Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Ale jak możesz tyle płacić za tą gre?(ja bym tyle nie wydał z czego za jakies 2 dni będe miał wersję piracką :P )

Inni ludzie też się dziwią jak można tyle za grę płacić ale blizzard dba o to abym tego wudatku nie żałował i nie żałuję ani trochę. Pogadamy za tydzień lub dwa jak grając paladynem nie będziesz mugł urzywać części aur bądź grając Warlockiem nie będziesz mugł urzywać klątw (tzn. urzywać można ale jest to strata many bo i tak nie działają). Nie zapominajmy też o tym, że tylko najlepsze pryvatne servery są w stanie utrzymać góra 400-450 osób i to już wtedy mają problemy i zaczynają się lagi (dla przykładu takie 400-450 osób to spokoinie znajdziesz w Ironforge i w Stormwind na globalu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak możesz tyle płacić za tą gre?(ja bym tyle nie wydał z czego za jakies 2 dni będe miał wersję piracką :P )

Inni ludzie też się dziwią jak można tyle za grę płacić ale blizzard dba o to abym tego wydatku nie żałował i nie żałuję ani trochę. Pogadamy za tydzień lub dwa jak grając paladynem nie będziesz mugł urzywać części aur bądź grając Warlockiem nie będziesz mugł urzywać klątw (tzn. urzywać można ale jest to strata many bo i tak nie działają). Nie zapominajmy też o tym, że tylko najlepsze pryvatne servery są w stanie utrzymać góra 400-450 osób i to już wtedy mają problemy i zaczynają się lagi (dla przykładu takie 400-450 osób to spokoinie znajdziesz w Ironforge i w Stormwind na globalu).

Przepraszam za podwójny posta to przypadek był nie wiem co się stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile jest tych serwerów?

Mówisz o privach czy o globalu bo o privach to powiem ci że takich porządnych będzie może z 10 góra 20 ale to przed wakacje wiec teraz liczba mogłą wzrosnąć bądź zmaleć (ale coś czuję, że raczej zmaleć). Na globalu jest bardzo dużo serverów z podziałem na:

PvE- nie możesz zaatakować nikogo bez ostrzeżenia nawet z w przypadku jak ty jesteś Aliantem a inny gracz jest z Hordy to musisz mu wymówić duela.

PvP- tutaj jak jesteś po tej samej stronie (dwaj gracze z hordy albo dwaj gracze z Alliance) to wymówić duela musisz ale za to w przypadku Horda vs Alliance tłuczecie się bez ostrzeżenia i takie servery właśnie pod taką grę jest nastawiona.

RPG- Tutaj ważne jest odgrywanie swojej postaci a warunku walki z graczem są takie jak na PvE

RPPVP- tutaj też ważne jest odgrywanie postaci ale zasady walki są takie jak na PvP (czyli Horda z Alliance może się tłuc bez większych zachamowań)

Oczywiście zadania, przedmioty, instancje itp. sa dla każdego serveru takie same.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc od dziś mam inne zdanie:wole guild wars.I to o wieleprzynajmniej abonamentu nie będe musiał płacić.

No skoro abonament jest tutaj ciężką barierą (żeby nie było to nie są kpiny , ja rozumiem, że dla wielu te pieniądze to duży problem) to również polecam Guild Wars to również bardzo porządna gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile tam jest serwerów? :)

W Guild Wars jest akurat jeden server dla wszystkich a jedyny podział to dystrykty w miastach ponieważ jeden dystrykt może pomieścić ograniczoną liczbę ludzi ale jak jeden się przepełni to gra tworzy sobie odrazu drugi i można się pomiędzy dystryktami spokoinie przemieszczać (aby np. spoktać się z przyjaciułmi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak to ta sama gra! :twisted:

WoW to MMORPG, tam klimat tworzą gracze... na privie jest może w porywach do 100 osób a na oryginale do 7000 na server... czujesz różnicę? Dodam to tego, że rozegranie battlegroundów czy high-end raidów bez ludzi na serverze jest rzeczą niemożliwą (a i leveling bez pewnych usprawnień jest raczej niemożliwy). A to właśnie High-Endy czy BG są tym co w grze najlepsze (zależy czy wolisz PvE czy PvP) a grając na priv to tak jakbyś niegrał.

Co do Guild Wars - jeśli liczysz na "darmowe MMO" to lepiej gry nie kupuj, nie licząc fabularnej części (drużynowe PvE) jest to coś jak CS z trybem TPP a cała gra kręci się wokół drużynowego PvP.

Co do płacenia za WoW... na jedno wychodzi czy co 2 miechy kupię dobrą grę za 100+ zł czy będę płacił za jedną acz rozwijającą się (Patch = Pudełkowy dodatek) grę która jest olbrzymia i diabelnie wciągająca, a robienie High-End bossów daje tu olbrzymią satysfakcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to właśnie High-Endy czy BG są tym co w grze najlepsze (zależy czy wolisz PvE czy PvP)

Co jak co, ale tego przemilczeć nie mogę. BG są tym, co najlepsze? Chyba przeciwnie - są tym, co najgorsze. Koszmarnie nudne, schematyczne, niemające żadnego wpływu na grę. Przez to badziewie prawdziwy świat PvP jest martwy.

Co się stało się z raidami na stolice i liderów przeciwnej frakcji ? Co się stało się?

To, co powinno być kwintesencją gry - czyli konflikt między Hordą a Przymierzem - zostało kompletnie olane.

A co za problemem byłoby danie graczom questów typu "kill 30 Stormwind City Guards along with General Jonathan Marcus, then assassinate Arch Bishop Benedictus" ? PvP znów zaczęło by żyć.

A BG to żenada. Walki między śmiertelnymi wrogami powinny - pod względem zaciętości - przypomnać rywalizację piłkarzy na Mundialu, a BG przypominają mecz pomiędzy kolegami z klasy po lekcjach; nieważne kto wygra, i tak w żaden sposób nie wpłynie to na dalszą rozgrywkę.

IMO Blizz powinien wywalić BG w diabły i dodać do gry questy odnoszące się bezpośrednio do walki z przeciwną frakcją. Głowę bym dał, że liczba raidów na miasta znacznie by wzrosła i nikt nie czułby się pokrzywdzony (poza biednymi honor-farmerami).

A End Game może i są wciągające, ale to też sprowadza się do tego samego: idź do MC i zdobądź gear umożliwiający przetrwanie w BWL, idź do BWL po gear... w Naxx.. Zieew.

A wyższość serwerów oryginalnych nad pirackimi jest bezdyskusyjna, natomiast herr Kuki powinien dostać ostrzeżonko za mylenie forum z czatem i gadanie o piratach :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z możliwości grania 10 dniowego triala, powiem szczerze nie zauważyłem w tej grze nic rewelacyjnego, może gra zaczyna sie w momencie kiedy trafiasz do grona high-lvl, ale to oznacza ze dla low ta gra jest nudna, w zasadzie gra dla mnie sprowadzała się do zbierania questow i zabijania potworów, czasami trzeba było przynieść jakiś przedmiot, co i tak sprowadzało się do zabijania potworów, co do samego triala to ogromny klient do pobranie, w zasadzie to chyba pelna wersja bylo... z moim netem to sie niesamowicie długo pobierało, potem jeszcze spory patch. Może się nie poznałem na wowie ale według mnie rozgrywka tam nie rożni się bardzo od choćby takiego Sacreda... a za niego nie trza płacić sporego abonamentu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, chciałem się dowiedzieć coś i tej grze

większość osób które o to pytam udziela mi odpowiedzi "po prostu świetna"

możecie powiedzieć co w niej takiego świetnego ponieważ chciałbym spróbować a nie chce wyrzucac pieniędzy w błoto.

Proszę o odpowiedzi

Hmm:

google+wow+recenzja=odpowiedź

jeszcze jest:

półka->cdaction->recenzja WoW=odpowiedź

ponieważ chciałbym spróbować

No to masz 10 dni gratis, ściągnij klienta

a nie chce wyrzucac pieniędzy w błoto.

10 Dni jest gratis, po to jest test żeby zobaczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhm nie zrozumiałeś mnie kolego. chce się coś dowiedzieć od GRACZY nie od recenzentów(nie mówie żeby było źle napisane czy coś) nie potrzebuje całej recenzji proste dwa zdania czy warto i jakie wady, zalety (Ogólnie) bez rozpisywania na 3 strony

chciałbym opinie tych co grali długo i znają uroki tej gry

BTW nie mam tak szybkiego neta zeby sciagac klienta lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź łaskaw edytować swoje posty i nie pisać ich jeden pod drugim bo to nie jest Chat.

Grałem pół roku:

+Instancje :!:

+Umiejętności

+Klasy

+Rasy

+Świat

+Questy

+Profesje

+Drużyny

+Mounty

+Ekonomia (świetna)

+Społeczność Graczy (kultura, wiek 20+)

+Dyskusje o polityce w tawernach przy kuflu piwa (tylko serwery RPG)

-Abonament

-Wciąga :!:

EDIT:

Napisałeś również "dyskusje o polityce" -jedno pytanko czy to są dyskusje o polskiej polityce?

Nie, o światowej, Polacy na ten temat nie są rozmowni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...