Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

A ja mam spokój i troszkę koleżeńsko potroluję - swoją grę mam już na dysku i tylko we wtorek minie 00:01 to instalka poleci i będę się zagrywał ile wlezie :trollface:

Jedyna wada to szkoda troszkę, że mam bez pudełka itd, ale może będą sprzedawać takowe na allegro? Dzięki Ci Blizz za Annual Pass i D3 w prezencie :*

*************************

Grać będę DH o wdzięcznym imieniu Tysha - battletag -> AlexiejuS#2705

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek matura ustna z polskiego, lepiej nie grać wcześniej. Eh eh eh. A wam źle że pogracie dopiero w wtorek koło południa (jak się uda;p). Chociaż też bym mógł. Ale wiecie ;p

Oczywiście Monk, potem pozostałe klasy. Żeby tylko się obyło bez problemów z połączeniem. I jakimis bugami które zawsze mogą się zdarzyć. Niechaj to będzie gra, której mógłbym wystawić 10/10.

Edytowano przez Wymaniakowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam posty na tym (i nie tylko) forum, i widzę że większość zamierza grać mnichem. Postać jest fajna i pewnie też nią zagram, ale najpierw chyba poleveluje sobie Demon Huntera. Jak oglądałem filmiki to też byłem bardzo nakręcony na mnicha, ale po zagraniu w betę jakoś bardziej zauroczył mnie łowca demonów, zarówno pod względem lore i historii jak i samego gameplayu. Gra nim wydaje mi się bardziej urozmaicona i ciekawa, nie jest to zwykły button mashing jak w przypadku Monka czy Barba, postać jest dość wątła, dlatego kluczowe może się okazać wykorzystanie pułapek i umiejętności z Discipline. Ale docelowo mam zamiar wykoksić wszystkie klasy, może poza barbarzyńca który jakoś w ogóle mnie nie interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie Diablo 3.

Czy gra wymaga połaczenia z internetem podczas instalacji?

Czy przy kazdym uruchomieniu gry musi byc połaczenie z internetem?

Edytowano przez Ozzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaka jest odpowiedź na pierwsze pytanie, ale to i tak nieważne (choć zakładam, że odpowiedź jest twierdząca), bo wszystkie postaci przechowywane są na serwerach Blizza i niezależnie od tego, czy grasz solo, czy z innymi ludźmi, połączenie z siecią jest niezbędne non stop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozzi

Na oba Twoje pytania jest odpowiedź twierdząca. Tzn., jeśli chodzi o to drugie pytanie, to po prostu będzie Tobie to połączenie z internetem potrzebne, do odtworzenia Twojego profilu, a bez niego to jednak grać się nie da... a więc - tak, wymagane jest stałe połączenie z internetem przy obydwu czynnościach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da sformułować słowami, po prostu gra ma w sobie jakieś takie coś, że chce się grać i tyle. Mnie dodatkowo przyciąga tym, że jest kolejną częścią serii gier z którą jestem od lat, cieszy mnie możliwość poznania dalszych losów znanych bohaterów, ponowne wejście do znanego świata itd. Ale to moje odczucia, kto inny może czuć co innego.

I rozwiń proszę myśl o tym że gra jest uproszczona, bo dość często czytam takie frazy w sieci, a na dłuższą metę nikt nie umie się obronić w swoich przekonaniach. Przynajmniej nikt kto w grę grał, a nie opiera się na ogólnym hejcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq - Po co pytasz, skoro masz już wyrobioną opinię (która jest jak najbardziej błędna, swoją drogą)?

Co do nagłej zmiany na abonament - wątpliwe; szkoda niszczyć sobie dobre imię i zniechęcać fanów do kolejnych zakupów tytułów danej marki. To raczej zapisek "na zapas", tak jak zawarte często dziwne zapiski w EULAch.

Co do wybory klasy - Wizard. Sentymentalnie, bo czarką jako pierwszą grałem w D2.

Edytowano przez Elfhelm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się tą grą jarają, bo Diablo to legenda. Jedna z najlepszych serii w historii, a teraz po ponad 10 latach (!!!) wychodzi w końcu część trzecia.

No właśnie i tu może być problem, bo ostatnio coś Blizz ma lekkie problemy z tworzeniem gier doskonałych, bez błędów, więc takie zamieszanie może się dla Diablo źle skończyć.

Będzie tak jak w przypadku ME3, gdy to ludzie wyobrażali sobie nie wiadomo co, a potem czuli się rozczarowani. Coś mi niestety mówi, że tak będzie wyglądać rzeczywistość z premierą Diablo :( .

Ja nauczyłem się nie oglądać żadnych trailerów, ani czytać o tym co w grze będzie i jakie to wspaniałe i nie wiadomo co będzie. Po prostu czekam i może dlatego Mass Effect 3 podobał mi się o wiele bardziej niż tym co oglądali te wszystkie zapowiedzi i trailery.

Nie wydaję mi się, by Blizz wprowadził abonament, bo to byłoby po prostu samobójstwo i liczba graczy zaczęłaby spadać bardzo szybko.

Ja mam już Diablo zakupione (w akcji Blizza z rocznym abonamentem WoWa). Mój brat gra w Wow-a, a ja będę grał w Diablo moim Demon Hunterem :)

Edytowano przez scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale porównując te same poziomy trudności z poszczególnych części to jest coraz łatwiej.

Do tego cena gier Blizzarda jest zdecydowanie przesadzona, 200zł to już paranoja. 130zł to max za grę na PC.

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się tą grą jarają, bo Diablo to legenda. Jedna z najlepszych serii w historii, a teraz po ponad 10 latach (!!!) wychodzi w końcu część trzecia.

Omujborze !!1 Szkoda że ludzie się tak nie jarali Mafią 2, która wyszła po 8miu latach od pojawienia się jej pierwszej części, która też była grą legendarną, i też ma swoje miejsce w kategorii najlepszych gier w historii... Tak wiem, ktoś napisze zaraz, że "Mafia 2 zawiodła na całej linii, itd, bla bla bla" ale nie o to w tym chodzi. Też nie rozumiem całego tego (że tak się wyrażę) "spuszczania" się nad tym tytułem. Nie mówię, że to będzie zła gra, wręcz przeciwnie, ale nie rozumiem po prostu tego zjawiska. A to, że ktoś powie że to gra dzieciństwa, to też nie jest argument przekonywujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq

Chyba niedokładnie grałeś w jedynkę, bo ja przy pierwszym przejściu tej gry nie padłem ani razu. Baaa! Poziomów katakumb było bodaj 16, a ja przeszedłem grę używając miecza znalezionego na trzecim poziomie. Wystarczyło, że miał dodatkowy odrzut i nikt w zasadzie nie mógł mnie trafić. O tym, jak wielkim rozczarowaniem okazała się walka z Diablo, która polegała tylko na klikaniu na niego z półtorej minuty, podczas gdy on nie mógł wyprowadzić nawet jednego ataku nie wspominając :/ Poza tym fun fact: moja dziewczyna skonczyła D1 w wieku siedmiu lat :) I jeszcze jedna rzecz: dwójka w pierwszym akcie na normie nie była trudniejsza. No i ani w jedynce, ani w dwójce nie było tylu możliwości konfiguracji postaci.

Dodajmy jeszcze fakt, że dotąd w serii nie było sytuacji, gdy gracz nie mógł być na wyższym poziomie od przeciwników, a w D3 na najwyższym poziomie tak będzie, a więc mówienie o tym, że analogiczne poziomy trudności sa coraz łatwiejsze, zwłaszcza gdy widziało się tylko początek nałatwiejszego jest dziiiwne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w inne gry to nie można grać?

No Comedy Gold.

@RIP

Akurat z brońmi to było tak, że jednemu trafiał się najlepszy topór i najlepszy pancerz, a innemu tylko średnie. Ja gdzieś w połowie gry znalazłem świetną broń, którą skonczyłem grę, do tego miałem świetny pancerz. ;P

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj trollujesz Suteq ;) Normal w becie był "noob friendly", poziomów zresztą będzie chyba więcej niż w jedynce, a o zapowiadanych przez Ciebie ograniczeniach spowodowanych ukonsolowieniem gry nawet nie będę się wypowiadał..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ suteq

1) Blizzard

2) Diablo

To chyba wystarczy, aby wytłumaczyć - jak ktoś tego nie rozumie, to zwyczajnie tego nie zrozumie choćby go pieścili prądem i karmili filmikami z kampanii PiS'u :trollface:

Do tego cena gier Blizzarda jest zdecydowanie przesadzona, 200zł to już paranoja.

Ale mogą sobie na to pozwolić - czemu? Bo nie wydają chłamu raz na rok, tylko każdą swoją grę oddają do tłoczni "when its done". Dodajmy do tego, to że zwyczajnie stać ich na taką cenę, bo i tak fani to kupią ... a czemu? Bo poza tym że są fanami gra jest G.E.N.I.A.L.N.A :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam po prostu swoje zdanie na temat Diablo. Nikt mi tego nie zabroni.

No ale lepiej mieć klapki HE HE HE.

:D

@alexiej

To, że gry Blizzarda sa dobrze zoptymalizowane i pozbawione błędów to wiadomo i to się ceni, ale nie rozumiem tej ceny. Kolekcjonerka rozumiem, bo jest naprawdę dużo stuffu, piękny artbook, ale za samą grę 200zł? No bez przesady. :(

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie jak ludzie "straszą" pozostałych graczy, że gra im nie dojdzie, będą musieli za nią płacić itd. Po co takie rzeczy wyczyniać? Ja rozumiem, że jest boom na D3, ale wytrzymajcie ciśnienie.

P.S.

Czy ktoś się orientuje, kiedy będą do odbioru EK z gram.pl? Wysyłka podobno 14 maja, ale czy tzn, że przy odbiorze osobistym już koło południa 15 maja będzie do odbioru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko każdą swoją grę oddają do tłoczni "when its done"

W przypadku Diablo 3 tak nie będzie. PVP zostanie dodane za kilka miesięcy dopiero.

Tak swoją drogą. Swoje Diablo 3 kupię w normalnym sklepie za jakiś tydzień, bo w sumie nie mam ciśnienia. Mam jednak w gram.pl zamówioną inną grę, której wysyłka jest planowana na 14 maja. Ciekawe czy sobie poradzą z zamieszaniem związanym z masą zamówień i nie dostanę w przesyłce Diablo 3 zamiast prawidłowego zamówienia. W zeszłym roku raz mi się to zdarzyło, gdy zamiast L.A. Noire na PS3 dostałem Wiedźmina 2 na PC.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...