Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Wiesz, przy dwudziestu punktach na claw mastery uniki nie pomogą specjalnie amie... Poza tym przy tej szybkości jest możliwość zadania tylu ciosów, jak tylko się da.. przy trzymaniu klawisza myszy daje to ok. 5 ataków na sekundę, a zawsze połowa dojdzie. Chcę też przypomnieć, że końcowe kombo trafia zawsze, więc nie ma potem co zbierać.

Przebijanie nie zda się na wiele przy bloku zabójczyni, ponieważ ta umiejętność zapobiega takim praktykom (a przynajmnie tak pamiętam - głowy nie dam)

A co do broni - w sumie masz rację, ale ja tam nie pamiętam przedmiotów, z jakich korzystałem, więc taki rodzaj polemiki u mnie odpada ^^

A co do kozaczki - ja tak już mam _-_ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam zabojczyni ,Barb z Gfem 180-200 i jewelem 40/1ias5 ,stormem 40/15max ,arreat's facem 5/5 z jewelkiem 40/15ias i innymi pierdolami (nie chce mi sie pisac) taka zabojczynie to robi z palcem w ...uchu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, na 20 claw mastery całkiem łatwo trafić, ale uniki i odskoki to umiejętności odgórne, tutaj nawet astronomiczna szansa na trafienie nie pomoże. No a z tymi 5 atakami na sek. to chyba drogi cardinale trochę przesadzasz :wink:

a natomiast strzały kierowane (lub jakiekolwiek magiczne) zawsze trafiają, podobnie jak uderzenia końcowe zabójczyni. O przepraszam, kozaczki :D (buahahahh, no nie wytrzymam :lol: sorki, nie mogłem się opanować, ta nazwa jest taka... kresowiecka ^^)

do LoLeQ'a>>>

a co do barba, to nie jest on tutaj najmocniejszy... wystarczy wziąć skubańca na sposób :wink: poza tym KAŻDĄ postać da się pokonać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to ze kazdego da sie rozwalic to nie watpie,ale niestety teraz wiekszosc taktyk jest dostepnych w internecie ,tak samo kazdy wie w jakie umiejetnosci isc itd. Wiec wszystko sie sprowadza do zdobywania levelu/itemkow/odwiedzania stron i tym samym do rutyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nawet astronomiczna szansa na trafienie nie pomoże
Jak mówiłem: Tylko w przypadku normalnych ataków - kończące komba wydają się trafiać zawsze. A one zadają zawsze te 150-200% normalnego ataku - w sumie można samymi końcami atakować.
No a z tymi 5 atakami na sek. to chyba drogi cardinale trochę przesadzasz
Nie bardzo. Przy 17 punktach na speed (wartość docelowa - powyżej tego miałem kłopoty z kontrolą) szybkość poruszania się i ataku wynosi 270% - a biorąc pod uwagę, że normalnie jest ok. 1,5 ataku na sekundę, liczba 5 wydaje się być bliska prawdy.
O przepraszam, kozaczki (buahahahh, no nie wytrzymam sorki, nie mogłem się opanować, ta nazwa jest taka... kresowiecka ^^)
:twisted: Heh, sam się uśmiałem (wiem, że to idiotyzm śmiać się z włąsnego dowcipu, ale co tam!) ja to mi przyszłó do główy ^_^
a co do barba, to nie jest on tutaj najmocniejszy... wystarczy wziąć skubańca na sposób poza tym KAŻDĄ postać da się pokonać!
Barb jest dobry, gdy atakuje, a w obronie już z niego nie taki gość. Trąbka w życiu nie trafi w kozaczkę, a w zwarciu tylko z frenzy barb miałby szasne na zwycięstwo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo. Przy 17 punktach na speed (wartość docelowa - powyżej tego miałem kłopoty z kontrolą) szybkość poruszania się i ataku wynosi 270% - a biorąc pod uwagę, że normalnie jest ok. 1,5 ataku na sekundę, liczba 5 wydaje się być bliska prawdy.

no to teraz spróbój sobie wyobrazić 5 ataków na sekundę. Tak jakbyś zdołał policzyć do 1 i już byłoby 5 ataków. To jest po prostu fizyczną niemożliwością! A zwykłe ataki to ok. raz na sekundę, przez co z przyspieszeniem może masz ze 2 na sek.... no a waląc samymi uderzeniami końcowymi raczej daleko nie zajdziesz... zwróć uwagę ile np. lot smoka kosztuje many! a poza tym są pewne odstępy po których dopiero można kolejny takowy atak przeprowadzić. Nie muszę mówić, że strzały takiej rzeczy nie mają? :wink:

a poza tym bardzo szybkie łuki też istnieją :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwagę ile np. lot smoka kosztuje many! a poza tym są pewne odstępy po których dopiero można kolejny takowy atak przeprowadzić. Nie muszę mówić, że strzały takiej rzeczy nie mają? :wink:

a poza tym bardzo szybkie łuki też istnieją :D

Z uderzeniem kobry mana nie stanowi problemu.

A co do szybkości łuków, to są chyba tylko i wyłącznie szybkie i bardzo szybkie. Tym się różnią od kusz - mniejsze obrażenia, ale większa szybkość ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale cardi mówił, że pokona moją postać samymi uderzeniami kończącymi... co jest jak widać niezbyt realne :wink:

tu się zgadzam, łuki są bardzo szybkie. Głównie dlatego w nie inwestuję! Nic jednak nie zastąpi krzyżowego ognia ze strzał kierowanych :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, szybka taktyka - gdy już zlokalizuję amę, szybko rzucam na siebie czar cloak of shadows (na wysokich poziomach zużywa śmiesznie mało many...) i podchodzę do niczego niespodziewającej się łuczniczki. Szybki cios kończący (wampiryczny albo cuś mocniejszego), odskok i znowu cloak. I tak w kółko. Nawet jeżeli skończy się mana, to ama ma ileśtam HP mniej i dokończenie interesu nie jest takie trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, u mnie jest jeden, acz bardzo poważny problem: tpsa&modem, tzn. chroniczne wieszanie się netu i potwornie wolne łącza...

ale... zdaje się że od października będę miał neo+ :twisted:

cardi, co ty na to? :wink:

a poza tym nie dostrzegasz formy edukacyjno/propagandowej naszego wywodu ^^

'I pamiętajcie, grajcie amazonką!' :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, u mnie jest jeden, acz bardzo poważny problem: tpsa&modem, tzn. chroniczne wieszanie się netu i potwornie wolne łącza...
U mnie nie lepiej. Mimo, że mam stałkę, to pingi na serwerach sięgają 2500. Mówię tu o grze Freespace 2, którą ciągle niemiłosiernie katuję od czasu jej wydania. A przez te pingi czasem sięodechciewa - nijak wygrać, gdy twoje rakiety lecą 3 sekundy po odpaleniu...
ale... zdaje się że od października będę miał neo+

cardi, co ty na to?

To ja idę zmolestować mojego kuzyna, żeby mi oddał mojego Diaboła :D
a poza tym nie dostrzegasz formy edukacyjno/propagandowej naszego wywodu ^^
Poza tym wiesz, jak to jest... Jeżeli któryś z nas wygra, to ten drugi będzie miał doła przez tydzień i skończą się te dywagacje... A trzeba przyznać, że je polubiłem :wink:
'I pamiętajcie, grajcie amazonką!'
Tfu, tfu! Odpukać :twisted: Tylko i wyłącznie kozaczka! (Czyżbyśmy się wracali do początku? :roll: )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiesz, jak to jest... Jeżeli któryś z nas wygra, to ten drugi będzie miał doła przez tydzień i skończą się te dywagacje... A trzeba przyznać, że je polubiłem :wink:

dokładnie tak jak ja :D a poza tym, o czym my wtedy pisać będziemy? :wink: Cóż, jeszcze podagamy o tym po 1 października.

Tfu, tfu! Odpukać Tylko i wyłącznie kozaczka! (Czyżbyśmy się wracali do początku? )

hmm, chyba my już tak mamy :D Amazonka rulez!! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba my już tak mamy Amazonka rulez!! ^^
Znowu zaczynasz?! :D Nic z tego, kozaczka jest najlepszą postacią w Diabole i nikt jej nie podskoczy, zwłaszcza Ama >__< :P
dokładnie tak jak ja a poza tym, o czym my wtedy pisać będziemy? Cóż, jeszcze podagamy o tym po 1 października.
Byle do pierwszego (i nie chodzi o wypłatę :) ) Jak w sobotę wpadnę do qzyna, to nie będzie miał życia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba my już tak mamy Amazonka rulez!! ^^
Znowu zaczynasz?! :D

heh, to już chyba trzeci raz te sentencje wypowiadamy :wink:

może czas się na inne postacie przerzucić, bo to jest lekka monotonia ^^

(ale i tak ama jest najlepsza, obydwaj to wiemy ;P )

Nic z tego, kozaczka jest najlepszą postacią w Diabole i nikt jej nie podskoczy, zwłaszcza Ama >__< :P

och! bluźnierca! [-X ;)

co do tego pierwszego, to jeszcze nic pewnego, więc na razie... [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że ja tu tak wyskakuje nie na temat jak filip z konopii(indyjskiej?), ale czy ktoś posiada bądź też wie skąd można ściągnąć plik do diablo, który umozliwia odpalenie dwóch diablo na jednym kompie i polączenie ich ze sobą przez protokół TCP/IP a nazywa się D2 gfx. Ci co go mieli albo mają wiedzą o co mi chodzi. z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, my jesteśmy już starymi prykami... Wyczerpaliśmy wszystkie argumenty, a nie możemy przejśc do starć siłowych. :) Nikt nie chce tu wejśc, bo wszyscy się boją, że ich przerobimy na amki albo kozaczki. Poniekąd słusznie... :twisted:

Radyan - chętnie, ale jak? My się znamy tylko na swoich postaciach :roll:

FirE - nie mam pojęcia. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie przekonaja niedowiarków o wyższości ich ulubionej postaci nad innymi.

masz na myśli to co my z cardim od dłuższego czasu robimy? :D

Cóż, my jesteśmy już starymi prykami... Wyczerpaliśmy wszystkie argumenty, a nie możemy przejśc do starć siłowych. Nikt nie chce tu wejśc, bo wszyscy się boją, że ich przerobimy na amki albo kozaczki. Poniekąd słusznie...

tjaaa, mi też szczerze powiedziawszy kończą się argumenty ;) można w prawdzie powiedzieć po prostu Amazonak rulez!! (co jest poniekąd prawdą ^_^ - wiecie, tak myślę, może ja mam takie zboczenie dlatego, że sam strzelanie z łuku trenuję?) ale to przecież nie o to chodzi, prawda?

a to że najprawdopodobniej każdemu graczowi o odmiennym zdaniu natychmiast wyperswadujemy jedyne właściwe stanowisko to prawda :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że to. Cały czas nawijacie o zaletach tych waszych postaci, że chyba połowa ludzi, która to przeczytała próbuje teraz u siebie porównywać te postacie, żeby przeżyc to na własnej skórze. :)

Aha, zobaczyłem post Cardiego - w takim razie ja stoję za barbem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...