@TH3V
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-2977-1246907144_thumb.jpg

Projekt nie jest skończony... brak czasu choć wiekszośc gratów już mam (nie mam bloku na grafę bo cały czas w planach coś lepszego :) ). Na pewno nie będzie taki zielony :) Brak tez mat i oplotów kabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystlko standardowo jak Bóg (znaczy konstruktor) przykazał... wiem, wiem to marnortaswto ale nie mam czasu kabelków poukładać nie mówiąc już o OC. Ale zima blisko... bedzie więcej czasu może to i się pobawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odświeżyć ten temat i pokazać mój komputerek :cool: Oto i on. Sory za jakość zdjęć ale robione były telefonem.

Wszystko zamknięte w obudowie NZXT Lexa Blue. W środku Zalman 9700 chłodzący E8400(jeszcze bez O/C). Radeon 4870 1GB, płyta Asus P5E x38, 4GB OCZ Reaper 1066MHz i oczywiście dysk twardy i napęd. A do tego Chieftec 600W.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to dziś ja zaprezentuję swojego kompa.

Komputer jest w negliżu - miałem go trochę pokręcić dla zabawy, ale niestety procesor nie pozwala na więcej... Przez moje lenistwo leży już tak od miesiąca.

Obudowy nie pokażę - wstyd po prostu :wink: .

http://img24.imageshack.us/img24/1070/dscn5026.jpg

http://img8.imageshack.us/img8/7502/dscn5027j.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/2985/dscn5029.jpg

Konfiguracja:

Core 2 Quad Q9400 2.66GHz@3.71GHz 1.3650V

Pentagram Karakorum HP-120@Fander 120mm@1300RPM

MSI P45 Neo2

6GB DDR2 [2x2GB G.Skill + 2x1GB Kingmax] @928MHz CL5 2.148V

ATi Radeon HD4850@750/2350

Samsung 320GB HD321KJ

Chieftec GPS-550AB-A@Fander 120mm

Edytowano przez Gi3r3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wasza dyskusję przeniosłem tu: LINK

Znaczy czyją? :) - RoZy

A co do wstawiania zdjęć, to w pierwszym poście o two pisałem - albo miniatura, albo link. Co do konfiguracji, to lepiej ją wpisać w post, w końcu zawsze może przytrafić się upgrade sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak obudowy można uznać za chłodzenie i będzie ok. :turned: Accelero jest dużo lepsze od standardowego chłodzenia? Zastanawiam się na kupnem tego chłodzenia, albo ewentualnie czegoś TAKIEGO, tylko też nie wiem czy to ma sens.

Edytowano przez xirgan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...