Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zakręcone filmiki

Polecane posty

@up. Drugi link został zdjęty a co do trzeciego - muszę przyznać, że idealna "mózgokosiarka" :D

There is a cancer that is killing a YouTube Poop, it's called... Wielki Mix!

Wielki Mix YouTuba - oryginalnie film autorstwa Sooldiera, ale za jego pozwoleniem skopiowany na ZjaraniTV. Co ja mogę powiedzieć? Jeśli ktoś oglądał podobne produkcje to wie czego się spodziewać... masy niewybrednego & klozetowego humoru a'la YTP :-)

- po w.w userze najwyżej nastąpiła jakaś plaga, ale ten kawałek jest bardziej smakowitym kąskiem z kilkoma naprawdę mocnymi kawałkami :laugh: IMO, tarzania się po podłodze gwarantowane.

A teraz coś z innej beczki...

- jeżeli znacie już tą serię to wiecie czego można spodziewać się po kolejnych częściach. Autor jak zwykle nie zawodzi, IMO, i daje totalnego czadu powodują ogólną radość wśród publiczności :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Postanowiliśmy z kolegami zostawić po sobie ślad w ostatnim roku liceum... :) Na pewno będziemy pamiętani - przynajmniej przez jakiś czas :P

Piosenka naszego autorstwa nie jest, aczkolwiek postanowiliśmy ją "dopasować" na potrzeby wymagań festiwalu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to miały być filmiki?

Zakręcone? a nie mogą być żałosne? ;p

film kręcony ręką Krzemina

jako publika robili Becher, Oskar, Iskier

śmiech mam zabójczy ;)

ale Tylko w realu można się z niego pośmiać - końcówka filmiku wymuszona

Ale na początku nie wiedziałam, że to nagrywają ;p

http://www.youtube.com/user/nieumiemzalozy...u/0/CDumI6QGYO4

może przesadziłam, połowa filmu to śmich wymuszony ;p

wtedy jak podniosłam głowę i się zorientowałam, że jestem nagrywana ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ;) wczorajszej nocy ze znajomymi stworzyliśmy pastisz horroru z lat 20 XX wieku. Film został nakręcony telefonem, i myślę, że słaba jakość sprawia, że faktycznie wygląda na rzecz starą. oto rezultat dwóch i pół godziny zabawy w kinematografię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - jak szukać naprawdę śmiesznych - i nierzadko - idiotycznych filmików pokroju "ale urwał / Andrzeju, nie martw się!" (to zna już chyba cała Polska) na YT?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...