Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

najciekawsze jest to, że osoby które mówią, że Diablo jest nudne.... na ogół nie grały na CBN, a już na pewno nie postacią Hardcore. Polecam - tylko tak przekonacie się co oznacza zrobić komuś taxi na hellu dla 6-7 osób.... i uwierzcie mi - Baal może jest ostatnim bossem - ale najbardziej daje czadu Diabełek. :-) a jaka satysfakcja gdy znika czerwień z ekranu a on pada :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może (ale nie chce nikogo oskarżać :!: ) dlatego że chcą się podlizać SMG :?: , pokazać że ich też to interesuje :?: :? .

Oczywiście nie chodzi o wszystkich niektórzy może, poprostu lubią Garfielda, ale niektórzy mogą mieć z tego powodu, co podałem wyżej.

Ja poprostu lubie garfielda, ten emblemat mam tez na innym forum.

ja najpierw grałem troche w d1(u kolegi) a potem w d2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze jest to, że osoby które mówią, że Diablo jest nudne.... na ogół nie grały na CBN, a już na pewno nie postacią Hardcore. Polecam - tylko tak przekonacie się co oznacza zrobić komuś taxi na hellu dla 6-7 osób

Pewien mój kolega non stop gra na OBN, i mówi że CBN jest nudne, nie wiem co niektórzy widzą w OBN :? , granie postaciami chetowanymi na maxa jest nudne, tyle samo żyć, te same obrażenia, pojeb*** to jest (lol napisałem tu co innego :lol: ).

Ja niestety mam problemy graniem zawodocem, od czasu do czasu komp się zawiesza i taka postać ginie zazwyczaj. A najdziwniejsza jest to że wiesza się tylko w D2, i czasami w StarCrafcie.

Edit>>> Jakoś gram zawodowcem, przyłączanie się do gier co jest durzo wiary jest ryzykowne, więc gram z kumplem we 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawodowcem nie gram i chyba nieprędko to nastąpi(chocią przydałoby sie kiedyś spróbować), co do OBN to nie wiem jak można na nim grać, chyba np. że ktoś gra na singlu i ma problem z przejściem jakiegoś etapu, ale znalezienie uczciwej gry chyba graniczy z cudem, wchodzisz na OBN i pierwsze co widzisz to gra o nazwie "rozdaje czity". Nie rozumiem jak można czerpać przyjemność z gry czitowanymi postaciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie ma sensu franie SOFTCORE - co to za przyjemność "dobić" do 99 lvl. Dla mnie -> zerowa. Pograj na Hardcore - tam jest dopiero gra zespołowa!!!!!!

Dokladnie - prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero na Hardcore. Ci co grają, wiedza jak wygląda prawdziwa gra w Diablo :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)i uwierzcie mi - Baal może jest ostatnim bossem - ale najbardziej daje czadu Diabełek. :-) a jaka satysfakcja gdy znika czerwień z ekranu a on pada :-)

Postaram się nie zgodzić się :). Diablo na Piekle jest bardzo wymagający, jednak wszystko zależy od postaci, jaka aktualnie go klepie, okłada i czaruje. Dla czarodziejki, czy amazonki Diablo nie jest dużym wyzwaniem. Sporo kłopotów może mieć Barbar.

Dla mnie najtrudniejszym bossem jest Duriel. Skurczybyk ma sporo życia i jest niewrażilwy na zimno... A moją czarodziejką zainwestowałem w zimno. Amazonka też ma u niego przechlapane, ponieważ wali strzałkami, a Pika, czy broń dłuuga jest u niej krótko mówiąc do bańki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nie zgodzić się :). Diablo na Piekle jest bardzo wymagający, jednak wszystko zależy od postaci, jaka aktualnie go klepie, okłada i czaruje. Dla czarodziejki, czy amazonki Diablo nie jest dużym wyzwaniem. Sporo kłopotów może mieć Barbar.

Hm... Może to dziwne, ale ja z kolei nie miałem większych kłopotów z Diablo grając Barbem ( oczywiście mówimy o poziomie Hardcore ), za to dosyć duży problem miałem z właśnie z Durielem...Generalnie Duriel, podobno, stwarza dosyć poważne problemy postaciom, których technika walki opiera się głównie na magii ( czyt. Czarodziejka ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz grałem w Diablo2 wybrałęm paladyna, zginąłem ok. 50 razy na piekle przy durielu (SP) :lol: . Miałem tak cienkiego pala, że aż niedobrze się robiło :P . Wczoraj pograłem z godzinke na hc i mam ame 14 lev, 1 akt, i ostatnie q.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dosyć często mam jakieś problemy, głównie dlatego, że nie umiem jeszcze dobrze rozwijać postaci, a i sprzęt do grania mam nienajlepszy(lagi). Pewnego razu jak grałem palem(moja pierwsza postać na BN) przy mefie nawet go nie zobaczyłem a już zginąłem(głupie lagi). Jak na razie zanim naucze się dobrze grać i rozwijać postaci to hardcore odpada.

*************************************************************

Ostatnio zacząłem grać druidem, wiecie może jak dobrze rozwinąć wilkołaka, czytałem raz że powinien mieć maksymalnie rozwinięte: dębowy mędrzec, furia, likontropia i wilkołak. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie Diablo 3 :o tak przeczytałem na pewnej stronie. Blizzard North szuka animatorów którzy by robili ludzi i potwory do Diablo 3. Nie wiem czy to jest prawda ale jak będzie Diablo 3 to będzie zaje******. Trza czekać z niecierpliwością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie Diablo 3 :o tak przeczytałem na pewnej stronie. Blizzard North szuka animatorów którzy by robili ludzi i potwory do Diablo 3. Nie wiem czy to jest prawda ale jak będzie Diablo 3 to będzie zaje******. Trza czekać z niecierpliwością.

Oby to sie nie sprawidzilo tzn. mam przeczucie, ze jesli ukaze sie Diablo III to chwała serii Diablo runie. No bo popatrzcie jak cała historia ładnie sie zamknela po D2. Przy wyjsciu D3 wszystko bedzie juz strasznie 'naciagane', bo co, okaże sie, ze Diablo przed śmiercia zdążył sie sklonować? :) . Dla mnie seria Diablo jest juz klasyką i dla jej wlasnego dobra nalezy zostawic ja w spokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już wtedy razem z Diablo 1, osobiście jadnak uważam tak jak Elendil, że należy zostawić tą wspaniałą grę w spokoju i nie kombinować przy niej. Ciekawi mnie tylko czy jakby Blizzard postanowił zrobić film diablo, jak by on wyglądał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak rozpocząć 3 Diabełka? Oj oj oj jest i to wiele ścieżek fabularnych. Przecież WS został ostatecznie zniszczony, Tyrael musiał go zniszczyć, gdyż nie było już ratunku. A co powiecie na takie coś -> Tyraelowi właśnie o to chodziło! Gdyż tak na prawdę został pokonany w Komnacie Tal Rasha, od tamtej pory jego ciało było sprytnie manipulowane przez Świętą Trójcę, tak aby bohater niczego się nie domyślił. Po ostatecznym zniszczeniu Tyrael powraca do Piekielnej Kuźni z okruchem kryształu - przy jego pomocy wskrzesza Diablo, który jest osłabiony, jednak tym razem ma całkiem inny plan - zaatakowanie siedziby Aniołów - oczywiście przy pomocy Tyraela. Tyrael zasiada na tronie Niebios i kieruje armią upadłych aniołów podczas gdy Diablo udaje się w podróż, aby wskrzesić swoich braci.

No kurcze, ale się rozmarzyłem. Diablo 3 oczywiście powinno być cholernie długie (okres ukończenia gry = tyle ile trwało skończenie BG 2) To byłby czad.

Dobrze, że za marzenia nie karają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała uwaga, jeżeli dobrze zrozumiałem post to powinno być mroczna trójca. A tak do rzeczy, taki pomysł nawet mógłby wypalić i nawet byłbym w stanie zaakceptować 3-cią część. Szczególnie spodobał mi sie pomysł z tą manipulacją, reszte to ja bym widział troche inaczej, Tyrael zasiada na tronie, Diablo wskrzesza swoich braci(tak jak to napisałeś wyżej), ale następnie opanowali oni cały świat i podzielili gomiędzy siebie, ludzi zostało niewiele osób i na ziemi rozpoczyna się wojana między mrocznymi braćmi a świętą trójcą. A żeby było ciekawiej, to gracz ma do wyboru, po której chce stanąć stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to co mówicie jest prawdą o Diablo III to czekam z niecierpliwością.Uważam też że twórcy nie powinni zbytnio przesadzać z fajerwerkami graficznymi na rzecz grywalności a o to w diabełku zawsze chodziło.A sposobów na rozwinięcie fabuły jest wiele i myślę że Blizzard nas czymś zaskoczy , ale nie mam nic przeciwko wersji Allanona.DIABLO WRÓĆ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł - i w zależności od wyboru strony konfliktu mielibyśmy różnych bohaterów (każdy z indywidualnymi zdolnościami) achhh pograć Upadłym Aniołem albo Kapłanem Światła..... gra zyskałaby bardzo dużo. Do tego potyczki stron tak jak w World of Warcraft.... mmmm.... chyba napiszę do Blizza, aby mnie zatrudnili :P

Przyjemnie by było, gdyby na Battle Necie była mapa świata, która byłaby podzielona na rejony - i każda ze stron kontrolowała by swoje ziemie, podbijała wrogie... o jejciu... to by było coś..... krucjata nekromantów na siedzibę paladynów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa: Granie zawodowcami jest super na początku przelazłem tylko normal i później wziełem się za zawodwstwo i nie żałuję!!!! Tylko jest (minimalny) minusik za lagi wiem że jeśli ktoś (powiedzmy) dobije po wielkich trudach postacią zawodową do 80 levela to będzie chciał dalej ją trenować a wktórymś momencie lag przy walce z diablo i bęc!!!! Postaci nie ma!!! Moja rada: nie graj postacią zawodową na modemie.....

Druga sprawa: Diablo 1 był też extra (pierwsza gra jaką miałem na kompa)

A dwójka (wydawało mi się że nie powtórzy sukcesu jedynki) ale boom!!!!

Diablo 2 było świetne, i nadal jest, a do dodatku... no comments.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, a np. przenieść gre w realia 3d(ale bez przesady), stała kamera "za plecami" i na wzór 5 aktu napieranie na przeciwnika w towarzystwie aniołów bądź panów ciemności, wyobrażacie to sobie, wojna z udziałem kilkuset wojowników, a ze względu na widok 3d można by umieścić do wyboru postać powiedzmy anioła-adepta i dać mu opcje latania, a i weźmy do tego dorzućmy swobode w kreowaniu wyglądu naszego bohatera(od koloru włosów i rysów twarzy, po wdzianko bez zbroi)+opcja importu zdjęcia jako twarzy naszego mena lub (wo)menki. Może to i głupi pomysł ale kto wie, dzisiejsze realia skłaniają do używania grafiki trójwymiarowej. Tylko miałbym taki tyci...no dobrze, troche bardziej niż tyci problem, mój sprzęt by tego nie odpalił, już sobie wyobrażam jakie męki bym przeżywał gdyby wyszło D3!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Blizzard jakby robił Diablo 3, ty tylko w środowisku 3d. Ostatnio próbowałem sobie to wyobrazić, zainstalowałem nawet starą, dobrą grę 3d -> Darkstone. Chyba najlepszym wyjściem było by połączenie 2d z 3d. Postacie i efekty dać w pięknym 3d, a tła niech bedą w ślicznym 2d. Dla mnie osobiście może być grafa z D1 - ta gra rządzi i będzie długo rządzić - wątpię, czy jakiś tytuł może zdetronizować Diabełka.

Póki co wracam do Icewinda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, to bardzo do charakteru rozgrywki diablo zbliża się Dungeon Siege 2 - i to w full 3d. Póki nie wyjdzie diablo 3 (:D) - to wydaje mi się, że właśnie ds2 będzie tym, co zalepi lukę.

Jeżeli ktos chce się przekonać:

http://www.gaspowered.com/ds2/videos.php?image=1

Naprawdę warto ściągnąć filmik...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna, szkoda tylko że mi nie pójdzie, ale masz racje, może zalepić luke. Kiedy "skakałem" sobie po forach wczoraj, to na jednym z nich był temat jak wyglądać powinno Diablo 3, jeden z forumowiczów napisał, że Diablo nie przypadło mu do gustu, i że fajniej by było np.: iście nekrmantą kogoś wskrzesić, aby dowiedzieć sie jakiejś informacji lub grasowanie druidem/wilkołakiem po mieście żeby kogoś załatwić(czy jakoś tak). Mielibyśmy wtedy do czynienia z różnymi historiami przy różnych postaciach. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...