Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Z tym rozwijem postaci to bym nie przesadzał. Pamiętajmy że mówimy nadal o diablo a czasem takie przekombinowanie takim gierkom mocno szkodzi. Myślę że w Dugeonie Siege 2 było to nieźle rozwiązane. Gdyby Blizzard odczywiście jeszcze trochę nad tym popracował to by jeszcze z systemu drzewkowego coś wykrzesał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy ,że to firma blizard a ona nie psuje takich klasyków jak diablo.diablo II jest już starą grą dlatego ma taka a nie inna oprawę graficzną.Mimo liniowej fabuły bardzo wiele graczy pozytywnie ocenia tą grę,a co do drzewka umiejetności to chyba jedna z zalet diablo ,która nadal trzyma graczy przy grze.Moim zdaniem w trójce nie powino się zbytnio zmienić bo może to wyjść na złe dla całej sagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Blizzard będzie wiedział co robi. W każdym razie przekombinowanie z grą tego formatu doprowadzi do katastrofy. Jeśli konwencja zostanie utrzymana - nie ma sprawy.

Oby tylko nowa nie wymagała mocy obliczeniowej komputerów, które będą w sprzedaży za 10 lat. A tak z większością gier się dzieje (vide. TES - Oblivion). I niech nikt mi nie wciska, że gry żeby się podobać muszą być śliczne. W D2 gra na BN kilkadziesiąt tysięcy ludzi i jakoś nikt na grafikę nie narzeka. Jak już ktoś wspomniał - po co psuć coś co działa dobrze.

Jasne zgadzam się, że powinna zostać oświeżona ale w granicach przyzwoitości. Bo czy renderowane osobno każde źdźbło trawy wpływa znacząco na rozrywkę.

No i lokacje. Bieganie bo płaskich lokacjach z 1 góra 2 drzewkami niesamowicie nuży.

To pogadaj z tymi, którzy potrafią MFować przez pół dnia na Mefa i szukać itemów. :D

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczak_ -> po pierwsze twoją wypowiedź uznałęm za obraźliwą dla mnie - nie mogłeś po prostu powiedziec, co wg. ciebie jest złe w mojej wypowiedzi i podac argumenty przemiawiające za tym, że moja wypowiec jest bezsensowna? A po drugie - a może chodziło mi o FIRST PERSON SLASHER :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zmian to dodał bym sporo questów pobocznych

Zgadzam się z przedmówcą ale to nie moze być wszystko .Chciałbym by w diablo chodz to klasyczny hack&slash można było rozwiążać questy na rózne sposoby.Diablo III nie może być liniowe to po pierwsze.Chciałbym by blizzard stworzył jeden wielki świat , po którym chodziły by postacie niż system podziału na akty.Grafika musi ulec zmianom to samo z dzwiękiem ale to nie jest ważne.Najważniejsze by diablo III nie straciło klimatu poprzednich części.Drzewka umiejetności oraza mnogość przedmiotów mogła by ulec jeszcze powieleniu bo to one sprawiają ,że wciąż w tę grę gramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mape bym chciał zobaczyc wielkosci mniej wiecej tej w Sacred-ie tam jest ogromny siwat i duzo trzeba sie nalatac (zabijajac po drodze hordy stworów)

ale co jak co jednak czegos mi w tej grze brakuje. Postacie w planach Blizarda moze byc duzo bo mozna było je ogladac w czesci 2 (cos ok,8 dodatkowych postaci :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nowym 'udogodnieniu' wprowadzonym przez Blizz – możliwości handlu przez okienko torchami, gheedami etc.?.....

Blizzard umozliwił od niedawna handel torchami ale czyu ghhedem i reszta unikatów to nie mam pojecia.Musisz sprubować ale niedawno kumplowi pokazywałem torchy w okienku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To udogodnienie wg mnie jest BARDZO dobre, pamiętam jak chciałem kupić gheeda od oszusta za pgemy, ja miałem rzucic 40 pgemy on wtedy miał rzucic mi gheeda. Jak rzuciłem pgemy, on zaczął coś nawijąc ze więcej itd. Napisałem mu ze nie wierze ze on go ma, to odszedł odemnie na bezpieczny dystans, i wyrzucił, wtedy zaczęlem go zagadywać ("Ile jeszcze??" itp) i odpaliłem to ability zabójczyni że szybciej biega i udało mi się dopaść gheeda :). Gościu jeszcze chwile sie tam pluł , ale co tam, gheeda mam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu co zmienic, co zostawic, uwazam, ze chlopaki z Blizzarda powinny sie nad fabula zastanowic, zeby im jakies cudo nie wyszlo. No bo pomyslmy: Mefisto - nie żyje, Diablo - nie żyje, Baal - nie żyje. I co teraz? Wskrzesic kogos? Jak i czy to nie bedzie juz po prostu nudne? Mysle, ze powinni cos zrobic w zwiazku z rozwaleniem Kamienia Swiata, tylko nie bardzo wiem, co by tam mogli wykombinowac :/ Oj, nie beda miec latwego zadania, nie beda. Gdzies (bodajze na Onecie) czytalem, ze akcja ma sie rozgrywac caly czas w Niebie. Ile w tym prawdy, nie mam pojecia, ale nie bardzo chce mi sie wierzyc, zeby cos takiego zrobili.

Idealem by bylo po prostu rozwiniecie Diablo II, dokonczenie historii ratowania swiata, rozpoczetej w "dwojce" (bo w jedynce to raczej Tristram sie ratowalo ;)), plus 3 nowe postacie, wiecej skilli, wiecej questow (zwlaszcza pobocznych) jakies nowe krainy i bedzie dobrze.

Pozostaje nam tylko czekac, na wynik koncowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem jest rozwiniecie drzewka umiejetności aby mnogość taktyk do postaci była wieksza niz w dwójce.W ten sposob każdy miałby możliwość wykreowania sobie postaci na swoje podobieństwo i według swojego gustu.

Każdy wie ,że grafika musiałaby ulec polepszeniu tak samo z dzwiękiem.

Cięzko wymyśleć jakieś rozwiązanie by gra nie powturzyła sie fabularnie.Może dobrym rozwiazaniem jest nawiązanie do smoków( wiem ,że to zmienia charakter gry),ktore wbrew pozorom są odzwierciedlem wielkiej mądrości ,zwinności i ogromnej siły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. różne opcje fabuły wymyślane przez graczy :) to jest właśnie symbol cechujący wyśmienitą serię :)

Jeżeli już kiedyś diablo 3 powstanie to pragnę tylko paru rzeczy:

- żeby nie było MMORPG

- żeby nie zrobił się z tej gry taki .. hmm.. dungeon siege 2 (niby fajne, ale jednak :/ )

- żeby wciągał swoim klimatem

a fabuuuła :) niech tam sobie będzie :]

A tak na marginesie.. sporo czasu nie zaglądałem na forum (do tego stopnia aż mi konto sn1p3r skasowali :D ) - kto to w końcu był mroczny wędrowiec co go można było spotkać w d2 i może z nim będzie związana fabuła? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- żeby nie było MMORPG

A od kiedy to seria Diablo to MMORPG?

kto to w końcu był mroczny wędrowiec co go można było spotkać w d2 i może z nim będzie związana fabuła? :D

Ty sobie jakieś jaja z nas robisz? :P Przecież mroczny wedrowiec to była nasza postać z Diablo jedynki, czyli właśnie sam Diablo, co zresztą pokazane jest w filmiku kończącym jeden z aktów. Czyżbyś był zaopatrzony w wersję gry filmów nie posiadającą? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak:

Co do MMORPG napisałem to, bo chodzą ploty jakoby diablo 3 miałoby właśnie takowym być - i dlatego stwierdziłem, że to by była lipa wtedy.

Co do filmów - hehe otóż mam wersję z filmami :)

Ale pamiętam (albo i nie), że coś mnie zawsze zastanawiało w owych filmikach - właśnie ten koleś [mroczny wędrowiec]... W sumie już niebardzo pamiętam dokładnie każdy filmik również z LoD i tak mi się jakoś nasunęła ta postać.

Zresztą jakby nie patrzeć w momencie kiedy większość ludzi na świecie ukończyła diablo 2 to powstawały najprzeróżniejsze wersje kim owa postaćjest ;] i nastąpił szum informacyjny...

Zreeesztą ciii.. nie było tematu haha ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...