Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

@alexiej

Raczej maksuje dps, ale nie do tego stopnia, ze wezme np. helm 70 dex zamiast takiego 40 dex 40 vit. Prawie całe moje wyposażenie ma bonusy do dex ai vita. Mam teraz cos kolo 3700hp i 550 obrażeń. Regen mam glownie z bonusów +hp za kazdy cios albo %hp od obrażeń, no i używam tego skilla, który na 3 sekundy czyni mnie niezniszczalnym i do tego runka, która dodaje efekt leczenia. A i skill pasywny ktory za kazdy wydany punkt sirita daje hp- swietny pasyw moim zdaniem. Niestety czesto sie zdarza, że padam na hita od jakiegos żółtego moba. Wtedy trzeba sie szybko zorientować, który to atak mnie zabija i starać się użyć na czas jakiegos stuna albo wlasnie 3sekundu niesmiertelnosci.

Oczywiście DPS potężny, ale jak się człowiek zagapi i da okrążyć przez grupę silniejszych wrogów to jest ciężko.

Tak samo jest monkiem. Tylko, ze jak mnie otocza moby, to zwyczajnie używam umiejetności, która odrzuca wszystkich i do tego w połączeniu z pasywem mnie leczy:P

Edytowano przez wiewiors
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pytania:

- jak odebrać bannery przedpremierowe?

- skąd wiem, że dostałem dodatkowe avatary i peta szamana do Wow? gdzie to sprawdzić?

- jak sprawdzić listę gier zamiast się logować automatycznie do losowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odświeżam sobie diablo 2, trochę sentymentalnie bo ostatnio przechodziłem go 3 lata temu.

Grafika chyba najmniej ponadczasowa z wszystkich gier bizzarda ale niszczenie wrogów nadal niesie dużo przyjemności :)

mam prośbę czy ktoś może dać mi guest pass do trzeciej części bo samą grę będę wiał okazje nabyć pod koniec miesiąca a w bete nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak to jest z tymi gest passami. Jeden z moich znajomych może się zalogować bez żadnego problemu i nie wprowadzając wcześniej żadnego kodu, z kolei inny który kupił kolekcjonerkę w Londynie mówi że w pudełku nie ma ani jednego guest passa (jedynie do Wowa)

Mi w każdym razie nie działa, pisze że nie mam do konta przypisanej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pytania:

- jak odebrać bannery przedpremierowe?

- skąd wiem, że dostałem dodatkowe avatary i peta szamana do Wow? gdzie to sprawdzić?

- jak sprawdzić listę gier zamiast się logować automatycznie do losowej?

1. Będą przyłączone do konta w późniejszym terminie.

2. Jeżeli masz przyłączoną edycje kolekcjonerską do konta to dostaniesz automatycznie portrety i peta.

3.Nie da się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i skill pasywny ktory za kazdy wydany punkt sirita daje hp- swietny pasyw moim zdaniem.

No jest genalny, bo praktyczne zastosowanie masz zawsze przy spalaniu spiritu - skoro spalasz spirit to znaczy że ciężka walka-> podleczenie atakiem ^_^

Mówiłeś że padasz czasem od 1hita - rozumiem, że mowa już o koszmarnym poziomie trudności? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie, i wracam do siekania potworów:

1. Klimat

Nieco gorszy niż w porzednich częściach, jak dla mnie jest za dużo kolorków, za dużo tęczy. Może i słusznie się śmiali niektórzy fani przed premierą D3, iż w grze brakuje już tylko kucyków wymiotujących tęczą? A może to po prostu wynika z tego, że się starzeję, i już mi parę rzeczy nie odpowiada? Nie mniej, na cmentarzu lub w podziemiach katedry powinno być mroczniej niż jest

2. Muzyka

Matt Uelmen, to nazwisko zapewne młodszym graczom nic nie mówi, a szkoda. Ten pan właśnie byl odpowiedzialny za OST z obu poprzednich części gry. Tym razem dostaliśymy nowe nazwisko, ale jak słyszymy grając w D3, OST stoi na wysokim poziomie:

Dobra, koniec tego dobrego - wracam do świata Sanktuarium, pa! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj się. Ale myślę, że nie będzie. Dziś obdzwoniłem 10 sklepów na całym śląsku i wszystko zostało wczoraj wyprzedane. Kolega z media mówił, że kolejne egzemplarze w poniedziałek mają być, niepotwierdzone info ale myślę, że warto tam zajrzeć w pon ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pytania:

- jak odebrać bannery przedpremierowe?

- skąd wiem, że dostałem dodatkowe avatary i peta szamana do Wow? gdzie to sprawdzić?

- jak sprawdzić listę gier zamiast się logować automatycznie do losowej?

1. Będą przyłączone do konta w późniejszym terminie.

2. Jeżeli masz przyłączoną edycje kolekcjonerską do konta to dostaniesz automatycznie portrety i peta.

3.Nie da się.

W późniejszym terminie? super... :P

Dlaczego nie ma listy gier? Przecież to podstawa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj się. Ale myślę, że nie będzie. Dziś obdzwoniłem 10 sklepów na całym śląsku i wszystko zostało wczoraj wyprzedane. Kolega z media mówił, że kolejne egzemplarze w poniedziałek mają być, niepotwierdzone info ale myślę, że warto tam zajrzeć w pon

problem w tym, że każdy mówi co innego: jedni, że dostawa lada dzień, a drudzy, że za 4 tygodnie (sic!)

Ja tam postanowiłem, że jak do piątku nic się nie pokaże, to kupuję klucz, nawet jeśli przepłacę. I hate u Blizzard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z serwerami ? Dopiero instaluje gre, a chciałbym około 20 pograć - uda się ?

Wiadomo coś o Enigmie lub innym itemie dającym teleportacje w Diablo 3 ? Jeśli nie, to nic oprócz Wizarda nie wchodzi w gre :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z serwerami ? Dopiero instaluje gre, a chciałbym około 20 pograć - uda się ?

Wiadomo coś o Enigmie lub innym itemie dającym teleportacje w Diablo 3 ? Jeśli nie, to nic oprócz Wizarda nie wchodzi w gre :P

Nie żadnych przedmiotów dodających umiejętności innych klas. Co do teleportu to każda klasa ma jego odpowiednik(ale nieco gorszy) a sam teleport troche znerfili dodając mu cooldown.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa startery(już nie ma). Jak ktoś chce to pisać na pw

GRA JEST CUDNA ! mordowanie potworków coś pięknego a fabuła...hmm już raz mi szczęka opadła w I akcie choć jeszcze go nie skończyłem

Edytowano przez JaX922
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z serwerami ? Dopiero instaluje gre, a chciałbym około 20 pograć - uda się ?

hehe wczoraj walczyłem ze 3h z instalacja więc raczej trzeba chęci na cierpliwość zamienić.

Instalacja to porażka jak Bllizard i tak długi czas testowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie miałem żadnych problemów z instalacją na W7, po prostu wsadziłem płytę i wybrałem katalog, wszystkie aktualizacje automatycznie same się błyskawicznie pobrały. Pograłem parę godzin w dniu premiery i jakoś tak koło 18 mnie wywaliło. Od dzisiaj już gram dosyć komfortowo, pomijając dziwne ściny i opóźnienia skilli (jakby lagi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ogólnie da się już grać? Ja na prawdę się ciesze, że gry nie kupiłem. Męczenie się z zalogowaniem sprawiło by, że gra była by odinstalowana na następny dzień aby miejsca na dysku nie zajmowała. Tak bardzo zniechęcają mnie takie rzeczy.

Grę bym kupił ale sprawa z tym, że nie da się grać nawet w singlu w dniu premiery sprawiła, że grę kupie jedynie gdy spadnie cena (nawet jeśli miałbym czekać parę lat).

A czy gra jest całkowicie po polsku w wersji PL? I czy NPC w ogóle wypowiadają swoje kwestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle - filmik kończący akt 3 wymiata. A że nic sobie nie spoilerowałem, to i miejsce aktu 4 mnie zaskoczyło. Ciekawe tylko, co powiedzą wszyscy narzekający na 'cukierkowość' Diabeła, kiedy zobaczą akt 4:P Swoją drogą chyba zapomnieli, jak kolorowo potrafiło być w dwójce m.in. kiedy się zlazły elitarne potwory, tęczę można było malować. IMO Diabeł w żadnym wypadku cukierkowy nie jest, a klimatu mógłby jeszcze dwójce pożyczać. Niektóre miejscówki są zrobione po prostu genialnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W becie zakochałem się w głosie mniszki, a w polskiej wersji językowej nie jestem w stanie jej zdzierżyć. Nie mówiąc już o tym, że w ogóle jestem strasznie negatywnie nastawiony na polonizacje i jak jest taka możliwość to gram po angielsku. Na szczęście można zmienić język (choć wymaga to sciągnięcia kolejnych 2.5gb).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem AKT 1.Jednym słowem GRA ROKU.

2 słownie DWA razy kopara na glebie,takie zwroty... fabuła piękna choć to tylko dodatek do reszty.

Jeśli miałby się czegoś czepiać to powtarzające się rozmowy między hero a najemnikiem a pozatym LUDZIE KUPOWAĆ ! Gwarancja że nie oderwiecie się od kompa.

AKT I zajął mi ponad 6h. Zwiedzilem wszystkie lokacjie.

Ide siekać dalej w akcie II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie trafiłą do mnie moja kopia gry, o moich wrażeniach nie będę się rozpisywał, gdyż ciągle jestem w I akcie, a że grałem w betę, to już wszystko na ten temat zostało powiedziane.

Dodam tylko, że u mnie instalacja trwała nieco ponad pół godziny, ale nie było żadnych problemów z zalogowaniem się do gry.

No i wg mnie polonizacja wcale nie jest taka zła, aktorzy nawet się starają i, przynajmniej mi, nie więdną uszy od słuchania ich.

Jakieś głębsze przemyślenia, gdy więcej czasu spędzę w Sanktuarium ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...