Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Diablo to LEGENDA. Kropka.

Też zaraz możesz przejść do legendy tego forum jeśli twoje posty dalej będą tak przeładowane informacjami i tak długie, że nikomu nie będzie się chciało ich czytać w całości. Trzy kropki…

Mi Diablo jak najbardziej się podobało. Grałem tylko w pierwszą część, ale i tu łuczniczką nie było źle. Choć muszę się przyznać, że nie przeszedłem całego (bo młody i słaby byłem, nie to co teraz :P ). Jak na tamte czasy to i grafika i muzyka i pomysł były genialne. Grało się miło.

Niedawno (e, raczej rok temu to dawno) miałem nawet pomysł żeby kupić sobie Diablo (wcześniej grałem u kumpla, na zmianę co 10 minut, było świetnie :D ) z dodatkiem w Bestsellerach, ale kasy nie miałem. Potem bardzo się ucieszyłem, jak kupując Settlersy III zobaczyłem reklamę Diablo za 26zł w Extra Grze CD Projektu. Ale ten pomysł chyba upadł, bo nigdy w kiosku nie widziałem Diablo. Ech… szkoda, bo wróciłbym do podziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Diablo jak najbardziej się podobało. Grałem tylko w pierwszą część, ale i tu łuczniczką nie było źle. Choć muszę się przyznać, że nie przeszedłem całego (bo młody i słaby byłem, nie to co teraz :P ). Jak na tamte czasy to i grafika i muzyka i pomysł były genialne. Grało się miło.

Heh ja odkryłem Diablo na nowo gdzieś tak pod koniec maja i mimo , że miałem pod ręką kilka ciekawych gier to grałem niemiłosiernie w jedną grę. A mianowicie Diablo :twisted: .... dwa dni i po lochach. Ale cóż nic dodać nic ująć gra dalej ma czar dla tych , którzy szukają starego klimatu. Ten dźwiek...mhhmmmmm.... do dzisiaj pamiętam ^^. Chyab sobie jeszcze raz przejdę i w końcu czarodziejem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku byłem wielkim fanem i Diablo i Diablo2. Gdy wyszedł dodatek LoD to na początku byłem mocno zniechęcony - troszkę inny klimat, śmieszne przedmioty, jakieś runy, jakiś druid... Ale po tygodniu grania gdy stworzyłem pierwsze słowo runiczne (tak - IthElEth) poczułem o co chodzi! Ponad rok temu miałem zejście kompa- format i reinstalka. Diaboła nie instalowałem. Ale w czerwcu 2004 postanowiłem spróbować Battle.net. Pierwszy raz, mimo, ze gram w D2 od początku! I co? Znowu jestem zakochany i nie wydaję pieniędzy na nowe gierki. Wymagania sprzetowe też nie najwyższe. Gra na CBN to zupełnie inna gra. Diablo2 przez sieć wymiata!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zaraz możesz przejść do legendy tego forum jeśli twoje posty dalej będą tak przeładowane informacjami i tak długie, że nikomu nie będzie się chciało ich czytać w całości. Trzy kropki…

Sorry za ultradługi post, ale to cała moja opinia... O tej grze powiedziano już wszystko, nie ma nic do dodania :)

Widzisz i już jej nie ma - jakie ulotne są te puste frazesy - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na CBN to zupełnie inna gra. Diablo2 przez sieć wymiata!

Zgadzam się! Kiedyś spędzałem całe dni grając na singlu. Koledzy dziwili się ile można grać w "tą nudną giere". Dla mnie była ona wspaniała. Założyłem sobie stałe łącze, znalazłem klan grający TCP/IP, poznałem inny sposób gry. Skusił mnie BN... Kupiłem sobie oryginał. Na początku grałem na otwartym moim wysłużonym barbem. Nie chciało mi się zaczynać zupełnie od początku. Otwarty BN coraz bardziej zapełniał się cheaterami, było ich coraz więcej i za bardzo się wpieprzali innym do gry. Zdenerwowało mnie to. Zacząłem grać na Closed. Przepadłem na wiele miesięcy. Pojawił się 1.10 który jeszcze bardziej podsycił moją chęć grania... Nowe przedmioty, bonusy do umiejętności, potrzeba nowych postaci... Kiedyś grałem całymi dniami. Teraz także po nocach...

Gram aż do teraz i nie zapowiada się żeby mi się miało znudzić.

Nawet klan założyłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra zupełnie się nie podobała, ale to pewnie dlatego, że preferuję gry w 3d. W Diablo nie podobało mi się nic zaczynając od grafiki, poprzez fabułe a na beznadziejnej mapie kończąc (kilka innych rzeczy pewnie jeszcze by się znalazło). A poza tym Diablo jest tylko zwykłym hack&slashem a ja wolę gry RPG np. KOTOR, Morrowind. Ale mimo, że nie lubię tej gry to Pozdro dla wszystkich fanów Diablo (to tak na wszelki wypadek gdyby ktoś z fanów dowiedział się, gdzie mnie znależć i chciał mnie nawrócić za wszelką cenę :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fire-Trolly

W singla nie ma zbytniego sensu grać....

Ale prawdziwe życie w Diablo zaczyna się w battle.necie... skoro tak krytykujesz Diablo, to prawie na pewno oznacza, że nigdy nie grałes na bettle.necie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W singla nie ma zbytniego sensu grać...

Dlaczego? Ja w Diablo pocinałem tylko w singla a i tak uważam tą grę za jedną z najbardziej wciągających. Singiel też ma swoje zalety, uwierzcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Właśnie postanowiłem na singlu zbudować taką postać jak mam na BN (barb koncentryk) - i wiecie co - od 3 dni nie wszedłem na BN! Siedzę przed kompem pół dnia i gram off-line.. Taaak - tryb singiel też jest potęgą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, diablo to jest legenda w którą dalej grają setki tysięcy graczy. To legenda, która nigdy nie umrze.

P.S. Jak ktoś szuka dobrego klanu diablo to BoD najlepszy. Jak ktoś chce wejśc na stronkę niech klika na mój obrazek w sygnaturce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie postanowiłem na singlu zbudować taką postać jak mam na BN (barb koncentryk) - i wiecie co - od 3 dni nie wszedłem na BN! Siedzę przed kompem pół dnia i gram off-line.. Taaak - tryb singiel też jest potęgą!

BN dużo bardziej wciąga i na singlu jest baaaardzo dużo czitów. trudno znaleźć jakiegoś legita, takiego jak ja na przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

W pierwszą część Diablo nie grałem ale za to w Diablo 2.I podobało mi się.

Ale nie grałem za długo bo zaczołem grać w nią 3 dni przed wyjazdem (jechałem w góry) a pózniej musiałem oddać kumplowi.No i niestety za dużo się nie nacieszyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Diablo I grałem, w Diablo II grałem iiiii sądze, że Diablo I jest lepsze. Aczkolwiek nie twierdzę, ze II jest złe. Też jest zaje....ste, ale dla mnie klimatu nie ma wógule już. Pamiętam czasy jak Dialbo I wyszło te 8 lat temu i jak żem z brejdakiem starszym grał. On wojownikiem, ja łuczniczką. Gra jeden, patrzy drugi i vice versa. Tam jak się łaziło po katakumbach kościoła (zawsze w nocy grałem), te krzyki, te nadchodzące kroki potworów. To była faza. Muzyka w mieście (i tu mała prośba :-), ma ktoś linka do jakiejść stronki gdzie w mp3 jest soundtrack z Tristram z D1? Jak tak to proszę bardzo...) . Później jeszcze jak się dorwało Hellfire i mnichowaty kijem machał po potworach to też była masa. Dwie całkowicie nowe scenerie (Nest i Crypt) Na'krul i wogóle. Dwójka jest spoko dlatego, że mamy 5 postaci do wyboru, żadna nie podobna do drugiej (z LoD 7), wyglad postaci nie zależy od samej zbroi tylko od każdej rzeczy z osobna, grafika jest dobra i efekty (ale szkoda rozdzielczości 640x480, a w LoD 800x600, to nie na tamte czasy) no i oczywiście to co w każdej grze Blizzarda, czyli filmy. Każdy widział, opisywać nie trzeba. Osobiście posiadam wszystkie książki (dużo ich nie ma bo trzy tylko) z serii Diablo i stwierzam, ze wymiatają i zachęcam każdego do kupienia ich. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce się nauczyć grać to niech poczyta lepsze poradniki z www.forum.battlenet.pl . Niestety wielu pro uważa, że to co tam nawet lepsi wypisują to "cienizna" , ale miejmy ich w pupie, bo są tacy gosu,a nie potrafią przekazać innym tego, co sami umieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że jak ktoś gra w Diablo to się nie da tego nie przejść

:-). Bo rozumię, jak ktoś to w cholere zostawi, ale jak ktoś gra i nie może? Przecież to nie RPG :-) A czy będzie następna część?? Nic nie wiadomo. Kamień Świata, czy jak to się tam nie nazywało, rozwalony, bracia nie żyją. Musieliby znowu wskrzesić Trójcę, a możliwe, ze jeszcze jakichś Andarielów i Durielów tudzież wrednych, złych, niedobrych magów, nekromantów, wojowników i nie wiem sam kogo, którzy pomogli w przyzwaniu ich once again, tudzież wskrzeszeniu. Albo mogliby zrobić takie Diablo -I :D, znaczy, że by się grało za czasów, ze było całe Bractwo Horadrimów, a nie sam Deckard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przecież pozostając na tym momencie autorzy zostawili sobie niezłą furtkę na następną częsć. Po zniszczeniu kamienia świat złamane zostały bramy między piekłem a ziemią. I tak fale demonów jakiegoś nowego bosika przelewają się w swiat śmiertelników, a aniołowie nie moga w to ingerowac. "I tylko Ty możesz to powstrzymać..." :):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamień świata został zniszczony żeby nie wpuszczać "złych" na ziemie,

na 38 stronie tego topicu z Allanon'em wymyślaliśmy jak mógłby wyglądać 3 "diabełek". Ale nie jest to "jedyny słuszny wariant", choć miło by było ujrzeć takie Diablo jakie tam "stworzyliśmy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszłem diablo i diablo 2 i dodatek były super zwłaszcza walki pod koniec rozdziału z andariel itd. czy ktoś wie czy wyjdzie diablo trzy?

1. Przeszedłem :?

2. Niby grałeś a Akt nazywasz rozdziałem :?

3. Blizzard nigdy nie potwierdził przesłanek o D3, ale tak na prawdę chyba nie chcą nic powiedzieć, żeby nie było takiej wtopy jak z wyjściem D2 :)

Hmm a co do reszty wypowiedzi, to CBN rulezzz zagrać w Diablo a w Diablo 2 na CBN to DWIE RÓŻNE rzeczy, także polecam wszystkim którzy mają internet (ja kupiłem, po latach grzeszenia piratem, oryginał tylko po to by móc grać na CBN i te 99zł opłacało się wydać :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...